دیتا پروژکتور اپسون EB-1776W

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اپسون EB-1776W :

  • ارائه ی مطالب برای افراد همواره در حال سفر به لطف طراحی بسیار سبک وزن  آن هیچ وقت چنین آسان نبوده است، با وزنی معادل فقط ۱٫۷ کیلیو گرم، این یک پروژکتور ایده آل برای کسانی است که برای حضور در جلسات مختلف همیشه در حال مسافرت هستند.

 

پروژکتوری سبک تر از لپ تاپ بدون سیم و قابل حمل

با داشتن قابلیت های پر سرعت وای فای، راه اندازی یک جلسه ی ارائه ی مطلب بسیار آسان است، روندی ساده بدون دردسر حمل و استفاده از کابل.

ارائه ی مطلب خود را با پروژکتور اپسون EB-1776W بهبود بخشید

زمانی که متصل شد، مطالب ارائه شده را می توان با کمک چندین قابلیت EasyMP کنترل کرده و بهبود بخشید. این قابلیت ها شامل این موارد می شوند:

  • صفحه ی نمایش USB سه در یک
  • سازگار با کامپیوترهای مکینتاش و معمولی
  • فلش درایو Plug and Play USB و صفحه ی نمایش چند بخشی که کاربران می توانند از طریق یک کامپیوتر به حداکثر ۴ پروژکتور متصل شوند.

 تصویر بزرگ پروژکتور

تصویر وسیع تری داشته باشید

با کمک رزولوشن WXGA جزئیات کامل مطالب ارائه شده را ببینید. این مورد بیشتر برای دیتا و صفحات گسترده مناسب است، ار آن جایی که این فرمت ۳۰% پیکسل های بیشتری نسبت به XGA ارائه می کند، مخاطبان تمام جزئیات را  روی یک کامپیوتر صفحه عریض خواهند دید.

کیفیت تصویر درجه یک

مخاطبان از کیفیت عالی تصاویر، رنگ های طبیعی چشمگیر و روشنایی با خروجی نور سفید و رنگی (CLO) معادل۳۰۰۰ لومن به لطف تکنولوژی ۳LCD شرکت اپسون  لذت خواهند برد.

راه اندازی سریع

با داشتن قابلیت هایی مانند شروع سریع و خاموش کردن فوری راه اندازی آن بسیار آسان می باشد.

در وضعیت صحیح قرار بگیرید

در پروژکتور اپسون EB-1776W اسلاید ها و تصاویر می توانند با کمک قابلیت اصلاح زاویه ی عمودی و افقی خودکار پروژکتور تراز شوند و انحرافات آن ها برطرف گردند. تصاویر ارسال شده بر روی هر صفحه ی نمایشی با یک قاب مشکی و با کمک عملکرد Screen Fit  انحصاری اپسون EB-1776W در وضعیت صحیح و مناسب قرار خواهند گرفت.  و بدون هیچ گونه محدودیت جایگیری، شما می توانید پروژکتور را در هر کجای اتاق (نه در هرجا) قرار دهید و موقعیت تصویر ارسال شده برای قرارگیری در وضعیت مناسب  روی صفحه ی نمایش به صورت خودکار تنظیم خواهد شد.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »