جستجو
Close this search box.
تعمیرات پروژکتور

ارائه انواع خدمات ، تعمیرات ویدئو پروژکتور و تعمیر مانیتور

سرویس ۳LCD

تعمیر مانیتور

تعمیر تلویزیون

سرویس لامپ

تـعمـیر ۳LCD

تـعـمیر اپتیک

تعمیر آمپلی فایر

تعمیر مین برد

تعویض لامپ

تعمیر و تامین کلیه قطعات ویدئو پروژکتور

ویدیو پروژکتورها مانند رایانه های خانگی یا حتی لپ تاپ ها دوست ندارند در شرایط محیطی نامناسبی قرار بگیرند.برخی از ویدیو پروژکتور ها دارای قطعات خاص تری هستند از قبیل لامپ خاص که موجب می شود تعمیر ویدیو پروژکتور هایی از این قبیل بسیار سخت و مشکل تر شود. برخی از قطعات ویدئو  پروژکتورها می توانند یکسان باشند مانند لامپ ، فن ،لنز و دیگر قطعات که این همسانی قطعات در دیتا پروژکتور های مختلف ، تعمیرات ویدیو پروژکتور را ساده تر می کند.

یکی از بیشترین و مرسوم ترین مشکلات دیتا پروژکتور که به تعمیر پروژکتور هم منتهی می شود این است که چراغ دیتا پروژکتور شما تابشی نمی دهد و می تواند قسمت های مختلفی از یک دیتا پروژکتور دچار خرابی شده باشد تا این اتفاق بی افتد.اولین مورد که باید بررسی شود لامپ ویدیو پروژکتور شما می باشد و از آنجایی که معمولا لامپ ویتا پروژکتور را نمی توان جزو دسته تعمیرات ویدئو پروژکتور آورد در نتیجه این قطعه نیاز به تعویض دارد.

" فروش انواع لامپ های ویدئو پروژکتور "

یا می توان عامل دیگر روشن نشدن دیتا پروژکتور شما  بالاستی باشد که لامپ را کنترل می کند ، یا منبع تغذیه لامپ  که آن تغذیه نمی کند. حالا چه اتفاقی افتاده است؟ بالاست و منبع تغذیه برای پروژکتور شما به هیچ وجه مشابه بالاست یا منبع تغذیه ویدیو پروژکتور های دیگر نمی باشد ، به عبارتی بالاست هر دیتا پروژکتور مختص همان دستگاه می باشد و در صورت خرابی این قطعه  قبل از تهیه یک قطعه جدید باید به فکر تعمیر ویدئو پروژکتور خود باشید. فروشگاه صدرا کامپیوتر در تلاش است حتی بالاست و منبع تغذیه های خاص دستگاه های شما را فراهم کند حتی قطعاتی که دیگر تولید نمی شوند فراهم میکند قبل از تهیه یک قطعه نو بهتر است دستگاه خود را به واحد تعمیرات ویدیو پروژکتور جهت بررسی نشان دهید.

در مقابل قطعاتی نظیر لنز و مدل های مختلفی از لامپ را می توان برای دستگاه های مختلف استفاده نمود. البته لازم به ذکر است انجام این کار نیاز به دانش بالایی دارد اگر قطعه ای خاصی مانند لامپ خاصی یا لنز یا نیاز به قطعه نایابی دارید بهتر است از واحد فنی تعمیر پروژکتور صدرا راهنمایی بگیرید. شما نمی توانید یک لامپ را خریداری کنید و در یک پروژکتور دیگر قرار دهید.

بنابراین اگر شما یک صاحب دیتا پروژکتور هستید که مشکلی در دستگاه خود حس می کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با مرکز تخصصی تعمیر ویدئو پروژکتور تماس حاصل فرمایید قبل از آنکه دست انجام هرگونه خدماتی بر روی دستگاه خود شوید. اگر فقط لامپ مورد نیاز برای تعویض است ، توجه کنید که باز کردن در پوش لامپ دیتا پروژکتور بسیار حساس بوده و خارج نمودن لامپ از دستگاه نیاز به تعمیر پروژکتور خود دارید.

تعمیرات ویدیو پروژکتور

ما پیشرو در شرکت صدرا کامپیوتر در مشهد هستیم که تعمیرات ویدئو پروژکتور را سریع ، ایمن و مقرون به صرفه  انجام می دهیم. ما در زمینه تعمیرات ویدیو پروژکتورهای LCD ، DLP ، ویدئو ، سینمای خانگی و … دارای تعمیرکاران تخصصی هستیم کامپیوتر صدرا و صدرا سرویس فقط با قطعات اصلی نسبت به تعمیر ویدیو پروژکتور یا تعویض قطعه می پردازند و کلیه تعمیرات ویدئو پروژکتور و تعمیرات مانیتور و تعمیرات تلویزیون با ضمانت ۹۰ روزه انجام می شود.

" ما تجربه و مهارت قابل توجهی برای تعمیر هرگونه مشکل معمولی و حرفه ای داریم "

همچنین خدمات کاملی برای قطعات یدکی ارائه می دهیم. ما می توانیم مشکلات نمایشگر مانند عدم تصویر یا تصویر ضعیف ، از جمله پرش تصویر  ، رنگ های عجیب و غریب یا تصویر خراب را برطرف کنیم. همه اینها و بسیاری دیگر از اشکالات مربوط به صفحه نمایش یا الکترونیکی  برای واحد تعمیرات ویدیو پروژکتور و تعمیرات مانیتور و تلویزیون ما مشکل ایجاد نمی کند.

در واحد تعمیرات ویدئو پروژکتور  صدرا سرویس – کامپیوتر اتاق های تاریک و مخصوصی ساخته شده اند که به ما این امکان را می دهند کوچکترین لکه های موجود در یک تصویر را ببینیم  و با بهترین روش های به سرویس یا تعمیر ویدیو پروژکتور شما بپردازیم. ما خدمات قطعات یدکی را برای انواع لامپ ها ، قطعات ویدیو پروژکتور،  کابل ها برای اتصال به رایانه های پرداخت کننده دی وی دی ، تلویزیون و غیره و برای طیف گسترده ای از پروژکتورها ارائه می دهیم.

تعمیر ویدئو پروژکتور : عمر و عملکرد یک پروژکتور LCD ،   را می توان تا حد زیادی با سرویس های دوره ای ، همانطور که توسط سازنده توصیه می شود ، افزایش داد. تحقیقات نشان داده است که فیلترها و لامپ ها، مناطق اصلی برای کاهش عمر و عملکرد دیتا پروژکتور  ها هستند. می توان با مراقبت و توجه مناسب عمر یک ویدیو پروژکتور را دو برابر کرد. ما یک سرویس تمیزکننده پروژکتور کم هزینه و حرفه ای ارائه می دهیم که شامل موارد زیر است:

تمیز کردن فیلتر – بررسی کامل تمامی قسمت های ویدیو پروژکتور – گزارش عمر لامپ – سرویس لامپ – سرویس بالاست و مین برد و پاور با مواد اصلی

علت خرابی مین برد

تعمیرات ویدئو پروژکتور : عموماً به دلیل استفاده از کابل hdmi غیراورجینال است استفاده از این کابلهای و اتصال آن به تلویزیو باعث سوختن cpu ودر نهایت خرابی مین برد می شود درصورت خرابی این بخش از دستگاه، هم امکان تعویض و هم تعمیر مین برد وجود دارد.در صورت نیاز به تعمیرات ویدئو پروژکتور با کارشناسان ما تماس بگیرید

علت خرابی لامپ

تعمیرات ویدئو پروژکتور و تعمیر مانیتور : تمام شدن عمر لامپ ،نوسانات برق که باعث تغییر ولتاژ ورودی به لامپ و آسیب دیدن لامپ ویدئو پروژکتور می شود ، عدم تعویض به موقع فیلترهای هوا که باعث عدم تهویه مناسب و بالا رفتن بیش از اندازه دما است در صورت نیاز به تعمیرات لامپ ویدیو پروژکتور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

علت خرابی چرخ رنگ

تعمیرات ویدئو پروژکتور : خرابی کالرویل دو دلیل دارد که شایع ترین آن سنسورکالرویل است که علت آن ضعیف یا قطع شدن اتصالات می باشد.علت دیگرجدا شدن یا از بین رفتن پد مشکی چرخ رنگی می باشد. این پد مشکی به قدری حساس است که کوچکترین جابجایی اشتباه در آن باعث ایجاد لکه های رنگی در نمایش تصویر می شود.

تعمیرات ویدئو پروژکتور

تعمیرات ویدئو پروژکتور ها همانند سایر کالاهای دیجیتالی مانند کیس کامپیوتر ، لپ تاپ و … درصـورت استفاده از بیش از حد و نادرست نیاز  به سرویس های دوره اییا تـعمیراتی دارند از ایـن رو سپردن دستگاه خود به یک تـعمیرکار خوب و حرفه ای امری بسیار مهم است .بنابر این شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان برای پشتیبانی از مشتریان و آموزش دیده و کارآموز را به خدمت گرفته است

تامین قطعات ویدئو پروژکتور

واحد فنی و تعمیرات ویدئو پروژکتور و تعمیر مانیتور صدرا ایرانیان با سابقه ی درخشان و مـوفق در تـعمیرات ویدیو پـروژکـتورتوانسته مشتریان متعددی از مناطق مختلف کشور جذب نموده و با ارائه خـدمات و تعمیرات به صورت حرفه ای و پیشرفته توانسته جـایگاه بسـیار ویژه ای در کشور جذب نماید که رضایت مشتریان ما گواهی این موضوع می باشد

    تامین و تعمیر مانیتور
  • تامـین و تـعویض لامپ
  • تامـین و تعمیر مین برد
  • تامین و تعمیر برد اصلی
  • تامـین و تـعمیر کالرویل
  • تـعمیر و سرویس ۳LCD

  • تعمیرات ویدئو پروژکتور

  • تعمیرات مانیتور
  • و خـدمات بسیاری دیگر

ویدیو پروژکتور ها در مدارس برای دانش آموزان نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. هنگامی در عملکرد یک ویدئو پروژکتور نقصی به وجود می آید می تواند در تدریس دانش آموزان به مقدار زیادی مشکل به وجود بیاورد. اگر در مدرسه یا محیط شما شما یک پروژکتور وجود دارد که به علت نامعلومی از کار افتاده است روش های زیرا برای بررسی آن انجام دهید و اولین مراحل نیاز به تعمیر ویدئو پروژکتور خود را بررسی کنید.

آیا شما به تعمیر ویدیو پروژکتور نیاز دارید؟

۱- پروژکتور روشن نمی شود

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است یک پروژکتور روشن نشود. اگر پروژکتور شما روشن نمی شود ، موارد زیر را امتحان کنید:
چراغ دما را بررسی کنید تا مطمئن شوید دستگاه بیش از حد گرم نشده و بر اثر گرما خاموش نمی شود.

اگر برای روشن کردن پروژکتور از یک کنترل از راه دور استفاده می کنید ، باتری ها را بررسی کنید.
مطمئن باشید که همه در لامپ دیتا پروژکتور بسته و سرجای خود است.
تایمر لامپ را دوباره تنظیم یا صفر کنید.
اگر بعد از امتحان کردن نکات بالا ، پروژکتور هنوز روشن باقی نمی ماند ، مسئله می تواند پیچیده تر باشد و ممکن است آسیب به اجزای داخلی وارد شده باشد و نیاز به تعمیر ویدئو پروژکتور شما باشد

۲- دیتا پروژکتور در حال گرم شدن بیش از حد است

طبیعی است که پروژکتورها هنگام استفاده گرم شوند ، اما گاهی اوقات پروژکتورها در صورت نیاز به نظافت ، نگهداری یا گردش بهتر هوا بیش از حد گرم می شوند. اگر پروژکتور شما بطور تصادفی خاموش یا پیام هشدار را نشان می دهد ، برای رفع گرمای بیش از حد دستگاه  خود نکات زیر را بررسی کنید:

ورودی های هوای اطراف پروژکتور را تمیز کنید.
اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی مانع از ورود هوا به پروژکتور نمی شود.
فیلتر هوا را از هرگونه گرد و غبار تمیز کنید.

۳-  نور پروژکتور چشمک می زند

مدل ها و مدل های بی شماری از خطاهای دیتا پروژکتور وجود دارد – هر تعداد نور چشمک زن یک معنای خاصی دارد – بنابراین بهتر است برای تعیین معنای چراغ  چشمک زن دستگاه با واحد تعمیر ویدیو پروژکتور صدرا تماس بگیرید. چند نمونه از رایج ترین علائم و نشانه های چراغ چشمک زن در پروژکتور که همیشه با آن مواجه هستید:

اگر چراغ دکمه پاور سبز باشد یا چشمک زن باشد ، پروژکتور احتمالاً روشن یا در حال گرم شدن می باشد. اگر چراغ برق نارنجی یا نارنجی چشمک زن باشد ، ممکن است پروژکتور در حالت خنک سازی خود باشد.
 اگر چراغ لامپ به رنگ نارنجی یا قرمز چشمک می زند ، این بدان معنی است که لامپ دستگاه شما بسیار زیاد داغ شده یا نشان دهنده اواخر عمر دستگاه شما می باشد و نیاز به  تعویض دارد در این موضوع باز هم نیاز هست با واحد تعمیرات ویدئو پروژکتور صدرا تماس بگیرید.
اگر چراغ دما در حال چشمک زدن به رنگ نارنجی یا قرمز است ، این به این معنی است که پروژکتور شما در حال گرم شدن بیش از حد یا نیاز به سرویس کردن است. حتماً هرگونه گرد غبار را از اطراف پروژکتور خود پاک کنید و مواردی را که ممکن است مانع از نفوذ هوا شود ، از بین ببرید.

۴-  تصویر پروژکتور تغییر رنگ داده است

تغییر رنگ پروژکتور به دلایل مختلفی می تواند رخ دهد. در زیر چندین مورد از رایج ترین دلایل تغییر رنگ و چگونگی رفع آنها وجود ذکر شده است.

وضعیت کابل VGA خود را بررسی کنید. اگر متوجه هرگونه خم شدن یا زخم شدن کابل خود شده اید ، احتمالاً کابل VGA نیاز به تعویض دارد.  تنظیمات صفحه نمایش و رنگ را برای روشنایی در کلاس و محیط خود بهینه کنید. بررسی کنید که پروژکتور شما به تعویض لامپ نیاز دارد یا خیر در صورت نیاز می توانید این را به صورت رایگان از واحد تعمیرات ویدیو پروژکتور صدرا بخواهید

اگر هیچ یک از پیشنهادات فوق به تغییر رنگ کمک نکرد ، مسئله می تواند جدی تر باشد. برای بازرسی از چرخ رنگ یا صفحات پلاریزه خود حتما به واحد تعمیر ویدئو پروژکتور صدرا تماس بگیرید

۵- لامپ پروژکتور از نوع سوخته است

اگرچه طول عمر لامپ ها در پروژکتور ها  متفاوت است ، باید همه لامپ ها در بعضی مواقع تعویض شوند. علائم لامپ ضعیف شده شامل موارد زیر است:

