تجهیز سالن کنفرانس

اتاق کنفرانس یا سالن کنفرانس مکانی برای ارائه دادن مطالب گوناگون می باشد. تجهیزات صوت و تصویر سالن کنفرانس شامل موارد زیادی می باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از سیستم های صوتی، دوربین های کنفرانس، نمایشگر های اتاق کنفرانس ، بلندگو سالن کنفرانس و غیره. نحوه تجهیز سالن کنفرانس از مهم ترین مسائل در سالن کنفرانس می باشد. قیمت تجهیزات صوت و تصویر سالن کنفرانس به کیفیت تجهیزات و به روز بودن آن ها وابسته است. برند های متفاوتی برای تجهیزات صوت اتاق کنفرانس وجود دارد که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. کامپیوتر صدرا با تجهیز سالن کنفرانس در مشهد و سراسر ایران یکی از قوی ترین شرکت ها در این حوزه بوده و بهترین و قوی ترین سالن های کنفرانس را راه اندازی و اجرا کرده است.

میکروفون-سالن-کنفرانس

مهم ترین تجهیزات اتاق کنفرانس

تجهیزات متنوعی در اتاق کنفرانس وجود دارد که به روز بودن و با کیفیت بودن آن ها در ارائه مطالب  بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. به همین سبب به هر میزان که اتاق کنفرانس تجهیزات بهتری داشته باشد. ارائه مطالب در آن به صورت بهتری انجام می شود و تمام افراد اعم از ارائه دهنده و شنونده رضایت بیشتری از آن دارند. به طور مثال می توان گفت که تجهیز سالن کنفرانس مشهد به خوبی انجام شده است. این تجهیزات می تواند شامل موارد زیر باشد.

سیستم های صوتی اتاق کنفرانس

تجهیزات صوتی سالن کنفرانس، یکی از مهم ترین تجهیزات در آن می باشد. سیستم صوتی متناسب با اندازه ی سالن انتخاب می شود. برای پخش شدن بهتر صدای ارائه دهنده باید از سیستم های مناسب صوتی استفاده کرد.

دوربین های اتاق کنفرانس

برای ضبط کردن تصاویر بهتر است از دوربین های مجهز و پیشرفته استفاده شود. این دوربین های مخصوص می توانند بر روی پایه های ثابتی قرار بگیرند و به صورت خودکار تصاویر جلسات را ضبط کنند.

نمایشگر های اتاق کنفرانس

از دیگر تجهیزات سالن کنفرانس، نمایشگر های آن می باشد که از اصلی ترین تجهیزات سالن کنفرانس می باشد. از نمایشگرهای سالن کنفرانس می توان برای ویدئو کنفرانس و یا نمایش مطالب استفاده کرد.

کاملا رایگان و تخصصی مشاوره دریافت کنید

میکروفون سالن کنفرانس

میکروفون کنفرانس

بررسی قیمت انواع میکروفون و آشنایی تخصصی

اولـین و اصـلی ترین قسمت از تجهیز سالن کنفرانس و همایش میکروفون کنفرانس مـی باشد. این میکروفون کنفرانسی کیـفیـت و زیـبایی سالن شما را به حـضار و شـرکـت کـنندگـان می رسانند. در نـتـیجه بـاید در انتخاب میکروفون کنفرانس خود با تـوجه به شـرایط و محیط خود بیشترین دقت را در هنگام انتخاب به عمل آورید. تیم بررسی و تجهیز صدرا ایرنیان این موضوع را با بیشترین دقت به انجام می رسـاند. برای کسب اطلاعات بیشتر با انواع میکروفون کنفرانس و انواع مدل های مختلف به ادامه مطالب مراجعه کنید.

