جستجو
Close this search box.
مانیتور ویدئو کنفرانس

مهم ترین نکات هنگام انتخاب مانیتور ویدئو کنفرانس

بهترین مانیتور ویدئو کنفرانس ، سهولت و در دسترس بودن Wi-Fi پرسرعت همراه با کاهش چشمگیر قیمت تلویزیون های صفحه تخت نحوه ملاقات شرکت ها را تغییر داده است – خواه در دفترکار در خانه ، یا فضاهای کنفرانسی بزرگتر. اکنون ، تنها یک سیستم ویدیویی و یک نمایشگر لازم دارید تا فضای هر جلسه را به یک فضای جلسه ویدیویی تبدیل کنید.

در دسترس بودن یک صفحه نمایش برای اتصال افراد از طریق ویدئو و اشتراک صفحه برای اتاق کنفرانس شما بسیار مهم است. هنگام انتخاب بهترین صفحه نمایش مناسب برای کنفرانس ویدیویی ، باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید.اندازه اتاق کنفرانس ، تعداد دفعات استفاده از سیستم ، کیفیت نور و بودجه شما در انتخاب صفحه نمایش  نقش مهمی دارند. قانون کلی این است: هرچه اتاق بزرگتر باشد ، نمایشگر بزرگتر است.

۷ فاکتور برای انتخاب بهترین بهترین مانیتور ویدئو کنفرانس :

اندازه اتاق

اندازه اتاق های کنفرانس می تواند از اتاق کوچک تا سالن اجتماعات بزرگ یا سالن سخنرانی متفاوت باشد. به زوایای دید در اتاق توجه کنید. شما می خواهید همه افراد در اتاق بتوانند دریک تماس کنفرانسی ویدیویی چهره ها و داده های به اشتراک گذاشته شده در جلسه آنلاین را ببینند ، بنابراین بهترین اندازه مانیتور ویدئو کنفرانس را بر این اساس انتخاب کنید:

  • اتاق کوچک Huddle – صفحه نمایش (۱) ۴۲″-۵۰″
  • کنفرانس/ اتاق هیئت مدیره – نمایشگرها به ترتیب کنار هم (۲) ۴۲″-۶۰″
  • Auditorium – پروژکتور HD برای یک اتاق روشن دارای ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ لومن است.
مانیتور ویدئو کنفرانس

نمایشگرهای دوتایی

یکی از راه های اطمینان از دیده شدن شرکت کنندگان در تماس ویدیویی و داده های به اشتراک گذاشته شده در یک وب کنفرانس ، سازماندهی سیستم کنفرانس ویدئویی خود برای نمایشگرهای دوگانه است. سیستم های کنفرانس ویدئویی Lifesize® Icon™ را می توان برای نمایشگرهای دوتایی در تنظیمات> ظاهر> تنظیمات نمایشگر فیزیکی پیکربندی کرد. گزینه های نمایشگرهای دوتایی شامل امکان جدا کردن تماس گیرنده ها ازیک نمایش مکالمه و آینه سازی نمایشگر در صفحه نمایش یا مانیتور کامپیوتر دیگر زمانیکه در حال استفاده از مانیتور ویدئو کنفرانس نیستید.

سوالی دارید؟ مشاوره دریافت کنید.

سوالی دارید؟ مشاوره دریافت کنید.

بهترین ارتفاع برای  مانیتور ویدئو کنفرانس

برای دستیابی به نزدیکترین حالت چشم در چشم از طریق تماس ویدیویی ، صفحه نمایش باید در سطح چشم یا اطراف آن نصب شود. این به ارگونومی کمک می کند و نیازی نیست که شرکت کنندگان برای مشاهده صفحه نمایش ، گردن خود را فشار دهند. قرار دادن دوربین درست در بالای صفحه یا درست زیر مانیتور ویدئو کنفرانس ، اطمینان حاصل می کند که همانطور که به همکار خود در صفحه نمایش نگاه می کنید ، به لنز دوربین نیز نگاه می کنید. همچنین داشتن یک پایه قابل تنظیم که دارای چرخش باشد و به شما امکان می دهد ارتفاع ایده آل را برای شرکت کنندگان پیدا کنید ، بسیار مفید خواهد بود. در آزمایشات ما دریافتیم که قرار دادن دوربین دقیقاً زیر صفحه نمایش و در سطح چشم نشسته بهترین نتیجه را دارد.

نوع نمایشگر

وقتی اندازه صفحه نمایش مورد نیاز را تعیین کردید ، باید بفهمید کدام نوع را می گیرید. توجه به این نکته مهم است که همه نمایشگرها برابر نیستند. سه نوع مانیتور کنفرانس ویدیویی وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند:

مانیتور ال سی دی lcd

Liquid Crystal Display(LCD)

تلویزیون های LCD دارای مزایای زیادی هستند. آنها سبک ، نازک و دارای طول عمر طولانی (۵۰،۰۰۰ ساعت یا بیشتر) هستند. آنها کیفیت تصویر فوق العاده ای دارند و در اندازه های ماموت ۶۰ “و بزرگتر موجود هستند. علاوه بر این ، پیکسل سوختگی  (که در آن یک تصویر به مدت طولانی بر روی صفحه ثابت است که به طور دائمی در آن حک می شود) غیر معمول است. که آن را در فاکتور های انتخابی  بهترین مانیتور ویدئو کنفرانس قرار داده است .

مانیتور ال ای دی led

Light Emitting Diode(LED)

تلویزیون های LED به انواع مختلف شامل LED مستقیم ، OLED (LED ارگانیک) و LED لبه دار ارائه می شوند. تا زمانی که شما یک علاقه مند به فن آوری نیستید ، درک انواع مختلف LED ممکن است دشوار باشد ، اما به طور کلی ، تلویزیون های LED دارای بازدهی بالاتری هستند و به طور معمول دارای ستاره انرژی بالاتر، و دارای طیف رنگی گسترده تر و کنتراست بالاتر از مدل های دیگر هستند. ما تقریباً در دفتر کار خود از تلویزیونهای LED استفاده می کنیم.

Front Projection

مهمترین مزیت پروجکشن جلو اندازه است. اکثر پروژکتورهای با قیمت متوسط قادر به نمایش اندازه بزرگتر و بزرگتر از پروژکتور در یک صفحه ۱۲ فوت یا بیشترهستند. در بیشتر موارد ،کیفیت تصویر با افزایش اندازه پروجکشن و بسیاری از پروژکتورها شامل تنظیم کننده صوتی نخواهد بود – بنابراین شما باید صدا را جداگانه تهیه کنید. پروجکشن های جلو نیز مصرف برق بالاتری دارند و در بعضی موارد باید آن را به کامپیوتر با کابل HDMI و DisplayPort متصل کنید. (توجه: این به نوع مانیتور بستگی دارد ؛ دل ، مک ، سامسونگ ، ایسر و غیره).

صدا

صدای با کیفیت به ارتقا تجربه تماس های ویدیویی شما کمک می کند. حتماً یک نمایشگر با بلندگوهای داخلی انتخاب کنید یا سیستم صوتی جداگانه ای برای اتاق داشته باشید. این امر به ویژه برای اتاق های بزرگ که با یک پروژکتور HD تنظیم شده اند بسیار مهم است.

۴K Resolution

مردم دیگر تلویزیون های ۷۲۰p یا حتی ۱۰۸۰p را برای خانه های خود خریداری نمی کنند. آنها تلویزیون های ۴K می خرند زیرا بهترین هستند. به همین ترتیب ، مانیتور های ویدئو کنفرانس ۴K به شما یک راه حل مناسب برای آینده کنفرانس ویدیویی ۴K می دهند و برای هر کسی که می خواهد بهترین کیفیت ارتباطی مطلوب را برای سالهای آینده داشته باشد ، مناسب است.

رزولوشن مانیتور کنفرانسی

Company-wide Integration( ادغام گسترده شرکت)

هر فرد و هر اتاق جلسات در سازمان شما با بهترین ابزار ارتباطی موجود می تواند از طریق ویدئو فعال شود. فهرست مشترک Lifesize تماس ویدیویی را با یک کلیک سریع ، آسان و با زمان پاسخ سریع تر برای حاضران در جلسه ایجاد می کند. افراد و اتاق ها را می توان جستجو ، فیلتر و بلافاصله به یک تماس فعال اضافه کرد. برای تجزیه و تحلیل کامل بهترین سیستم های کنفرانس ویدیویی برای اتاق های کنفرانس با اندازه های مختلف در اطراف دفتر کار خود ، به صفحه راه حل های کنفرانس ویدیویی Lifesize مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

سیستم تصویری اتاق کنفرانس

سیستم تصویری در اتاق کنفرانس  به دو روش اتوماتیک و دستی انجام می گیرد. در سیستم تصویری اتاق کنفرانس دستی (manual) دوربین های نصب شده

آشنایی با دوربین ویدئو کنفرانس

برقراری جلسات کاری یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در هر سازمانی در نظر گرفته می‌شود. به‌طور معمول افراد ترجیح می‌دهند برای مذاکرات مهم از

معرفی سیستم تصویر برداری صدرا

به طور کلی تجهیزات مورد استفاده در سالن ­های همایش و کنفرانس به سه دسته کلی تقسیم بندی می­شوند. این دسته بندی شامل سیستم صوتی،

مطالب سیستم کنفرانس

بررسی سیستم کنفرانس رکسون

سیستم کنفرانس را می­توان مجموعه ­ای کامل از میکروفون کنفرانسی، آمپلی فایرها، بلندگوها، میکسرهای صدا، مانیتور های کنفرانسی، دوربین کنفرانسی و… دانست. این تجهیزات براساس

معرفی سیستم کنفرانس اروپایی

یکی از نیاز‌های اساسی سازمان‌ها، وجود سیستم کنفرانس بوده که به دو شکل دیجیتال و آنالوگ موجود است. از سیستم آنالوگ تنها می‌توان برای پخش

نحوه ویدئو کنفرانس اسکایپ

با گسترش ارتباطات بین سازمان ­ها، استفاده از شیوه­ های قدیمی برای برقراری ارتباط، دیگر پاسخگوی نیاز این سازمان­ ها نیست. این سازمان­ها برای ایجاد

سیستم تصویر برداری اتوترکینگ

برخی از دوربین های پیشرفته اتوترکینگ می توانند عملکرد ردیابی خودکار در محیط های شما انجام دهند  ، بنابراین معمولاً دوربین اتوترکینگ “هوشمند” نامیده می

مطالب ویدئو کنفرانس

صدرا ایرانیان

کمتر از دو دقیقه تماس می گیریم.

جهت برقراری ارتباط لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.

کمتر از دو دقیقه تماس می گیریم.

جهت برقراری ارتباط لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.