ویدئو کنفرانس چیست و چه کاربردی دارد ؟

ویدئو کنفرانس (یا کنفرانس ویدئویی) به معنی برگزاری کنفرانس بین دو یا چند شرکت کننده در مکان های مختلف با استفاده از شبکه های کامپیوتری برای انتقال اطلاعات صوتی و تصویری است.

به عنوان مثال، یک سیستم نقطه به نقطه (دو نفره) ویدئو کنفرانس بسیار شبیه یک تماس ویدیویی است.هر شرکت کننده دارای یک دوربین فیلمبرداری، میکروفون و و بلندگو در کامپیوتر خود می شد.

همانطور که دو شرکت کننده با یکدیگر صحبت می کنند، صدای آنها بر روی شبکه حمل می شود و به سخنرانان دیگر منتقل می شود و هر عکسی که در مقابل دوربین ویدئویی ظاهر می شود در یک صفحه نمایش در مانیتور دیگر شرکت کننده ظاهر می شود.

چندین ویدئو کنفرانس اجازه می دهد تا سه یا بیشتر شرکت کنندگان در یک اتاق کنفرانس مجازی نشسته وارتباط برقرار کنند مانند این که در کنار یکدیگر نشسته اند. تا اواسط دهه ۹۰، هزینه های سخت افزار، اکثر سازمان ها ویدئو کنفرانس را بیش از پیش گران کرد ، اما این وضعیت به سرعت در حال تغییر است.

بسیاری از تحلیل گران بر این باورند که ویدئو کنفرانس یک بخش  با رشت سریع در صنعت کامپیوتر در نیمه دوم دهه است. امروزه تمایل بشر به برقراری ارتباط آنلاین با سایر افراد جامعه منجر به این شده است که تقاضا برای تجهیزات ارتباط ویدئویی صعودی  باشد.

در این میان بکارگیری امکانات و روش های جدید در جهت افزایش درآمد و بهینه سازی و مدیریت هزینه ها امری اجتناب ناپذیر است که تجهیزات و نرم افزارهای ویدئو کنفرانس نقش پررنگی را در خدمت رسانی به سازمان ها و ارگان ها برعهده دارند.

ویدئو کنفرانس فناوری است که بدون توجه به مکان فیزیکی افراد، سرویس برقراری ارتباط زنده صوتی و تصویری به صورت کاملاً امن، همانند جلسات حضوری را فراهم می نماید. در واقع ویدئو کنفرانس مجموعه ای از چندین فناوری ارتباطی است که شکاف بین ارتباطات تلفنی و جلسات حضوری را پوشش می دهد.

ویدیو کنفرانس اسکایپ

ویدئو کنفرانس بر بستر اسکایپ

در سال ۲۰۰۳ ، هنگامی که می خواستیم  با دوستان و خانواده خود ارتباط شخصی تری برقرار کنیم یک تماس تلفنی ساده برقرار می کردیم و مکاله  چهره به چهره را در خانه  یا محل

بیشتر بدانید »

مزایای استفاده از ویدیو کنفرانس

استفاده از این تکنولوژی باعث کاهش هزینه هایی آشکار و پنهانی از قبیل هزینه های سرسام آور جابجایی و از دست دادن بخش قابل توجهی از زمان، نیرو و بازده کاری و فکری افراد میگردد.

با ویدئو کنفرانس دیگر نیاز نیست دفتر خودرا ترک کنید در دهه ۱۹۹۰ ویدئو کنفرانس افزایش قابل توجهی در بهره وری برای شرکت های آمریکایی داشت. ما معتقدیم که استفاده از ویدئو کنفرانس میتواند بهره وری خیلی خوبی داشته باشدبه دلیل این که شما قادر خواهید بود تماس نزدیک با مشتریان خود را حفظ کنید. این نزدیکی منجر به ایده های جدید در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به توسعه محصولات و خدمات جدید می شود.

۱

نمایشگرها: لپ تاپ ، مانیتور دسک تاپ ، صفحه تلویزیون

۲

میکروفون و دوربین: میکروفون کنفرانس وب کم

۳

بلندگوها: بلندگوی داخلی رایانه یا لپ تاپ، بلندگوی خارجی

۴

اتصال به اینترنت : شبکه ی LAN  یا WIFI

۰۹۱۵۳۱۱۶۳۲۳

در صورت هرگونه سوال نسبت به نحوه اجرای یک ویدیو کنفرانس و تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد یک کنفرانس ویدیویی و قیمت تجهیزات تماس بگیرید.

۰۹۳۵۷۵۶۱۷۵۷

در صورت هرگونه سوال نسبت به نحوه اجرای یک ویدیو کنفرانس و تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد یک کنفرانس ویدیویی و قیمت تجهیزات تماس بگیرید.

۴ دلیل نیاز شرکت شما به پذیرفتن ویدیو کنفرانس

منظور از یک ویدئو کنفرانس چیست؟ آیا این برقراری ارتباط را تسهیل می کند و یادگیری را افزایش می دهد؟ آیا می توان یک رابطه موجود را تقویت کند یا کارهایی را ساده تر انجام دهد؟ اگر شرکت شما هنوز هم از راه های صوتی و شیوه های قدیمی ارتباطی به عنوان یک ابزار ارتباطی اصلی استفاده می کند و شخصاً شما به عنوان یک مدیر اجرایی ، مزایای ویدئو کنفرانس  را به طور کامل در نظر نگرفته اید – توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید.

ویدیو کنفرانس بسیار جذاب تر از کنفرانس شنیداری است

Srini Kushshik می گوید ، گاهی اوقات ممکن است “شما هیچ جایگزینی نداشته باشید” ، شما مجبور نیستید که فقط از طریق تلفنی کنفرانس خود را برقرار کنید. اما از نظر دستیابی به همکاریهای بهتر ، کنفرانس ویدیویی یک تغییر دهنده واقعی است.

کوشیک می گوید: هنگامی که صدا و تصویر باهم  درگیر می شوند ، کل احساس و قوانین جلسه و کنفرانس تغییر می کند.

شرکت کنندگان می توانند ببینند و نیز دیده شوند. در این جلسات شرکت کنندگان کمتر به کارهای انحرافی می پردازند یا کارهای چند نفره انجام می دهند.این جلسات همچنین به روابط نزدیک تر کمک می کند – حتی بین اعضای  یا مشتریانی که تا قبل با آن ها ارتباط برقرار نکرده اید.

ویدیو کنفرانس فاصله مکانی بین کاربران را بی معنی می کند

ویدئو کنفرانس می تواند اعضای کلیدی تیم را قادر سازد که در جلسات بدون هر گونه مشکلی شرکت کنند ، در غیر این صورت ممکن است به دلیل وجود فاصله های زمانی یا حتی مکانی زیاد این امر در حالت حضوری امکان پذیر نباشد.

کری هالینگ رئیس ارشد اطلاعات و دیجیتال (CIDO) از دانشگاه وسترن سیدنی می گوید ، یک چالش اساسی که دربرگزاری یک جلسه وجود دارد این است که همیشه یک یا چند نفر به دلیل مسافت های طولانی در جلسات حضور ندارند.

اما توسط ویدئو کنفرانس ، این وجود فاصله براحتی در بین حاضرین در جلسه از بین می رود.

ویدئو کنفرانس ارتباط و یادگیری عالی را امکان پذیر می کند

کسانی که نسبت به فعالیت های مغز کمی آشنا هستند ، مطمعنا این موضوع را قبول می کنند که انسان اطلاعات بصری را بسیار سریعتر و با توانایی بالاتر از متن یا صوت پردازش می کند.

در نتیجه این موضوع مشخص می کند که عملکرد حافظه و مغز در تشخیص محتوای شنیداری به میزان قابل توجهی از  تشخیص محتوای بصری پایین تر است.

یک ضرب المثل چینی ساده وجود دارد که بیان می کند! من می شنوم  و فراموش می کنم ؛ می بینم و به یاد می آورم.

کنفرانس ویدئویی کیفیت ارتباطات را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد ، رقمی که در بین شرکتهای با رشد به ۷۳٪ می رسد.

علاوه بر این ، ۵۰٪ از افراد مورد بررسی معتقدند ویدئو کنفرانس نیز میزان درک را بهبود می بخشد.

