دیتا پروژکتور NEC NP-M300XS

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور NEC NP-M300XS :

  • ویدئو پروژکتور NEC M300XS با تکنولوژی ۳LCD و رزولوشن XGA ابتکاری جدید و مناسب جهت انواع مصارف پروژکتور میباشد. با وجود پورت HDMI  در این پروژکتور انعطاف پذیری بسیار خوبی در اتصالات این دستگاه NEC خواهید داشت.

 

پروژکتور پرتاب کوتاه NEC

پروژکتور ال سی دی NEC M300XS یک پروژکتور همه کاره است که دارای لنز پرتاب کوتاه می باشد. یک لنز پرتاب کوتاه، می تواند تصویری بزرگتر را از فاصله ای کم نسبت به صفحه ی نمایش در مقایسه با لنز های معمولی ارسال نماید. پروژکتورهای پرتاب کوتاه برای اتاق های کنفرانس کوچک، کلاس های اتاقی و برای استفاده در منزل مناسب هستند.ولی با روشنایی ۳۰۰۰ لومن انسی و نسبت کنتراست ۲۰۰۰:۱ می توانید مطمئن باشید که این پروژکتور از پس اتاق های بزرگتر نیز بر خواهد آمد. لنزهای پرتاب کوتاه معمولاً در پروژکتور های پرتاب تصویر از عقب استفاده می شوند که فضای بین صفحه ی نمایش و پروژکتور بسیار اندک است. ولی پروژکتور NP-M300XS می تواند کارهای بیشتری از ایجاد تصاویر بزرگ در فضاهای کوچک انجام دهد. به عنوان مثال، این پروژکتور را می تواند در همه جای دنیا استفاده کرد. پروژکتور یک منبع تغذیه ی ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت داشته و می تواند تصاویر ویدیویی را با استانداردهای NTSC، PAL و SECAM پخش کند.

 

NEC M300XS با قابلیت های صوتی بینظیر

اگر اسپیکرهای ۱۰ وات پروژکتور برای شما کافی نیست یا اگر می خواهید به برنامه های خود در حالت استریو گوش دهید، شما می توانید اسپیکرهای قوی خارجی را به جک های مختلف صوتی NP-M300XS متصل کرده و صدای آن ها را با کنترل از راه دور پروژکتور کم یا زیاد کنید.در بحث کنترل از راه دور، می توانید پروژکتور خود را استفاده از جک RJ45 به شبکه ی LAN متصل کرده و در عرض چند دقیقه آن را از راه دور کنترل و مدیریت نمایید. با استفاده از حالت Eco هم می توانید به حفظ محیط زیست کمک کنید و هم در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. حالت Eco با کاهش ۳۰ درصدی روشنایی مصرف برق پروژکتور را کاهش می دهد. مصرف برق لامپ از ۲۳۰ وات به ۱۷۰ وات کاهش پیدا می کند و طول عمر لامپ با افزایش ۲۵ درصدی از ۴۰۰۰ ساعت به ۵۰۰۰ ساعت افزایش می یابد. علاوه بر این، زمانی که پروژکتور در حالت استندبای اکو قرار دارد، پروژکتور طوری طراحی شده است که فقط ۰٫۲ وات برق مصرف کند. در صورت تمایل، شما در هنگام روشن شدن صفحه ی نمایش می توانید میزان صرفه جویی شده در تولید کربن را نمایش دهید.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی