دوربین-کنفرانسی-SDI

معرفی دوربین‌های کنفرانسی SDI تنواو

در این مقاله به بررسی و معرفی دوربین‌های کنفرانسی SDI تنواو می‌پردازیم؛ اما پیش از آن بد نیست تا کمی بیشتر با دوربین‌های کنفرانسی، انواع و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شویم.

معرفی دوربین‌های کنفرانسی SDI تنواو

شاید فکر کنید ویدئو کنفرانس تکنولوژی جدیدی است اما بر خلاف تصور اغلب مردم، این فناوری نزدیک صد سال است که در اختیار بشر است و در حقیقت از زمان اختراع تلویزیون در حال استفاده از آن هستیم. ویدئو کنفرانس نوعی از فناوری است که قابلیت برقراری ارتباط صوتی و تصویری را به ما می‌دهد. در ویدئو کنفرانس فرقی ندارد که افراد چقدر به هم نزدیک یا از هم دورند و تنها لازمه یک ویدئو کنفرانس دسترسی به دوربین، میکروفون و اینترنت است. از مزیت‌های ویدئو کنفرانس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حذف هزینه‌های اضافی برای سفر و ملاقات حضوری
  • کیفیت بالای ارتباط باوجود سادگی در استفاده
  • امنیت بالا در ارسال اطلاعات

در ادامه اطلاعات جامع و مفیدی در ارتباط خرید دوربین ویدئو کنفرانس در اختیارتان قرار می‌دهیم.

دوربین‌های کنفرانسی SDI تنواو

معرفی دوربین‌های کنفرانسی SDI تنواو

برای بهبود کیفیت خروجی صوتی یک ویدئو کنفرانس باید از میکروفون کنفرانسی باکیفیت بالا استفاده کنید. میکروفون کنفرانس هم سیستمی مشابه سایر میکروفون‌ها دارد و صوت را به شکل جریان الکتریکی درمیاورد.

دوربین ویدئو کنفرانس

تصویری که از ویدئو کنفرانس شما به دست میاید مهم‌ترین بخش آن است لذا منطقی است که بخش بیشتر بودجه‌ای که برای ویدئو کنفرانس خود در نظر گرفته‌اید را به دوربین آن اختصاص دهید. دوربین ویدئو کنفرانس با رزولوشن‌های مختلفی در دسترس است اما برای داشتن کیفیتی مطلوب پیشنهاد می‌شود تا حداقل از دوربینی با رزولوشن ۷۲۰p استفاده کنید. از دیگر معیارهایی برای خرید دوربین ویدئو کنفرانس باید در نظر داشته باشید قابلیت‌های نرم‌افزاری آن، شیوه نصب و همینطور ویژگی‌های لنز آن است.

خروجی‌های مختلف

شاید تاکنون برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که دوربینی که خریداری کرده‌اید خروجی مدنظر شما را نداشته باشد و مجبور باشید از تبدیل‌های مختلف استفاده کنید که کیفیت تصویر را پایین میاورند. این دوربین به دلیل داشتن خروجی‌های مختلف HD-SDI و HDMI شما را از خرید تبدیل بی نیاز می‌کند و می‌توانید به صورت مستقیم باکیفیت بالا از تصاویر ضبط شده توسط دوربین استفاده کنید.

کنترل از راه دور

علاوه بر امکان استفاده از کنترل IR که به همراه دوربین دریافت می‌کنید، می‌توان از کنترل‌های PTZ هم برای کنترل کردن این دوربین استفاده کرد.

دوربین ویدئو کنفرانس SDI tenveo

لنز

لنز دوربین کنفرانس SDI تنواو می‌تواند از ۰ تا ۳۴۰ درجه عمودی و از ۰ تا ۱۲۰ درجه افقی را پوشش دهد که به همین دلیل می‌توانید از تصویر ۲۰ نفر بدون نیاز به جابه‌جایی دوربین استفاده کنید. همچنین این محصول دارای قابلیت زوم ۱۰X/20X/30X در دوربین HD-1080p خود می‌باشد.

قابلیت‌های نرم‌افزاری

از مهم‌ترین مزیت‌های این دوربین تنواو می‌توان به پشتیبانی گسترده آن از نرم‌افزارهای مختلف کنفرانس و استریم اشاره کرد. شما به راحتی قادر خواهید بود تا از قابلیت‌های مختلف نرم‌افزارهای ویدئو کنفرانس از قبیل zoom، skype for business، OBS studio، polycom، Microsoft Lync و CISCO WebEx برای ویدئو کنفرانس‌های خود بهره‌مند شوید.

سادگی در استفاده

برای متصل کردن این دوربین به لپتاپ یا کامپیوتر یا حتی تلویزیون خود نیاز به مهارت خاصی ندارید و کافی است مراحل زیر را دنبال کنید تا به راحتی بتوانید از تصویرهای در حال ارسال یا ضبط شده توسط دوربین استفاده کنید. برای اتصال به لپتاپ یا کامپیوتر، دوربین SDI را به دستگاه خود متصل کنید؛ و سپس می‌توانید ویدئو کنفرانس یا استریم خود را شروع کنید. توجه داشته باشید که کابل HD-SDI تا فاصله ۳۲۸ فوت (۱۰۰ متر) را پوشش می‌دهد و در فاصله بیشتر کیفیت افت می‌کند. برای اتصال به تلویزیون هوشمند می‌توانید با استفاده از یک کابل HDMI در هر جایی برای افراد ویدئو کنفرانس داشته باشید. محدوده پشتیبانی این محصول از کابل HDMI تا ۹۸ فوت (۳۰ متر) است. ویژگی‌های فوق همگی دلیل خوبی برای خرید این محصول هستند اما اگر همچنان در ارتباط با خرید این محصول سؤالی دارید می‌توانید با صدرا ایرانیان در ارتباط باشید.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »