قیمت-ویدئو-وال

بررسی قیمت ویدئو وال

بررسی قیمت ویدئو وال ، امروزه تمامی شرکت‌‌های خصوصی و دولتی، مراکز تفریحی، بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌های این چنینی در پی جلب رضایت مشتری در قیمت ویدئو وال با یکدیگر در رقابت هستند. به همین دلیل چگونگی اطلاع رسانی به مشتریان دارای اهمیت ویژه‌ای است. شهروندان کشورهای پیشرفته روزانه با تعداد بسیاری از صفحه‌های نمایشگر احاطه شده‌اند و این سیستم دیجیتال اطلاع رسانی جایگزین مدل سنتی آن یعنی تراکت، اعلامیه چاپی، بروشور و… شده است. با افزایش روند استفاده از سیستم دیجیتالی تبلیغات و اطلاع رسانی، تقاضا برای وجود نمایشگرهای عریض که توانایی استفاده در مکان‌های عمومی و بزرگ را داشته باشند بیشتر شده است. باید این نکته را مدنظر داشت که تلویزیون‌ها خانگی و نمایشگر‌های معمولی توانایی انجام این امر را ندارند؛ بنابراین شرکت‌های تولیدی نمایشگر اقدام به طراحی نمایشگر‌های نسل جدیدی با نام ویدئو وال کرده‌اند. این نمایشگر‌های نسل جدید دارای امکانات بسیار بیشتری نسبت به مدل‌های خانگی است. برای اطلاع از قیمت ویدئو وال و آشنایی بیشتر با آن با کامپیوتر صدرا همراه باشید.

ویدئو وال چیست؟

به طور کلی ویدئو وال مجموعه‌ای از چندین نمایشگر بوده که در کنار یکدیگر با هدف ایجاد تصاویر بزرگ‌تر قرار می‌گیرند. این سیستم نمایش صنعتی به صورت یکپارچه عمل کرده و ساختار طراحی و تولید آن به شکلی است که به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته روشن باشد. البته در برخی از مدل‌های ویدیو وال زمان نمایش و پخش تصاویر ۱۸ ساعت در روز است. ویدیو وال‌ها بر اساس تکنولوژی بکار رفته در آن‌ها دارای انواع مختلفی هستند. دسته بندی ویدئو وال‌ها شامل ویدیو وال ال سی دی، ویدیو وال ال ای دی و سیستم تابش نور از پشت است.

عوامل موثر بر قیمت ویدئو وال

ویدئو وال ال سی دی

ویدئو وال ال سی دی

ویدئو وال ال سی دی متشکل از چندین نمایشگر صنعتی بوده که به شکلی جذاب در کنار یکدیگر نصب می‌شوند. این صفحه‌های نمایشگر برخلاف مدل خانگی خود دارای قاب بسیار باریکی هستند. یک نمونه از موارد مهم به هنگام به خرید علاوه بر قیمت ویدئو وال فاصله قاب تا نمایشگر‌های آن است؛ به عبارتی دیگر فاصله بین نمایشگر‌ها بعد از نصب در کنار یکدیگر سبب می‌شود تا ویدئو وال قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. رایج‌ترین فاصله‌ها در بین نمایشگرها شامل ۴.۹ میلی‌متر، ۳.۵ میلی‌متر و ۱.۸ میلی‌متر است. پیشرفت تکنولوژی سبب شده تا فاصله قاب تا قاب ویدئو وال‌ها به عدد باورنکردنی کمتر از ۱ میلی‌متر یعنی ۰.۸۸ میلی‌متر برسد. به طبع با کاهش فاصله قاب‌های نمایشگر‌ها قیمت ویدئو وال افزایش می‌یابد.

سیستم ال ای دی

این نوع ویدئو وال‌ها از قرارگیری لامپ‌های ال ای دی کوچک در کنار یکدیگر تشکیل می‌شوند. هرچه میزان فاصله لامپ‌ها از یکدیگر کمتر باشد، کیفیت تصاویر پخش شده بیشتر است. اندازه فاصله ال ای دی‌های در کنار هم قرار گرفته شده را با دات اعلام کرده و اعداد آن بین ۱ تا ۱۵ است‌؛ با کاهش اعداد دات و نزدیک‌ شدن آن به عدد یک قیمت ویدیو وال افزایش یافته و کیفیت تصاویر نیز بیشتر می‌شود. همچنین با افزایش فاصله بینندگان با ویدیو وال ال ای دی کیفیت تصاویر افزایش می‌یابد. این نوع ویدئو وال‌ها بیشتر در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مزایای این محصول می‌توان به نبود هیچ قابی در آن اشاره کرد و معایب آن شامل مصرف برق زیاد و آلودگی حرارتی است.

ویدئو وال ال سی دی سیستم

سیستم تابش نور از پشت

در ساخت این نوع ویدئو وال از لامپ تصویر استفاده شده است. این محصول مانند تلویزیون‌های قدیمی به دلیل وجود لامپ تصویر دارای ابعاد بسیار بزرگی بوده و بیرون زدگی پشت آن زیاد است. به دلیل پایین بودن عمر مفید لامپ تصویر آن، هزینه نگهداری آن بسیار زیاد بوده و با توجه به معایب مختلف مانند آلودگی صوتی و حرارتی، استفاده از آن بسیار کاهش پیدا کرده است.

قیمت ویدئو وال

ویدئو وال‌ها براساس انواع نام برده آن دارای قیمت‌های متفاوتی است. هم‌چنین ابعاد و کیفیت تصویر آن تا حد زیادی در قیمت ویدیو وال موثر است. کنترلر ویدئو وال یکی از مهم‌ترین تجهیزات جانبی در ویدیو وال بوده که امکان کنترل محتوای پخش شده در ویدیو وال را فراهم می‌کند. قیمت کنترلر ویدئو وال به هنگام خرید ویدیو وال به صورت مجزا محاسبه می‌شود. برای اطلاع از قیمت ویدیو وال‌ ال جی و کنترلر آن می‌توانید به فروشگاه اینترنتی کامپیوتر صدرا مراجعه کنید. هم چنین می‌توانید با شماره ۰۵۱۳۷۰۲۴ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »

تجهیزات کنفرانسی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »