تجهیز سالن کنفرانس

سالن یا اتاق کنفرانس مکانی برای ارائه دادن مطالب گوناگون می باشد. تجهیزات صوت و تصویر سالن کنفرانس شامل موارد زیادی می باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از سیستم های صوتی، دوربین های کنفرانس، نمایشگر های اتاق کنفرانس ، بلندگو کنفرانس، میکروفون کنفرانس و غیره. نحوه تجهیز سالن کنفرانس از مهم ترین مسائل می باشد. قیمت تجهیزات صوت و تصویر کنفرانس به کیفیت تجهیزات و به روز بودن آن ها وابسته است. برند های متفاوتی برای تجهیزات صوت اتاق کنفرانس وجود دارد که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. کامپیوتر صدرا با تجهیز سالن کنفرانس در مشهد و سراسر ایران یکی از قوی ترین شرکت ها در این حوزه بوده و بهترین و قوی ترین سالن های کنفرانس را راه اندازی و اجرا کرده است.

تجهیز سالن کنفرانس

مهم ترین تجهیزات اتاق کنفرانس

تجهیزات متنوعی در اتاق کنفرانس وجود دارد که به روز بودن و با کیفیت بودن آن ها در ارائه مطالب و تاثیر گذار کردن جلسات، بسیار مهم و مفید است. به همین سبب به هر میزان که اتاق کنفرانس تجهیزات بهتری داشته باشد ارائه مطالب در آن به صورت بهتری انجام خواهد شد و تمام افراد اعم از ارائه دهنده و شنونده رضایت بیشتری از آن دارند. این تجهیزات را می توان در سه دسته به صورت مختصر تقسیم کرد. که در ادامه این سه دسته توضیح داده شده اند.

سیستم های صوتی اتاق کنفرانس

تجهیزات صوتی سالن کنفرانس، یکی از مهم ترین تجهیزات می باشد. سیستم صوتی متناسب با اندازه ی سالن انتخاب می شود. برای پخش شدن بهتر صدای ارائه دهنده باید از سیستم های مناسب صوتی استفاده کرد.

دوربین های اتاق کنفرانس

برای ضبط کردن تصاویر بهتر است از دوربین های مجهز و پیشرفته سالن های کنفرانس استفاده کرد. این دوربین های مخصوص می توانند بر روی پایه های ثابتی قرار بگیرند و به صورت خودکار تصاویر جلسات و گوینده را ضبط کنند.

نمایشگر های اتاق کنفرانس

از دیگر تجهیزات سالن کنفرانس، نمایشگر های آن می باشد. از نمایشگرهای کنفرانس می توان برای ویدئو کنفرانس و یا نمایش مطالب استفاده کرد. این نمایشگر ها با توجه به اندازه و ظرفیت سالن از ۱۵ اینچ تا ۱۰۰ اینچ می باشند.

کاملا رایگان و تخصصی مشاوره دریافت کنید

میکروفون کنفرانس

میکروفون کنفرانس

بررسی قیمت انواع میکروفون و آشنایی تخصصی

اولین و اصلی ترین قسمت از تجهیز سالن کنفرانس و همایش میکروفون کنفرانس می باشد. این میکروفون کنفرانسی کیفیت و زیبایی سالن شما را به حضار و شرکت کنندگان می رسانند. در نتیجه باید در انتخاب میکروفون کنفرانس خود با توجه به شـرایط و محیط خود بیشترین دقت را در هنگام انتخاب به عمل آورید. میکروفون های کنفرانس به دو صورت بی سیم و باسیم موجود هستند که هر کدام معایب و مزایایی خود را دارند. تیم بررسی و تجهیز صدرا ایرنیان این موضوع را با بیشترین دقت به انجام می رسـاند. برای کسب اطلاعات بیشتر با انواع میکروفون ها و انواع مدل های به ادامه مطالب مراجعه کنید.

بلندگو سالن کنفرانس

بررسی قیمت انواع بلندگو کنفرانس

کیفیت صدا و نرمی صدا شما از میکروفون زمانی معلوم و گویا می شود که از بلندگو سالن کنفرانس با کیفیت بالا و خروجی بالا استفاده کنید تا پخش صدا به بهترین نحو صورت گیرد. در نتیجه دومین قدم و دقت شما در انتخاب تجهیزات سالن کنفرانس و همایش باید انتخاب اسپیکر و بلندگو سالن کنفرانس باشد که پاسخگو نیاز شما باشد تا به بهترین نحو و بدون هر گونه نویز و صدای اضافی، نیاز سالن شما را برآورده سازد. بازهم تیم بررسی و تجهیز صدرا متناسب با محیط و فضای شما بهترین گزینه هارا در اختیار شما می گذارد. برای کسب اطلاع بیشتر با انواع بلندگو کنفرانس و اسپیکر ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

اسپیکر سالن کنفرانس
دوربین کنفرانس

دوربین سالن کنفرانس

بررسی قیمت انواع دوربین کنفرانس و آشنایی تخصصی

یکی از تجهیزات سالن کنفرانس و همایش سیستم تصویربرداری است. تصویر برداری از سالن کنفرانس و جلسات امری مهم و ضروری می باشد که باید در اولویت های نخست تجهیز سالن کنفرانس شما قرار بگیرد. امروزه از دوربین هایی با کیفیت بالا به صورت اتوترکینگ در سالن های کنفرانس استفاده می شود تا تصویر برداری از سالن و جلسات شما به صورت کاملا اتوماتیک و بدون اپراتور صورت گیرد. در صورتی که نسبت به سیستم اتوترکینگ و دوربین های کنفرانس اطلاعات جامع و کاملی ندارید پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

مانیتور سالن کنفرانس

بررسی قیمت مانیتور کنفرانس ایرانی و آشنایی تخصصی

مانیتور کنفرانسی تاشو ایرانی SADRA MC322 کـه از مانیتور‌های اتاق کنفرانس است، یکی از ابزار‌های مهم در اتاق‌ جلسات به شمار می آید. این ابزار کمک می‌کند تـا مدیر جلسه یـا فرد ارائه دهنده بتواند به راحتی مطالب خود را به صورت بصری و باکیفیت بالا به افـراد حـاضر در جلسه نمایش بدهد. اندازه صفحه نمایش این مانیتور ١۵.٨ اینچ اسـت. همـچنین رزولوشن ایـن مـانیتور تاشو ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ می‌باشد که موجب می شود جزئیات با وضوح بسیار بالایی در اختیار کاربر قرار بگیرد. نوع صفحه نمایش این مانیتور کنفرانسی LED است تا چشم‌های کاربران در اثر استفاده طولانی دچار آسیب نشود.

مانیتور تاشو کنفرانسی صدرا

دیگر تجهیزات سالن و اتاق کنفرانس

پنل رومیزی کنفرانس

ویدئو پروژکتور

ویدئو وال

نمایشگر لمسی

سیستم صوتی کنفرانس

برای خرید سیستم صوتی سالن کنفرانس و آشنایی با مدل سیستم مورد نیاز، بهتر است با انواع سیستم صوتی کنفرانس آشنایی داشته باشید. با داشتن این اطلاعات می‌توانید بهترین محصول که هم نیاز سالن را بر طرف سازد و هم قیمت مناسبی داشته باشد را انتخاب کنید. به ‌طور کلی سیستم صوت کنفرانس را می‌توان همان میکروفون رومیزی و متعلقات جانبی آن دانست. میکروفون‌های رومیزی با توجه فناوری به‌کار رفته در آن، آنالوگ یا دیجیتال هستند و بر همین اساس دسته‌بندی و قیمت‌گذاری می‌شوند. در نسخه دیجیتال آن، امکانات بیشتری مانند رأی‌گیری، حضور و غیاب، ترجمه و… وجود دارد. در این مدل، امکان استفاده از سیستم ضبط صوتی و تصویری به‌ وسیله دوربین‌ های کنفرانس وجود دارد؛ این دوربین‌ها هم به ‌شکل خودکار عمل کرده و هم به ‌کمک منبع تغذیه برنامه‌ریزی هدایت می‌شوند.

سیستم صوت کنفرانس
قیمت سیستم کنفرانس

قیمت سیستم صوت اتاق کنفرانس

در یک اتاق کنفرانس می‌توان از تجهیزات صوتی متفاوتی استفاده کرد. این تجهیزات بسته‌ به نوع اتاق کنفرانس، بودجه، ظرفیت سالن، کاربرد آن و… می‌تواند تغییر کند. به‌همین دلیل بهتر است ابتدا با انواع تجهیزات سیستم کنفرانس آشنایی پیدا کرده تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید. بهترین انتخاب، استفاده از گزینه ای است که هم از نظر کارایی و هم از لحاظ قیمت برای شما مناسب باشد. برای دست‌یابی به این منظور می‌توانید از کارشناسان فروش کامپیوتر صدرا برای انتخاب هرچه بهتر سیستم صوتی کمک بگیرید. برای اطلاع از قیمت انواع سیستم صوت سالن کنفرانس و دریافت مشاوره، می‌توانید از طریق شماره ۰۵۱۳۷۰۲۴ اقدام نمایید.

همچنان همگام شما هستیم

شرکت صدرا ایرانیان با استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در تجهیز سالن همایش و اتاق کنفرانس همواره در تلاش بوده هـم قدم فناوری های جدید و مدرن باشد. در صورتی که با مراجعه به مطالب درج شده در این صفحه همچنان سوالات متفاوتی در ذهن شما می باشد که جواب محکمی برای آن ها پیدا نکرده اید حتما درخواست ما را قبول کرده و در اولین فرصت با ما تماس بگیرید تا توانسته باشیم نیاز شما را به بهترین نحو رفع نماییم. کارشناسان ما به صورت تلفنی و آنلاین از ساعت ۸ الی ۱۵ پاسخگو شما می باشند.

میکروفون رومیزی
میکروفون کنفرانسی
وزارت کشور استانداری خراسان رضوی
راه آهن جمهوری اسلامی
اتاق بازرگانی صنایع
دانشگاه فردوسی مشهد
سازمان صنایع
صدا و سیمای خراسان رضوی تجهیز سالن کنفرانس و همایش
دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
استان قدس رضوی در تجهیز سالن کنفرانس و همایش