تیم های پراکنده را متصل و هم تراز نگه می دارد

با استفاده از کنفرانس ویدیویی می توانید به راحتی یک تماس برقرار کنید و به صورت چهره به چهره ارتباط برقرار کنید

اطمینان حاصل کنید که مشتریان سوالات و مشکلات خود را برطرف می کنند. کیزر می گوید ، ویدیو کنفراس همه چیزها را شخصی سازی می کند.

به طور کلی ، این امر باعث ایجاد ارتباط بهتر ، ایجاد اعتماد و ایجاد روابط قوی تر می شود. به هیچ وجه جای تعجب ندارد که کنفرانس ویدیویی در حال حاضر بسیار محبوب باشد.

صرف نظر از محل زندگی مدیران تجاری ، افراد و گروهها معمولاً با استفاده از کنفرانس ویدیویی در زمان واقعی با یکدیگر تعامل می کنند.

کنفرانس ویدیویی با صرفه اقتصادی و راحت بودن ، هم اکنون در بسیاری از مناطق کاربردهای گسترده ای دارد.

ویدیو کنفرانس برای چه فعالیت های مناسب است ؟

جلسات یا همکاری ها

تماسهای ویدیویی برای تنظیم همایش ها اعم از شغلی ، تفریحی یا آموزش کمک زیادی می کند.

اطلاعات اساسی را می توان با مدیران یا روسای شرکت از این طریق تبادل کرد حتی اگر آنها از یکدیگر دور باشند. گروه هایی که مایل به پیش بینی یک پروژه هستند با استفاده از ویژگی هایی مانند اشتراک صفحه می توانند جزئیات را به راحتی انتقال دهند و مورد بحث و گفتگو قرار دهند. افرد می توانند بدون زحمت و جابجایی های طولانی ، پروژه های مطالعاتی و پردازشی را انجام دهند.

آمـوزش های آنـلاین

این فناوری به یک واقعیت به نام یادگیری از راه دور کمک کرده است.

در نتیجه ، یک معلم دیگر نیازی به حضور در همان اتاق دانش آموزان را ندارد. اگرچه اکثر این موارد در قالب دوره فیلمبرداری قرار دارند ، دوره های زنده کنفرانس وب نیز بخش قابل توجهی را تشکیل می دهند.

تعامل با تعداد زیادی از افراد به طور همزمان با استفاده از ویدیو کنفرانس ساده است. سوالات می توانند توسط هر دانش آموز یا دانشجو پاسخ داده شوند. در همین حال ، این رویکرد می تواند برای آموزش دانش آموزان در مناطق روستایی نیز به کار رود.

یک راه اندازی مناسب فقط مورد نیاز است و تا یک معلم قادر شود با استفاده از فرایند ، به دانش آموزان خود آموزش دهد.

بـرنامه های تـجارتی

در طی گذشته ، مدیریت یک مشغل در وب غیرقانونی بود یا بسیار پیچیده و سخت بود.

اما در حال حاضر ، مکانهای کار از راه دور و کارمندان مجازی با معرفی به وب به یک مجموعه استاندارد تبدیل شده اند. تعامل از طریق ایمیل ، خدمات گپ ، که شامل کنفرانس های ویدئویی می شود

به بخش مهمی در ایجاد انگیزه در شرکت ها تبدیل شده است. اکنون امکان پذیر است که کارفرمایان با طراحان آزاد خود ، نویسندگان ، کارمندان اداری و سایر کارمندان از راه دور ارتباط برقرار کنند.

انـجام کارها در خانه

در حال حاضر تعداد بسیاری از کارمندان انتخاب می شوند تا به صورت دور کاری یا به انجام کارها در خانه بپردازند.

کارمندان می توانند از ارتباطات ویدئویی استفاده کنند تا ارتباط خود را با مشتریان یا همکاران به روشی واقع بینانه حفظ کنند که باعث صرفه جویی در وقت در جابجایی می شود و شما را از فرسودگی به دلیل ترافیک یا جمعیتی که در مترو قرار گرفتند در امان نگه می دارد.

تعداد بیشتری از افراد برای کارهای از راه دور خود از ابزارهایی مانند Skype یا سایر گزینه های Skype استفاده می کنند. آنها به راحتی ، آن بر روی دسک تاپ یا موبایل خود نصب می کنند و یک جلسه اینترنتی را در زمان واقعی انجام می دهند.

تـشخیـص از راه دور

توانایی شناسایی یک علامت یا مشکل از دور به عنوان تشخیص از راه دور گفته می شود.

در مراقبت های بهداشتی ، ممکن است فرد مبتلا در خانه یا حتی خارج از کشور باشد و پزشک یا متخصص پزشکی می تواند در منطقه دیگری باشد.

این تکنتیک همچنین توسط فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی برای تماس از راه دور با کارمندان در زمین استفاده می شد. علاوه بر این ، تشخیص از راه دور نیز توسط تلفنهای تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، به ویژه آنهایی که با سیستم های PABX مرتبط هستند.

مـحیط های قـانونی

ویدئو کنفرانس توسط بسیاری از سالن های دادگاه و همچنین دفاتر معتبر برای ارتباط با زندانیان یا شاهدان مشکوک استفاده می شود.

به دلیل اقدامات چشمگیر انجام شده توسط کنفرانس ویدیویی با کیفیت بالا ، فرد احساس خواهد کرد که واقعاً در آنجا حضور دارد.

علیرغم اینکه دادگاه ها مکان هایی مناسب برای استفاده از ویدئو کنفرانس هستند ، می توانند شاهدی که  تمایل به حضور چهره به چهره ندارد ، مفید باشد.

ویدئو کنفرانس با کیفیت بالا ، شرایط تجاری و اداری فوق العاده ای را ایجاد می کند که می تواند در بسیاری از روش های کاری ابتکاری جالبی به وجود بیاورد. این فن آوری ممکن است توسط هر سازمانی در زمینه چندگانه مورد استفاده قرار گیرد تا از پیشرفت تولید ، انسجام و همچنین توسعه به طور کامل استفاده کند.

۰۹۱۵۳۱۱۶۳۲۳

در صورت هرگونه سوال نسبت به نحوه اجرای یک ویدیو کنفرانس و تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد یک کنفرانس ویدیویی و قیمت تجهیزات تماس بگیرید.

۰۹۳۵۷۵۶۱۷۵۷

در صورت هرگونه سوال نسبت به نحوه اجرای یک ویدیو کنفرانس و تجهیزات مورد نیاز برای ایجاد یک کنفرانس ویدیویی و قیمت تجهیزات تماس بگیرید.

ویدیو کنفرانس را می توان برای شرایط کاری مختلفی در نظر گرفت :

۱- جلسات تیمی

از برگزاری جلستات دیجیتالی خسته شده اید؟  گاهی اوقات یک دوربین رو به جلو نمی تواند کل اتاق کنفرانس پر از مردم را در خود جای دهد. زمان برگذاری جلسه ی شما بسیار مهم است.

اطلاعاتی که در جلسات مجازی شما مورد بحث قرار می گیرند باید با کیفیت بین طرفین منتقل شود. یک دستگاه دوربین ویدیو کنفرانس ۳۶۰ درجه با وضوح بالا و تجهیزات ضبط صدا با می تواند جلسات دیجیتالی شما را ارتقا دهد و زمینه راحتی را از راه دور برای همه  یکسان سازد.

 ۲- وبینارها

وبینار نیاز به ورودی بصری و صوتی با کیفیت بالا دارد.  حاضرین در جلسه دیجیتالی شما به دلیل نیاز به اطلاعاتی مهم و مخصوصی نیاز به تصویر و صوت بسیار بالایی دارند. اگر دوربین ویدئو کنفرانس شما تصاویر را نتواند بصورت HD پشتیبانی کند ، ممکن است کیفیت جلسه شما را کاسته کند و موجب ناراحتی حاضرین در جلسه شود.

۳- دموی محصول

تمام جنبه های شرکت شما در محصولات شما نمایان می شود. حال تصور کنید که فروش شما متوقف شده است  و همه این سختی ها بدلیل این بوده که شما تجهیزات ویدئو کنفراننس  مناسبی برای گرفتن جزئیات کامل محصول خود نداشتید ، که این باعث شکست محصول شما در یک دمو یا ارائه می شود.

۴- آموزش و پشتیبانی

این که آیا شما در حال تدریس به چندین دانش آموز یا آموزش کار برای کارمندان جدید هستید هر تعامل دیجیتالی که شرکت و مرکز آموزش شما انجام می دهد می تواند می تواند بسیار مفید باشد و هم به عنوان یک جلسه حضوری یکپارچه و کارآمد باشد.

تفاوت های مختلفی در فن آوری های ویدیو کنفرانس وجود دارد که در آن سرمایه گذاری می کنید. نه تنها جلسات از راه دور راحت می باشد ، بلکه با استفاده از فناوری ویدیو کنفرانس ، مصاحبه کنندگان می توانند به راحتی با قرار گیری در محیط خود و بدون فشار های روحی اضافی مطالب خود را ارائه کنند.

بیشتر سازمانها نسبت به سیاستهای کار از راه دور انعطاف پذیرتر شده اند.  هنگامی که کارمندان مجاز به کار در خانه یا محل های خود هستند ، می توانند هر ساله در کاهش ملاک ها و مستغلات و سایر هزینه های سربار ، کسب و کار درآمد داشته باشند.

این تنظیمات کار از راه دور می تواند سودمند باشد ، آنها اغلب برای ایجاد همکاری مطلوب به تجربه تیمی نیاز دارند. یک روش موثر برای توانمندسازی کارگران از راه دور برای بهبود بهره وری و احساس بخشی از یک تیم یکپارچه ، استفاده از جدیدترین نوآوری ها در ویدیو کنفرانس است.

دوربین کنفرانس ویدیوی هوشمند چیست؟

یک وب کم معمولی یا دوربین ویدیو کنفرانس استاتیک ، تک چشمی است که فقط از نقطه ای که تنظیم شده است ضبط می کند.  یک دوربین ویدئویی کنفرانس هوشمند با چرخاندن و تنظیم لنز برای ضبط حرکت و صدا این شرایط را فراهم می کند

تا بتوانید دوربین را در زوایای مدنظر خود تنظیم کنید تا تمام محیط  را تصویر برداری کنید. در اینجا تمام جزئیاتی که باید در مورد دوربین های هوشمند بدانید و چگونه می توانند به سازمان شما در تحقق تجربه های برجسته کنفرانس ویدیویی کمک کنند بیان می کنیم.

۱

تشخیص خودکار : از ویژگی های مهم یک دوربین ویدیو کنفرانس هوشمند ، امکان تشخیص خودکار است. این ویژگی به تنهایی جلسات را طبیعی تر و پربار می کند. اگر از یک دوربین هوشمند استفاده می کنید هرگاه کسی آغاز به صحبت می کند ، دوربین هوشمند این رفتار به طور طبیعی منعکس می کند و از فرد سخنران تصویر برداری می کند .

اما در بیشتر جلسات ممکن است چندین نفر درگیر بحث شوند. دوربین های هوشمند این موضوع را درک می کنند و شرکت کنندگان در اتاق را به صورت پویا برجسته می کنند. در نتیجه ، جلسات بسیار طبیعی تر به نظر می رسد.

۲

بلندگو و دوربین ایستاده : دوربین های ویدیو کنفرانس هوشمند دستگاه های ایستاده ای هستند که دارای لنزهای ۳۶۰ درجه و قابلیت انتقال صوت هستند .به جای اینکه در اطراف یک دوربین کوچک از چندین میکروفون استفاده کنید می توانید با استفاده از دوربین های هوشمند این امکان را فراهم کنید تا هم تصویر برداری و هم ضبط را باهم داشته باشید .

اعضای تیم شما با داشتن دوربین هوشمند کنفرانس ویدیویی ، می توانند یک جلسه راحت تری داشته باشند و نیازی به تغییر مکان برای اطمینان از شرکت کنندگان در تصویر نیست زیرا یک دوربین هوشمند اتاق را اسکن می کند.

برنامه ای را قبل از جلسات ویدیویی ارائه دهید

برای تماس های ویدیویی موفق ، شما باید دستور کار خود را ارائه دهید ، به ویژه اگر این جلسه بیش از ده دقیقه قرار است به طول بی انجامد.

با یک دستور ، شرکت کنندگان می توانند برای خود را برنامه ریزی کنند و همچنین به تعادل در سطح مشارکت کمک می کند. در واقع ، این به شما کمک می کند تا مسئولیت هدایت یک موضوع را بین اعضای مختلف تقسیم کند.

وقت خود را برای مکالمه شخصی بگذارید

دقایق آخر جلسه خود را برای مکالمه غیر مرتبط با کار بگذارید تا به تیم سازی از راه دور کمک کنید. این یک روش خوب برای روان کردن یک جلسه است.

به تیم خود اجازه دهید تا درباره برنامه های تلویزیونی که از آن خسته می شوند ، رویدادهای جاری یا بازی های ورزشی صحبت کنند. هر زمان اضافی که می توانید برای ایجاد روابط قوی تر با یکدیگر به تیم از راه دور خود اختصاص دهید باید در اولویت قرار گیرد.

از دوربین ویدئو کنفرانس مناسب استفاده کنید

برای به دست آوردن بهترین تجربه از کنفرانس ویدئویی خود ، لازم است که از دوربین مناسب استفاده کنید. بسیاری از دوربین های وب از کیفیت پایین برخوردار هستند.  سعی کنید یک دوربین با یک لنز زاویه دید عریض و دارای صدای با کیفیت برای جلسات انتخاب کنید.

چرخش وظایف

یک تصور غلط  این است که مدیران باید جلسات را همیشه اداره کنند. این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. به اعضای تیم خود فرصت دهید تا با چرخش مواضع در موقعیت مدیریت قرار بگیرند. به آنها دستورالعمل هایی را برای نحوه اجرای جلسه را ارائه دهید ، مانند آماده سازی دستور کار قبل از زمان برگزاری کنفرانس.

بررسی بهترین دوربین های ویدئو کنفرانس

همیشه مهم است که از وقایع اتفاق افتاده در کنفرانس ، سمینار ، یا اتاق مصاحبه به خوبی تصویر برداری شود. تصاویر باید تیز ، واضح و رنگارنگ باشند و صدا نیز باید شنیده شود و عاری از اعوجاج یا سر و صدای پس زمینه باشد. در ادامه به بررسی ، بهترین دوربینهای ویدئو کنفرانس موجود در بازار می پردازیم.

ویدیو کنفرانس
این دوربین فیلمبرداری باکیفیت برای اتاق های کنفرانس و سمینار طراحی شده است. این فیلم های حرفه ای را برای یک تجربه خوب تهیه می کند. این یک قطعه کوچک و جمع و جور است و بنابراین فضای کمی را به خود اختصاص می دهد.
 
همچنین نصب آن بسیار آسان است و نیازی به سوراخ سوراخ کردن ، افزودن آرماتورها نیست. این واحد به لطف رزولوشن ۱۰۸۰p فیلم های با کیفیت بالا را رله می کند. این ویژگی گزینه های نصب چندگانه برای تنظیم و تنظیم آسان دارد. شما همچنین می توانید ۳ پیش تنظیم دوربین را با توجه به نیازهای مختلف دریافت کنید.
 

به لطف ۳۰ فریم در ثانیه ، تصاویر تیز عکس ایجاد می کند. تولید مثل رنگ نیز بسیار مناسب است و بینندگان تجربه خوبی خواهند داشت. این زاویه دید ۹۰ درجه ای (Fob) با زاویه شیب ۱۳۰ درجه و یک تابه ۲۶۰ درجه دارد.

با استفاده از این دوربین اتاق ، اجرای کنفرانس یا سمینار راحت تر است. این دوربین تصاویر مناسبی را پخش می کند که از دور دیده می شود. کیفیت تصویر خوب است ، به لطف رزولوشن خوب. تنظیم زاویه ها و نماها نیز بسیار آسان است و از دید بسیار زاویه ها برخوردار است. از آنجا که کوچک و جمع و جور است ، فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد.

ویدیو کنفرانس
این دوربین ویدیو کنفرانس قابل توجه است. این اطمینان را به شما می دهد که هر مکانی را به یک اتاق ملاقات عملکردی تبدیل کنید. تنظیم آن حتی برای یک فرد تازه کار بسیار آسان است.
 
ارتباطات شما به یک صدا و تصویر خوب تبدیل می شود. از این رو ، اگر از کیفیت و استفاده آن مطمعن نیستید ، مطمئناً ویدئو کنفرانس خوبی را برای شما رقم می دهد.
 

این دوربین با وضوح کامل ۱۰۸۰ HD با کیفیت بالا ارائه می شود تا تصاویر واضح را ارائه دهد صدا نیز بسیار مناسب و معقول است و از دور نیز می توان شنید. میکروفون داخلی کار شگفت انگیزی در ضبط صدا انجام می دهد.

این دوربین مناسب است و در ویدیو کنفرانس ، سمینارها ، اتاق مصاحبه و سایر مناطق مفید است. تنظیم آن ساده و مستقیم است. کار با آن نیز آسان است. لوازم جانبی از کیفیت خوبی برخوردار است و صدا نیز شگفت انگیز است. این دستگاه سبک است و به راحتی قابل حمل است.

ویدئو کنفرانس

گرفتن رویدادها در یک کنفرانس یا اتاق سمینار باید به روشی صحیح انجام شود. به همین دلیل است که باید در بهترین دوربین اتاق کنفرانس سرمایه گذاری کنید. واحد Genius نمونه خوبی است و به خاطر ارائه خدمات با کیفیت مشهور است.

وضوح بالا تضمین می کند که تصاویر شفاف و واضح ارائه شود. رنگ و روشنایی نیز واضح است و همین امر باعث می شود شناسایی و مشاهده آسان شود. آماده نصب و راه اندازی است. تمام لوازم جانبی لازم را درون بسته خود دارد.

مانند سایر دوربین ها ، آن را وصل کنید و استفاده کنید ، به این معنی که نیازی به لوازم جانبی یا برنامه های اضافی ندارد. با Windows ، PC ، Mac و سایر نرم افزارها و برنامه های کار می کند.

این موارد باعث می شود ضبط وقایع در یک ویدیو کنفرانس ، مصاحبه یا سمینار آسان شود. کوچک است و فضای کمی را اشغال می کند. این کار باعث افزایش نصب نیز می شود. با این وجود وضوح خوب و فناوری برتر تصاویر را با وضوح بالایی ضبط می کنند. رنگ ، کنتراست و روشنایی نیز مناسب است.

به دنبال بهترین دوربین اتاق کنفرانس هستید؟ این دوربین برای اتاق های کوچک و متوسط ایده آل است و نصب آن نیز آسان است. این دوربین در حین استفاده محکم می ماند تا تصاویر تاری یا نامشخص را به حداقل برساند.

این دوربین می تواند تصاویر را از فاصله نسبتاً طولانی ضبط کند ، و تصاویر هنوز هم بسیار واضح و روشن خواهند بود. این به لطف رزولوشن HD 1080p است. فیلم و صدا کاملاً خوب هستند و در سر و صدای خارج یا دخالت کمتر دچار تحریف می شوند. علاوه بر این ، دستگاه نسبت به سوسو زدن ، پرش تصویر یا یا فرکانس های عجیب کمتر دچار می شود.

این یک دوربین مناسب برای ویدئو کنفرانس ها ، سمینارها و برنامه های کاربردی دیگر است. به راحتی استفاده می شود و نیازی به نرم افزار یا برنامه اضافی ندارد. این به شما امکان می دهد تا سریعتر تنظیم دستگاه خود انجام دهید. از زاویه دید گسترده ای برخوردار است و تنظیم موقعیت نیز ساده است.

ویدئو کنفرانس

این دوربین اتاق کنفرانس از کارایی بالایی برخوردار است. برای حمل و نقل آسان و جمع و جور کوچک است و برای حمل بهتر وزن آن کم است. تصاویر به لطف وضوح تصویر ۴K UHD ، شفاف و رنگی  ارائه می شود.

همچنین روشنایی و کنتراست خوب است باعث می شود حوادث به خوبی ثبت شوند. این ویژگی های بسیاری دارد و به راحتی قابل استفاده است. دامنه پویای بالا (HDR) ، همراه با فوکوس خودکار ، تصاویر را واقعی جلوه می دهد. در نورپردازی های مختلف ، چه کم نور و چه روشن ، از فن آوری RightLight 3 استفاده می کند. این وبکم کمتر تحت تأثیر تابش خیره کننده نور قرار می گیرد و از USB 2.0 ، USB 3.0 و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

این دوربین کنفرانس وقایع را با روشی ساده اما مؤثر ثبت می کند. این قطعه با کیفیت بالا است ولی مقرون به صرفه است. همچنین ، به خوبی کار می کند و نیازی به ترفند یا لوازم جانبی اضافی ندارد. این عملکرد خوب را برای مدت طولانی حفظ می کند و کاملا قابل اعتماد است. تصویر و کیفیت صدا بسیار خوب است.

برگزاری کنفرانس ها و سمینارها با این دوربین بسیار ساده است. به لطف وضوح کامل HD 1080p ، فیلم های با کیفیتی را ارائه می دهد. رنگ و روشنایی تصویر نیز زیبا است. این دستگاه از بزرگنمایی خوبی برخوردار است و باعث می شود فیلم ها بدون ایجاد تضاد و وضوح کیفیت خود را گسترش دهند.

سرعت تجدید نسبتاً سریع است و رنگ و کنتراست خوب است. تنظیمات و عملکردها با توجه به نیازهای خاص بسیار آسان است. این برای مدت طولانی دوام خواهد داشت و از بسیاری از برنامه ها و برنامه ها پشتیبانی می کند.

شما با دوربین Logitech C930e بهترین دوربین ویدیو کنفرانس را بدست می آورید. برای اتاقهای مختلف اعم از کوچک ، متوسط یا بزرگ مناسب است. تنظیم و بهره برداری آسان است و خدمات طولانی مدت را  ارائه می دهد. زاویه دید و ویژگی شیب خوب هستند.

برگزاری وبینار

وبینار چیست و چگونه کار می کند؟ وبینار (ترکیبی از کلمات “وب” و “سمینار”) یک کارگاه آموزشی ویدئویی ، سخنرانی یا ارائه به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزار webinar است. این جلسات که

بیشتر بدانید »

چگونه ویدئو کنفرانس برگزار کنیم؟

برقراری یک ویدئو کنفرانس دیگر یک خبر آینده نگر نیست ، این واقعیت برای بسیاری از مشاغل امروز در سراسر جهان مفید است. تماسهای ویدیویی کارآفرینان و سایر متخصصان را قادر می سازد تا به

بیشتر بدانید »

ویدئو کنفرانس بر بستر اسکایپ

در سال ۲۰۰۳ ، هنگامی که می خواستیم  با دوستان و خانواده خود ارتباط شخصی تری برقرار کنیم یک تماس تلفنی ساده برقرار می کردیم و مکاله  چهره به چهره را در خانه  یا محل

بیشتر بدانید »
مطالب دیگر
7 پاسخ
 1. با سلام و درورد
  آیا یک دوربین ویدیو کنفرانس برای پوشش یک فضای محیط مناسب است.
  ما می خواهیم یک اتاق ۴۰-۵۰ متری را با این دوربین پوشش دهیم

  1. باسلام و وقت بخیر
   دوربین های ویدیو کنفرانس معمولا برای پوشش یک چهره یا چندین چهره در کنار هم در نظر گرفته شده اند. برای پوشش فضای اتاق خود باید از دوربین ها
   با لنز های مخصوصی استفاده کنید.

 2. سلام ، ما برای مدارس چندگانه خودمون نیاز به برقراری کنفرانس ویدیوی داریم تا با معلمان به راحتی گفتگو کنیم ، کدام بستر برای ما مفید تر است؟ مرسی از مطالب مفیدتون

  1. باسلام و وقت بخیر
   بستر ویدیو کنفرانس کامل تر و جامع تر می باشد و مستلزم پرداخت هزینه بالاتر از وب کنفرانس است.
   اگر قصد پرداخت هزینه چندانی برای تماس تصویری خود ندارید وب کنفرانس بهترین گزینه است اما اگر کیفیت جلسات و خدمات اضافی
   برای شما مهمتر است ویدیو کنفرانس بهترین گزینه است.

 3. بسیار خوب بود ، اطلاعات خیلی خوبی در مورد ویدئو کنفرانس ارائه دادین. سوالی داشتم ، در خصوص وب کنفرانس اطلاعات کامل تر و جامع تری نمی گذارید؟ چون از لحاظ من ویدیو کنفرانس برای گروهای کوچک مفید تر است.
  با سپاس از مطلب مفیدتون

 4. در روزهای کرونایی استفاده از ویدیو کنفرانس برای بیشتر ادرجات ، ارگان ها و حتی مدارس ضروری شده ، اما ای کاش استفاده از این ابزار مفید ویدیو کنفرانس سریع تر در کشور ما راه می افتاد و همچنان مورد استفاده قرار بگیره و شبیه سایر تجهیزات به صورت دوره ای مورد استفاده قرار نگیره.
  امیدوار هستیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »