ویدئو پروژکتور اپتما S2015

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اپتما S2015 :

  • ۳۰۰۰ لومن ANSI
  • نسبت ابعاد بالای ۱۵۰۰۰:۱
  • طراحی فیلتر گرد و غبار
  • سازگاری با ۳D
  • عمر لامپ بالای ۶۵۰۰ ساعت و ۷۰ % صرفه جویی در مصرف انرژی (حالت Eco+)
  • تنظیم رنگ اختصاصی (R,G,B Gain/Bios)

پروژکتور Optoma S2015 با ارسال تصاویر ۳D خود مخاطبان را تحت تاثیر قرار می دهد. شدت نور ۳۰۰۰ انسی لومن و کنتراست ۱۵۰۰۰:۱ عملکردی عالی را به همراه تصاویر با کیفیت تضمین می کند. S2015 بهترین تجربه ی بصری را برا ی شما فراهم می کند. طراحی بدون نیاز به نگهداری و تعمیر زیاد و تصویر منحصر به فرد آن داشتن یک پروژکتور با دوام و بدون دردسر را برای شما تضمین می کند. تکنولوژی Eco+ عملکرد فوق العاده، طول عمر لامپ زیاد و مصرف انرژی کم را همزمان برای شما به ارمغان می اورد.

 پروژکتور اپتما s2015

طراحی فوق العاده ی لنز این پروژکتور عملکردی استثنایی در تولید روشنایی بالا و کنتراست بالای شفاف به ارمغان می آورد، این پروژکتور برای کلاس های درس و اتاق های کنفرانس با ظرفیت ۲۰ تا ۴۰ نفر مناسب است.

کنتراست بالا برای ایجاد تصاویر فوق العاده

این تکنولوژی اندازه گیری شامل یک روش قابل تکرار است که می توان از آن برای مقایسه ی عملکرد پروژکتورهای مختلف توسط تکنولوژیهای نمایش متفاوت استفاده کرد. با یک کنتراست که از بسیاری از پروژکتورهای LCD به طور قابل توجهی بالاتر است، این مدل پروژکتور اپتما یک نسبت ابعاد ۱۵۰۰۰:۱ بسیار خوب را برای تصاویری واضح و شفاف  ایجاد می کند. رنگ سفید واضح و رنگهای سیاه غنی تصویر را به بهترین شکل خود می رساند.

 

بهره گیری از تکنولوژی  BrilliantColor™-II

BrilliantColor™ اجازه ی استفاده ی یک الگوریتم پردازش تصویر پیشرفته تر را به پروژکتور اپتما S2015 می دهد و آن را قادر به استفاده از رنگ های بیشتر از حد استاندارد قرمز، سبز، آبی و سفید می کند. تکنولوژی جدید BrilliantColor™-II روشنایی بیشتری با تقویت رنگ های ملایم ایجاد می کند که باعث ایجاد رنگ های محرک و دقیق بر روی صفحه ی نمایش می شود.

 

چرخه ی رنگ ۶ بخشیتصاویر پر رنگ پروژکتور

سرعت چرخش چرخه ی رنگ ها را به ۳ برابر افزایش می دهد. ویدئو پروژکتورها سیگنالهای ویدیویی PAL را در حالت فیلم پشتیبانی می کنند، که فقط در فرکانس ۵۰ هرتز عمل می کند. در این فرکانس پایین، پروژکتور سرعت چرخش چرخه ی رنگ ها را از ۲X (7200 دور در دقیقه) به ۳X (10800 دور در دقیقه) افزایش می دهد که باعث تولید رنگ های ثابت و پخش ویدئوی یکپارچه می شود.

 

تکنولوژی ECO+حالت اکو پروژکتور

تکنولوژی ECO+ شرکت Optoma تعهد اپتما را نسبت به کاهش میزان اثری که روی محیط زیست می گذارد افزایش می دهد. تکنولوژی ECO+ مصرف برق را به ۳۰ درصد حالت معمول کاهش می دهد. این فناوری هوشمند همچنین تاثیر مثبتی روی عمر لامپ دارد که آن را به میزان ۷۰ درصد بالاتر می برد که هزینه های کلی نگهداری را کاهش داده و نیاز به رسیدگی و تعمیر را به حداقل می رساند.

 

طول عمر لامپ بالا

با تکنولوژی Eco+، عمر لامپ به ۶۵۰۰ ساعت افزایش پیدا می کند. این موضوع هزینه ی کلی نگهداری و تعمیر را کاهش میدهد.

 

راندمان بالاتر لامپ

این ویژگی هوشمند روشنایی لامپ را با تشخیص تاریکی تصویر تنظیم می کند، همچنین تاثیر مثبتی روی عمر لامپ دارد؛ که که آن را به میزان ۷۰ درصد بالاتر می برد که هزینه های کلی نگهداری را کاهش داده و نیاز به رسیدگی و تعمیر را به حداقل می رساند.

 

شروع دوباره ی سریع پروژکتور بعد از خاموش شدن

بدون نیاز به انتظار برای سرد شدن ویدئو پروژکتور برای روشن کردن مجدد می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید. اگر پروژکتور به صورت اتفاقی خاموش شد، این ویژگی به آن اجازه می دهد که دوباره سریعاً روشن شود، اگر انتخاب شده باشد در مدت زمان ۱۰۰ ثانیه این اتفاق خواهد افتاد.

 

مصرف انرژی کمتر

پروژکتور را در حالت ECO+ قرار داده و قابلیت خاموش شدن خودکار را فعال کنید، فعال کردن حالت آماده به کار  (<0.5W) مصرف حداقل مقدار  انرژی به میزان ۱۰ درصد زمانی که دستگاه روشن نشده است را تضمین می کند.

 

ورودی و خروجی های پروژکتور پروژکتور اپتما S2015 :

پورت های پروژکتور

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »