دیتا پروژکتور BenQ MX661

 

پروژکتوری عالی در همه موقعیت ها

BenQ MX661 از هر نظر یک پروژکتور ایده آل برای شما می باشد تا ارائه های خود را به خوبی انجام دهید. رزولوشن XGA به همراه روشنایی ۳۰۰۰ لومن و کنتراست تصویر ۱۳۰۰۰:۱ از نظر کیفیت تصویر و روشنایی آن را کاملا مطلوب می سازد. این پروژکتور شما را از کامپیوترتان بی نیاز می کند و همچنین با قابلیت های سه بعدی اش ارائه های شما را فوق العاده جذاب خواهد کرد.

فناوری SmartEco برای محیط زیست بهتر

به عنوان اولین برند DLP که فناوری Philips ImgaeCare را در سیستم لامپ پروژکتور اش استفاده کرده، BenQ با توسعه ی فناوری SmartEco خود گامی بزرگ برای کامل کردن کاری که تکنولوژی DLP برای صرفه جویی در مصرف انرژی در قرن ۲۱ ام انجام می دهد، برداشته است. MX661 که با این نوآوری جدید ساخته شده، روشنایی غیر قابل انتظار، کیفیت تصویر عالی و طول عمر بهینه شده ی لامپ را به همراه دارد.

حالت Eco Blank

حالت Eco Blank به معلم ها اجازه می دهد تا هر زمان که می خواهند توجه دانش آموزان را به خود جلب کنند یا در زمانی که پروژکتور در حال استفاده نیست تصویر آن را بصورت صفحه ی خالی نمایش دهند. وقتی این حالت فعال می شود، این ویژگی خاص به صورت خودکار مصرف برق لامپ را کاهش می دهد و مصرف را تا ۷۰ درصد پایین می آورد.

حالت SmartEco

حالت SmartEco بصورت هوشمندانه انرژی لامپ را تنظیم می کند تا صرفه جویی در مصرف برق را به حداکثر برساند. این صرفه جویی به خاطر استفاده پروژکتور از نور لامپ، تنها به میزان لازم انجام می گیرد و باعث می شود بهترین روشنایی و کنتراست را داشته باشد.

حالت “هیچ منبعی یافت نشد”

توسط این حالت بعد از این که ۳ دقیقه از روشن شدن ویدیو پروژکتور بگذرد و هیچ منبع نمایشی پیدا نشود دستگاه به صورت خودکار به حالت Eco Blank می رود که باعث کاهش اتلاف انرژی غیر ضروری شده و عمر لامپ پروژکتور را افزایش می دهد.

صدا

با بلندگوی داخلی این پروژکتور می تواند زمانی که در حالت استندبای قرار دارد به عنوان یک سیستم صوتی نیر استفاده شود. این کار باعث صرفه جویی در هزینه ی شما برای خرید یک سیستم صوتی جداگانه خواهد شد.

۰٫۵ وات در حالت استندبای

وقتی MS517 غیر فعال است، این دستگاه مصرف برق را تا ۰٫۵ وات پایین می آورد، خصوصیتی که برای مدل های قبلی پروژکتور ها یک چالش بزرگ بود. این بهبود تکنولوژیکی در صرفه جویی مصرف انرژی یقینا باعث افزایش عمر لامپ پروژکتور و کاهش هزینه های انرژی می شود.

تعمیرات بدون دردسر پروژکتوردیتا پروژکتور بنکیو

درب لامپ بالایی برای دسترسی آسان به لامپ

درب لامپ بالایی طوری طراحی شده تا بتوان لامپ را سریع و ایمن تعویض کرد.بطوریکه لامپ پروژکتور را میتوان در حین کلاس درس هم تعویض کرد بدون اینکه وقفه ای در فعالیت آموزشی ایجاد شود.

خاموش کردن خودکار

خاموش کردن خودکار در صورتی که بیش از ۳۰ دقیقه هیچ منبع تصویری به آن متصل نشده باشد بطور خودکار پروژکتور را خاموش می کند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود و همچنین عمر لامپ نیز افزایش یابد.

نمایش بصورت بی سیم

با اتصال یک دانگل وای فای در پورت USB می توانید محتوای مورد نظرتان را از کامپیوتر، مک، آیفون و یا آیپد خود از طریق این پروژکتور به نمایش بگذارید.

آموزش بدون نیاز به کامپیوترویدیو پروژکتور usb

برای آسان تر کردن کار معلمین این ویدیو پروژکتور با پورت USB نیاز به کامپیوترهای شخصی را از بین برده است.

نمایش از طریق USB به آنها اجازه می دهد تا با استفاده از یک فلش مموری تصویر دهی کنند. تنها کافی است فایل ها را در این فلش مموری ذخیره کردن و به پروژکتور متصل کنند. این پروژکتور از فایل هایی با فرمت JPEG, JPG, BMP, Exce پشتیبانی می کند.

برچسب ecoFACTS

این برچسب نشانگر این است که پروژکتورهای بنکیو واقعا دوست دار محیط زیست هستند. بنکیو تمایل دارد واقعا محصولاتی همسو با محیط زیست تولید کند نه اینکه تنها به دنبال استانداردهای لازم باشد .

این برچسب به علت استفاده از مواد بی خطر، طراحی بسته بندی، صرفه جویی در انرژی و سایر موارد به محصولات الکترونیکی داده می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »

تجهیزات کنفرانسی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »