ویدئو پروژکتور اپتما EW635

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اپتما EW635 :

  • رزولوشن اصلی : ۱,۲۸۰×۸۰۰
  • روشنایی : ۴۰۰۰ انسی لومن
  • کنتراست : ۱:۱۵۰۰۰
  • تکنولوژی تصویر دهی : DLP
  • عمر لامپ : تا ۶۰۰۰ ساعت !

 

تکنولوژی تصویر دهی سه بعدی پروژکتور اپتما EW635ویدئو پروژکتور سه بعدی

با استفاده از سرعت ذاتی تکنولوژی DLP، پروژکتور اپتما EW635 می تواند خروجی ویدئویی و تصویری در سرعت شگفت انگیز ۱۲۰ هرتز داشته باشد، که به شما اجازه می دهد تا تصاویر سه بعدی صفحه کامل، پر رنگ و برجسته ای را به نمایش بگذارید. پیکسل های تصویر سه بعدی توسط تقسیم این سیگنال به دو جریان ویدئویی ایجاد می شود، که هر یک از این جریان ها برای یک چشم می باشند. با استفاده از تکنولوژی DLP Link، عینک های سه بعدی با تصویر روی صفحه هماهنگ می شوند تا هر جریان ویدئویی را به چشم مربوطه فیلتر کنند. سپس مغز شما این دو جریان را با هم ترکیب می کند تا آن ها به صورت سه بعدی واقعی به نظر بیایند.

تکنولوژی رنگ های درخشان تر

چرخ رنگ شش بخشی سرعت  چرخش چرخ رنگ پروژکتور را از ۲برابر (۷۲۰۰ دور در دقیقه) به ۳ برابر (۱۰۸۰۰ دور در دقیقه) افزایش می دهد که نتیجه ی آن رنگ منسجم و پخش ویدئویی یکپارچه می باشد. همچنین، تکنولوژی جدید ۱۰ بیت پردازش رنگ تعداد رنگ های قابل نمایش را از ۱۳۴٫۲ میلیون به حدود ۱۰۷۳ میلیون رنگ می رساند، که نتیجه ی آن ارائه ی تصاویر طبیعی و شفاف می باشد.

تکنولوژی ECO+ برای افزایش طول عمر لامپ

تکنولوژی ECO+ شرکت اپتما تعهد این کمپانی را نسبت به کاهش اثرات ویدئو پروژکتور ها بر روی محیط زیست افزایش می دهد. تکنولوژی ECO+ مصرف برق را به میزان بسیار پایین ۳۰% کاهش می دهد. این قابلیت هوشمند همچنین تاثیر مثبتی بر روی طول عمر لامپ دارد، در حالی که هزینه های کلی و نگهداری پروژکتور را کاهش داده و طول عمر لامپ را به میزان ۷۰% افزایش می دهد.

از سرگیری سریع

این عملکرد به شما اجازه می دهد تا دستگاه را فورا روشن کنید. اگر پروژکتور به صورت اتفاقی خاموش شد تا ۱۰۰ ثانیه بدون معطلی پروژکتور روشن میشود.

تکنولوژی BrilliantColorTM-II

BrilliantColorTM-II اجازه ی استفاده ی بیشتر از الگوریتم پیشرفته ی پردازش تصویر را به پروژکتور می دهد و آن را قادر می کند تا  از رنگ های بیشتری نسبت به بخش های قرمز، سبز، آبی و سفید استاندارد استفاده نماید. تکنولوژی جدید BrilliantColorTM-II سطوح روشنایی بالایی را با افزایش رنگ های میانی به ارمغان می آورد که نتیجه ی آن ارسال رنگ های بسیار دقیق بر روی صفحه ی نمایش می باشد.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »