جستجو
Close this search box.

پنل رومیزی کنفرانس که به پنل VSP  هم شناخته می شود یک پنل ثابت می باشد که بر روی میز های کنفرانس نصب می گردد. پنل رومیزی در مدل های متنوعی تولید می شود که می توان به مدل درب بازشونده و کشویی اشاره کرد. از VSP Panel به دلیل داشتن درگاه های متفاوت بیشتر برروی میز های جلسات و کنفرانس استفاده می شود تا فرد بتواند بدون دغدغه به درگاه مدنظر متصل شود. در ادامه بررسی تخصصی این محصول می پردازیم.

پنل رومیزی کنفرانس یا پنل VSP چیست؟

از آنجا که در سالن های جلسات و سالن های کنفرانس همواره قرار به ارائه گزارش یا فایل های متفاوت اعم از فایل های صوتی، تصویری، اسناد و نمودار ها است باید این موضوع به راحت ترین روش انجام شود و هر فرد یا شرکت کننده بتواند به راحتی بدون نیاز به رفت و آمد های فراوان به اتاق کنترل، فایل های های خود را به اشتراک بگذارد. به همین خصوص پنل های VSP اهمیت فراوانی در سالن های کنفرانس و جلسات دارند و در صورتی که قصد تجهیز سالن کنفرانس دارید حتما این بخش مهم را در نظر بگیرید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان شماره خود را درج نمایید.

درگاه های پنل VSP

هدف اصلی از نصب پنل های VSP در سالن های جلسات و کنفرانس راحت نمودن ارائه فایل ها و گزارش ها است. به همین دلیل پنل رومیزی باید از درگاه های کاربردی برخوردار باشد. پنل های VSP همانند بسیاری دیگر از محصولات در مدل های متفاوتی در بازار عرضه می شوند. که برخی شامل دو درگاه می باشند و برخی بیش از ۶ درگاه دارند. درگاه عنوان شده در سمت راست باید حتما در پنل های نصب شده در سالن کنفرانس باشند در غیر اینصورت بازهم کمبودی ها در جلسات وجود خواهد داشت. به عنوان مثال اگر شما یک شرکت کننده در یک جلسه هستید می توانید لپ تاپ خود را به درگاه HDMI پنل VSP متصل کنید و به راحتی تصاویر مدنظر خود را برای همه حاضرین به نمایش در آورید. درگاه های عنوان شده از مهم ترین ها می باشند.

 

کاربرد های اصلی پنل VSP چیست ؟

کاربرد اصلی این پنل در سالن های کنفرانس و همایش ها و همچنین اتاق های جلسات می باشد. در سالن های کنفرانس این VSP PANEL رومیزی به کاربران این امکان را میدهد که در صورت نیاز صدا و تصویر را از دستگاه همراه خود ( لپ تاپ یا وسیله ای که دارای خروجی تصویر یا صدا باشد) با دیگران به اشتراک بگذارند. از دیگر کاربرد های پنل VSP می شود به استفاده در کلاس های آموزشی و اتاق مدیریت اشاره کرد. امکان اتصال دوشاخه برق ، کابل های تصویری VGA و HDMI، کابل USB و کابل های صوتی از دیگر کاربرد های این پنل ها می باشد. در تصویر سمت چپ تعدادی از درگاه های موجود برروی پنل های رومیزی نشان داده شده است.

خرید و انتخاب پنل VSP

در تهیه پنل های رومیزی باید دقت بخصوصی نمود. پنل های VSP همانطور که در پیش تر توضیح داده شد جهت آسان سازی جلسات نصب می شوند. برای همین خصوص در هنگام خرید و تهیه Vsp Panel باید به درگاه موجود برروی آن بسیار دقت نمود. پیشنهاد ما برای خرید پنل های VSP در نظر گرفتن مدل های موجود با حداکثر درگاه ها است تا بتوان از همه دستگاه ها را به آن متصل کرد. می توانید برای تهیه بهترین پنل های رومیزی با واحد فروش صدرا ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

پنل VSP ونتک مدل درب دار

پنل VSP ونتک مدل تخت

کمتر از دو دقیقه تماس می گیریم.

جهت برقراری ارتباط لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.

کمتر از دو دقیقه تماس می گیریم.

جهت برقراری ارتباط لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.