دیتا پروژکتور بنکیو SX914


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور پروژکتور بنکیو SX914 :
زمان روشن نگه داشتن چراغ ها در سالن های بزرگ فرا رسیده است

  • BenQ SX914 درخشان ترین انتخاب برای تمام نیازهای شماست. سبک و جمع و جور با روشنایی ۶۰۰۰ لومنز انسی و  کنتراست ۶۵۰۰:۱، بنکیو SX914  تجربه ی تماشا حتی در اتاق های با چراغ های روشن را برای شما به ارمغان می آورد.

 

پروژکتور بنکیو sx914

 

۶۰۰۰ انسی لومن

فرقی نمیکند در کجا حضوردارید، با روشنایی بالای ۶۰۰۰ انسی لومن، پروژکتور بنکیو SX914 به شما بهترین وضوح را در روشن ترین محیط ها ارائه می دهد. پس از این مزایا استفاده کنید! شرایط را تحت کنترل بگیرید و از بهترین ارائه ی مطالب و تعامل با مخاطبان خود لذت ببرید.

 انسی لومن بالا

 

رزولوشن بینظیر XGA

پروژکتور SX914 دارای رزولوشن ناب  ۱۰۲۴x768 XGA می باشد. این ویژگی تصاویر واضح و دقیق در تمامی ارائه ی مطالب به شما عرضه می کند.

 

گزینه های متنوع برای کنترل و مدیریت

مدیریت پروژکتور با کنترل متمرکز LAN

کنترل LAN به مدیران IT این توانایی را می دهد که  به صورت کارآمد و موثر امور روزانه ی نگهداری و تعمیر پروژکتور را انجام دهند. با ارائه ی  امکان دسترسی و کنترل کامل آن ها بر همه ی پروژکتورها به صورت مستقیم از ایستگاه های کاریشان. بنکیو SX914 پشتیبانی یکپارچه ای را برای سیستم های کنترل Crestron و PJ-Link ارائه می کند.

پروژکتور شبکه

 

بزرگنمایی بزرگ به منظور ایجاد انعطاف پذیری برای نصب پروژکتور

بزرگنمایی ۱٫۶ برابری پروژکتور SX914 فضا را برای محدوده ی وسیع چشمگیر فواصل پرتاب تصویر باز می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پروژکتور جدید را درست در محل قرارگیری پایه ی سقف قرار دهید.  بدون اضافه شدن هزینه ی  نصب دوباره به لیست هزینه های شما، شما پول را برای مصارف بهتر ذخیره می کنید.

زوم پروژکتور بنکیو

 

تغییر لنز به منظور ایجاد فضای بیشتر برای حداقل خطاهای محاسباتی

تغییر لنز انعطاف پذیری بیشتری را برای غلبه بر هر گونه خطاهای محاسباتی جزئی در هنگام نصب پروژکتور ارائه می کند.  تمام آن چه که شما باید انجام دهید این است که با  تنظیم سوئیچ نزدیک لنز موقعیت تصویر ارسال شده را بین ۱۱۵ تا ۱۲۵ درصد تغییر دهید.  با کمک این قابلیت مفید، شما دیگر هیچ گونه نگرانی در مورد تغییر موقعیت پروژکتور پس از نصب را نخواهید داشت.

شیفت لنز پروژکتور

 

عملکرد صوتی فوق العاده بنکیو SX914

قدرت صوتی داخلی بزرگ ۲۰ واتبنکیو SX914

پروژکتور بنکیو SX914 دارای دو عدد اسپیکر ۱۰ وات داخلی است که به شما کمک می کند تا مطلب ارائه شده ی خودتان را با صدا و تصویر با کیفیت بالا غنی کنید؛ این اسپیکر ها داخل بدنه ی پروژکتور با طراحی ضد لرزش بنکیو تعبیه شده اند تا ثبات و پایداری کیفیت ارسال را در تمام مدت حفظ کنند.

 

تایید شده توسط SRS برای عملکرد صوتی با کیفیت

اسپیکرهای ۱۰ وات داخلی  توسط SRS تایید شده اند تا بتوانند صدای با کیفیتی را پخش کنند، که این خصوصیت SX914 را بهترین انتخاب برای پخش فیلم به عنوان بخشی از ارائه مطلب می کند.

 

مصرف برق ۰٫۵ وات در حالت استندبای

در حالت غیرفعال، SX914 مصرف برق خود را به حداقل ۰٫۵ وات در حالت استندبای می رساند،موضوعی که زمانی برای پروژکتورهای قدیمی یک چالش بود.  این پیشرفت فنی در صرفه جویی انرژی منجر به کاهش هزینه های برق می شود.

 

پشتیبانی از Blu-ray Full HD سه بعدی  پروژکتور سه بعدی بنکیو

پروژکتور BenQ SX914 از آخرین تکنولوژی DLP® استفاده می کند تا بتواند از توابع سه بعدی پشتیبانی کند، موضوعی که به مدارس ، شرکت ها و موسسه ها اجازه می دهد تا یک تجربه ی آموزشی همه جانبه را برای دانش آموزان و مخاطبان خود با کمک عینک های سه بعدی و منابع بلوری پلیر خود فراهم نمایند.

 

برچسب اکو برچسب ecoFACTS

این برچسب نشانگر این است که پروژکتورهای بنکیو واقعا دوست دار محیط زیست هستند. بنکیو تمایل دارد واقعا محصولاتی همسو با محیط زیست تولید کند نه اینکه تنها به دنبال استانداردهای لازم باشد .

این برچسب به علت استفاده از مواد بی خطر، طراحی بسته بندی، صرفه جویی در انرژی و سایر موارد به محصولات الکترونیکی داده می شود .

SH910 از نظر مصرف انرژی بهینه می باشد و تنها ۳۴۰ وات در روشن ترین حالت تصویر مصرف می کند و در حالت استندبای این عدد به کمتر از ۱ وات کاهش پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

معرفی سیستم کنفرانس C&D

در سال‌های اخیر به‌دلیل پیشرفت کسب و کار‌ها و گسترش سازمان‌ها، استفاده از سیستم کنفرانس در سازمان‌های خصوصی افزایش یافته و شیوع بیماری کووید-۱۹ این

مطالب سیستم کنفرانس

معرفی برند های سیستم کنفرانس ایرانی

تجهیزات اصلی کنفرانس شامل سه بخش تصویری، صوتی و روشنایی می‌شود. یک نمونه از اصلی‌ترین تجهیزات مورد نیاز سازمان‌ها، وجود سیستم کنفرانس برای برگزاری جلسات

مطالب ویدئو کنفرانس