بلندگو سالن کنفرانس

کـیفیـت صـدا و نـرمی صدا شما از مـیکروفون زمـانی معلوم و گویا می شود که از بـلندگو سالن کنفرانس با کیفیت بالا و خروجی بالا استفاده کنید تا خروجی صدا میکروفون های شـما به بهـترین نحو صورت گیرد. در نتیجه دومین قدم و دومین دقت شما در انتخاب تجهیز سالن کنفرانس و همایش باید انتخاب اسپیکر و بلندگو سالن کنفرانس باشد که جوابگو و پاسخگو سالن کنفرانس شما باشد تا به بهترین نحو و بدون هر گونه نویز و صدای اضافی ، نیاز سالن شما را برآورد سازد. بازهم تیم بررسی و تجهیز صدرا متناسب با محیط و فضای شما بهترین گزینه هارا در اختیار شما می گذارد. برای کسب اطلاع بیشتر با انواع بلندگو سالن کنفرانس و اسپیکر ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

اسپیکر سالن کنفرانس
دوربین کنفرانس صدرا sc40

دوربین سالن کنفرانس

بررسی قیمت انواع دوربین کنفرانس و آشنایی تخصصی

یکی از تجهیز سالن کنفرانس و همایش سیستم تصویربرداری است. تـصویر بـرداری از سـالن و جـلسات شما امری مهم و ضروری می باشد که باید در اولـویـت های تـجـهیز سالن شما قرار گیرد. امـروزه از دوربین هایی با کیفیت بالا به صورت اتـوتـرکینگ در سالن های کنفرانس استفاده می شود تا تصویر برداری از سالن شما و جلسات شما به بهترین نحو امکان پذیر باشد. در صورتی که نسبت به این سیستم اطلاعات جامع و کاملی ندارید پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

مانیتور سالن کنفرانس

بررسی قیمت مانیتور کنفرانس ایرانی و آشنایی تخصصی

مانیتور کـنفـرانسی تاشو ایرانی SADRA MC88 کـه از مـانیتور‌های اتاق کنفرانس است، یکی از ابزار‌های مهم در اتاق‌ جلسات به شمار می آید. این ابزار کمک می‌کند تـا مدیر جلسه یـا فرد ارائه دهنده بتواند به راحتی مطالب خود را به صورت بصری و باکیفیت بالا به افـراد حـاضر در جلسه نمایش بـدهد. انـدازه صفحه نمایش این مانیتور ١۵.٨ اینچ اسـت. همـچنین رزولوشن ایـن مـانیتور تاشو۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ می‌باشد کـه مـوجـب می شود جـزئـیات با وضـوح بسیار بالایی در اختیار کـاربر قـرار بـگـیرد. نوع صـفـحه نمایش LED است تا چشم‌های کاربران در اثر استفاده طولانی دچار آسیب نشود. و در ساخت این مانیتور از پلاستیک فشرده استفاده شده است.

مانیتور تاشو کنفرانسی صدرا mc88

دیگر تجهیزات سالن کنفرانس

پنل رومیزی کنفرانس

ویدئو پروژکتور

ویدئو وال

نمایشگر لمسی

همچنان همگام شما هستیم

شـرکت صـدرا ایـرانیان با استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در تجهیز سالن همایش و کنفرانس همواره در تلاش بوده هـم قـدم فـناوری های جدید و مدرن باشد. در صـورتی کـه با مراجـعه به مطالب درج شده در این صفحه همچنان سوالات متفاوتی در ذهن شما می باشد کـه جـواب مـحکمی بـرای آن ها پیدا نکرده اید حـتـما درخـواسـت مـا را قـبول کرده و در اولـین فـرصت با ما تماس بگیرید تا توانسته باشیم نیاز شما را به بهترین نحو رفع نماییم.

سیستم در سالن کنفرانس
تجهیزات در سیستم کنفرانس
وزارت کشور استانداری خراسان رضوی
راه آهن جمهوری اسلامی
اتاق بازرگانی صنایع
دانشگاه فردوسی مشهد
سازمان صنایع
صدا و سیمای خراسان رضوی تجهیز سالن کنفرانس و همایش
دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
استان قدس رضوی در تجهیز سالن کنفرانس و همایش