دیتا پروژکتور ایسر P1163

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور ایسر P1163 :

  • خواه از پروژکتور برای ارسال مطالب کاری، دروس دانشگاهی، عکس ها، فیلم ها یا حتی بازی ها استفاده می کنید، توجه مخاطبان خود را با شگفتیهای ۳D جلب کنید. رنگ ها متعادل خواهند ماند و تصاویر با تکنولوژیهای پیشرفته ی Acer P1163 دقت بیشتری خواند داشت.

 

همه چیز با کمک رزولوشن و روشنایی بالا و استثنایی پروژکتور ایسر P1163 طبیعی به نظر رسیده و وضوح فوق العاده ای خواهند داشت. با صفحه ی شروع سفارشی موقع نصب ویدئو پروژکتور به خوبی ایده های خود را می توانید به واقعیت تبدیل کنید. تنظیمات برق، نمایش و تایمر پروژکتور را تنها با یک بار فشار دادن دکمه ی Empowering (توانمند سازی) انجام دهید. دیدگاه خود را با تنظیم آنی ارسال تصاویر عریض و بدون نیاز به تنظیمات پیچیده ی رزولوشن گسترش دهید. و به محض آن که پروژکتور خاموش شد بدون هیچ خطری  می توانید آن را از برق جدا کنید.

پروژکتور جذاب !

خواه از پروژکتور برای ارسال مطالب کاری، دروس دانشگاهی، عکس ها، فیلم ها یا حتی بازی ها استفاده می کنید، توجه مخاطبان خود را با شگفتیهای ۳D جلب کنید. رنگ ها به گذر زمان متعادل خواهند ماند و تصاویر با تکنولوژی های پیشرفته ی ایسر دقت بیشتری خواند داشت. همه چیز با کمک رزولوشن و روشنایی بالا و استثناییِ پروژکتور P1163 طبیعی به نظر رسیده و وضوح فوق العاده ای خواهند داشت.

 انعطاف پذیر

با کمک صفحه ی شروع سفارشی این پروژکتور آنرا به راحتی راه اندازی کنید . تنظیمات برق، نمایش و تایمر پروژکتور را تنها با یک بار فشار دادن دکمه ی Empowering انجام دهید.مطالب خود را با تنظیم آنی ارسال تصاویر عریض و بدون نیاز به تنظیمات پیچیده ی رزولوشن گسترش دهید. و به محض آن که پروژکتور خاموش شد  بدون هیچ خطری  می توانید آن را از برق جدا کنید.

 کاربری راحت

ایده های خود را به کمک قابلیت اصلاح زاویه نمایش تصویر ( keystone ) همان گونه که می خواهید نمایش دهید. به کل مطالب خود دسترسی داشته باشید و روی نقاط مهم بزرگنمایی (زوم) کنید. دستگاه های مختلف را با استفاده از اتصالات اختصاصی به پروژکتور P1163 متصل کنید. با دسترسی آسان طراحی بارگذاری از بالا تعویض لامپ بسیار ساده است، حتی زمانی که دیتا پروژکتور بر روی سقف نصب شده است.

  سازگاری هوشمند با محیط زیست

سیستم EcoProjection کمپانی ایسر مصرف برق پروژکتور را در حالت استندبای به کمترین میزان به مقدار یک وات کاهش می دهد تا هم در مصرف انرژی صرفه جویی کند و هم از محیط زیست محافظت نماید.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

پروژکتور Vivitek D950HD

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور Vivitek D950HD : شدت روشنایی تصویر: ۳۰۰۰انسی لومنس نسبت کنتراست تصویر: ۱:۳۰۰۰ عمر لامپ: ۴۰۰۰ ساعت تفکیک پذیری تصویر: Full HD

مطالعه بیشتر »