دیتا پروژکتور NEC V260G

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور NEC V260G :

  • این مدل به شماه قابلیت های متعدد و مناسبی ارائه می کند تا بتوانید ارائه هایی با کنتراست بسیار عالی را ارائه دهید. V260G تصاویر روشنی را از طریق جدیدترین نسل از موتور DLP نمایش می دهد و با ابعاد جمع و جور و سبکش به همراه قابلیت نصب و استفاده آسانش آن را به یک پروژکتور ایده آل برای جلسات و کنفرانس های تبدیل می کند.

 

پروژکتور ان ای سیگواهینامه محیط زیست TCO

این پروژکتور با داشتن گواهینامه محیط زیستی TCO با کمترین اثرگذاری مخرب روی محیط بهترین کیفیت تصویر را به شما می دهد. قابلیت جدید TCO Image Size اندازه تصاویر را برای نمای بالاترین کیفیت ممکن بزرگ می کند.

 

مصرف کم پاور در حالت ذخیره پاور

مصرف پاور در حالت ذخیره ی پاور ۰٫۵W (100-130V AC) / 0.8W (200-240V AC). می باشد. این قابلیت کمک می کند تا TCO(هزینه نگهداری و استفاده محصول ) کاهش یابد.

تصویردهی سه بعدی با یک پروژکتور

محتوای سه بعدی نظیر دیسک های DVD، بازی های ویدیویی و فایل های تصویری کامپیوتر را تنها با یک پروژکتور نمایش دهید.البته مشاهده این تصاویر ملزم به داشتن عینک های مخصوصی است. V260G یک دستگاه نمایش مورد تایید برای تکنولوژی NVIDIA® ۳D VisionTM بوده که به شما اجازه می دهد تصاویر سه بعدی را با استفاده از کارت های گرافیکی و یا نرم افزارهای سازگار مشاهده کنید.

 

نمایش میزان کربن صرفه جویی شده

پروژکتور کم مصرف

این پروژکتور میزان گاز دی اکسید کربنی که به خاطر حالت ECO * ( مصرف بهینه برق ) کمتر تولید می شود را محاسبه و نمایش می دهد.

پشتیبانی از Virtual Remote Tool برای کنترل پروژکتور از طریق یک کامپیوتر

این پروژکتور از تکنولوژی سه بعدی نیز پشتیبانی می کند و همچنین دارای یک بلندگوی ۷ واتی نیز می باشد. قابلیت نمایش زیرنویس و نرم افزار ریموت کنترل مجازی NEC نیز از دیگر مشخصات این دستگاه محسوب می شود. تکنولوژی VIDI که از سوی فیلیپس ایجاد شده به شما اجازه می دهد با استفاده از یک چرخ انتخاب رنگ تصاویر را روشن تر کنید و یا میزان کنتراست آنها را افزایش دهید.

 

پشتیبانی از Crestron RoomView

این قابلیت برای شما یک مدیریت یکپارچه را فراهم می کند تا پروژکتورهایی که به یک شبکه متصل هستند را خاموش یا روشن کنید.

 ویژگی ها:

  • لامپ با طول عمر بالا ۵۰۰۰ ساعت  ( در حالت اکو )
  • روشنایی بالا ۲۶۰۰ ANSI لومن **
  • نرخ کنتراست بالا ۲۲۰۰:۱
  • اسپیکر ۷W برای صدای منسجم
  • تصحیح رنگ دیوار برای تصاویر مبهم حتی بدون استفاده از پرده
  • تصحیح خطای زاویه عمودی نمایش تا ۴۰ درجه
  • پاوری که مستقیما با قرار دادن کورد پاوردر ورودی آن پروژکشن را روشن می کند
  • تهویه جلو برای عدم اتلاف حرارت موثر

 

** لومن ( lumen ) واحدی برای اندازه گیری شدت نور و درخشندگی است . برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

* ECO به معنای اقتصادی و مقرون به صرفه است . حالت ECO در پروژکتورها به این معنی است که در زمان هایی که نیازی نیست مانند حالت استندبای و صفحات تیره میزان استفاده از برق را کاهش دهد تا هزینه استفاده از دستگاه کاهش یابد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

معرفی سیستم کنفرانس C&D

در سال‌های اخیر به‌دلیل پیشرفت کسب و کار‌ها و گسترش سازمان‌ها، استفاده از سیستم کنفرانس در سازمان‌های خصوصی افزایش یافته و شیوع بیماری کووید-۱۹ این

معرفی ویدئو کنفرانس لاجیتک گروپ

معرفی ویدئو کنفرانس لاجیتک گروپ ، در عصر کنونی وجود سالن یا اتاق کنفرانس در هر سازمانی الزامی است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های سالن کنفرانس

آشنایی با وبکم

واژه وبکم یا وب کم ترکیبی از وب و دوربین ویدئویی است. هدف از یک وبکم ، پخش ویدئو در وب نیست بلکه معمولا دوربین‌های

مطالب سیستم کنفرانس

معرفی سیستم کنفرانس D&D

در عصر کنونی برای ساخت یک سالن کنفرانس با فناوری روز دنیا نیاز به تجهیزات مختلفی است. مهم‌ترین تحهیزات شامل سیستم کنفرانس بوده که به

آشنایی با قیمت سیستم کنفرانس

موارد بسیاری را می‌توان نام برد که در بهبود کیفیت برگزاری جلسات، تاثیرگذار هستند. تجهیزات سالن کنفرانس مهم‌ترین موارد در بهبود کیفیت جلسات هستند؛ البته

مطالب ویدئو کنفرانس