چراغ لامپ را بررسی کنید. اگر چراغ قرمز یا نارنجی چشمک زن می باشد ، باید لامپ را تعویض کنید.اگر پروژکتور روشن می شود ، اما تصویر ظاهر نمی شود ، ممکن است لامپ شما سوخته باشد.
اگر تصویری که پیش بینی می شود رنگی یا کم رنگ باشد ، ممکن است به زودی لامپ شما عمر خود را تمام کند.
توصیه می شود جهت اینکه از خرابی لامپ خود مطمعن شوید تغییرات ایجاد شده در دستگاه خود را به واحد تعمیر پروژکتور صدرا مطرح کنید. اگر شما هر یک از مشکلات پروژکتور رایج فوق را دارید و یا نیاز به کمک بیشتری دارید ، با متخصصان  تعمیر ویدئو پروژکتور صدرا تماس بگیرید. ما در نگهداری و تعمیر فن آوری مدارس اعم از رایانه و تبلت گرفته  تا پروژکتور و موارد دیگر تخصص داریم

شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان همواره در کنار فروش ، تلاش داشته با ارائه تیمی قوی و با دانش تخصصی در زمینه تعمیرات ویدئو پروژکتور  تعمیر دیتا پروژکتور مشکلات و خدمات کلیه مدل های ویدیو پروژکتور را در کمترین زمان و  بالاترین کیغیت به انجام برساند . واحد تعمیر پروژکتور صدرا ایرانیان با سابقه ۱۵ ساله در تعمیر کلیه ی مدل های ویدیو پروژکتور و تعمیر مانیتور توانسته نیاز تـمامی مـشتریان خود را رفع نـمایید و دلـگرمی برای تمامی مشتریان باشد تا از نگرانی بابت خرابی و تعمیر دیتا پروژکتور خود نداشته باشند. صدرا ایرانیان با تعمیر ویدیو پروژکتور به صورت تخصصی و با استفاده از دانش کاری کامل توسط تیم فنی خوب ، همواره در تلاش بوده تا کلیه ی دستگاه های شما عزیزان را بر طبق اصولیترین روش بررسی نماید و با دانش بالا به تعمیر برساند ، همچنین شما عزیزان می توانید در صورت بروز سوال های احتمالی نسبت به مشکلات و اخطار های دستگاه هایخود با تیم ما تماس بگیرید و اطلاعات جامعی کسب نمایید.

نحوه ارسال کالای خود به صدرا کامپیوتر

تعمیرات مانیتور

تعمیرات مانیتور ، در کامپیوتر صدرا مشهد  به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می گردد. دراین مرکز انواع مدل های مانیتور ها  باتوجه به مشکل  به وجود آمدهبرای آن ها تعمیر می شوند کامپیوتر صدرا  علاوه بر بهره گیری از برترین متخصصین، پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیر تلویزیون به کار گرفته است. متخصصین تعمیر تلویزیون ، همواره مطابق با دانش روز به تعمیر مانیتور  ، تعمیرات ویدئو پروژکتور ، تعمیر پروژکتور و …  پرداخته و از برترین فن آوری های روز بهره گرفته اند.

خرابی پنل مانیتور

یکی از بزرگترین مشکلات مانیتور ها،خرابی در پنل است.این مشکلات در اشکال
متفاوت ظاهر میگردد.وجود خط افقی در تصویر یکی از شایعترین موارد خرابی
است.هیچ دلیل خاصی برای به وجود آمدن این مشکل وجود ندارد و تنها
استفاده طولانی مدت و گرما میتواند از دلایل آن باشد.برخی مدل ها با استفاده
پنل های کم کیفیت،بیشتر در معرض این خطر قرار دارند.لازم به ذکر است که تمامی
نمایشگرها شامل لپ تاپ،تلویزیون و مانیتور ممکن است دچار این ایراد بشوند
و تنها راه حل تعویض پنل بوده و یا اینکه با این خط عصبی کننده به تماشای تصاویر
بپردازید.

آبخوردگی مانیتور

آبخوردگی به معنی نفوذ مایعات رسانا به داخل پنل است. اسپری مستقیم آب
معمولا تنها دلیل این اتفاق است. گاه نیز مانیتور به دلیل سهل انگاری در جایگاه
بدی نگهداری می شود که زمینه ساز نفوذ آب به دستگاه و خرابی پنل تلویزیون می
شود. گاهی هم ممکن است کودکان از سر بی اطلاعی و شیطنت پنل تلویزیون را
درمعرض آب و آبپاش های مختلف قرار دهند که در نتیجه خرابی های سختی را به دنبال دارد.مهم نیست که دستگاه شما از
کدام برند و از کدام مدل است، مهم این
است که اینجا یک مرکز تعمیراتی جامع و
کامل است که تجهیزات مناسب برای
عیب یابی، تعمیر و ترمیم دارد

گرد و غبار

گردو غبار یکی از مشکلات تلویزیون های امروزی است که متاسفانه خرابی های
زیادی را به بار می آورد.نشست گردوغبار بر روی قطعات الکترونیکی باعث ایجاد
حرارت و حتی در مواردی اتصال کوتاه میگردد.برخی از مدل های موجود در بازار
از یک فن کوچک برای خنک سازی بهره میبرند که با توجه به کارکرد فن،بیشتر مستعد این مشکل هستند.برای جلوگیری از این مشکل میتوان بدون باز کردن درب،داخل آن را به وسیله پمپ های باد تمیز کرده و یا مراقب نشست گردو خاک
بر روی مانیتور ها باشید.
در صورت نیاز به تعمیر مانیتور با کارشناسان ما تماس بگیرید

ارتــبـــاط بــــا مـــا

ایرادات و مشکل دستگاه خود را با واحد فنی و تعمیرات صـدرا در میان بـگذارید ، پاسخگو شما عزیزان هستیم

موقعیت پروژکتور

انتخاب صحیح موقعیت دیتا پروژکتور نخستین اصل در نگهداری از آن است.به
طوری کلی پروژکتورها حداقل ۶۰ سانتیمتر فضای خالی جهت تهویه هوا در اطراف
خود نیاز دارند که در صورت عدم رعایت این اصول دستگاه دچار آسیب میشود.نکته
دیگری که باید به آن توجه شود دمای اتاق محیطی است که دیتا پروژکتور در آن قرار
دارد که میبایست بالاتر از چهار درجه سانتیگراد و پایین تر از سی درجه
سانتیگراد باشد در صورت نیاز به تعمیرات ویدئو پروژکتور مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید

نگه داری از ویدیو پروژکتور

لنز این دستگاه باید ماهانه یکبار تمیز شود تا تصاویر ارسالی با کیفیتی در حد مطلوب
از پروژکتور ارسال شود. برای این کار بهتر است از یک پارچه ی نرم، خشک و بدون
پرز نیاز استفاده کنید. از الکل ایزوپروپیل هم می توانید برای تمیز کردن لنز استفاده
کنید. توجه کنید که در پاک کردن لنز ویدئو پروژکتور نباید از سایر پاک کننده ها،
حلال ها یا مواد شوینده ی قوی استفاده نمایید. زیرا این کار به لنز دستگاه آسیب
می رساند. در صورت نیاز به تعمیرات ویدئو پروژکتور مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید

خاموش و روشن کردن

وقتی ویدیو پروژکتور را روشن می کنید بین ۲۰ ثانیه تا ۲ دقیقه طول میکشد تا تصویر
به میزان مطلوب خود برسد. این زمان ابتدایی تاثیر زیادی در استهلاک لامپ
دارد. از این رو خاموش و روشن کردن بیش از حد پروژکتور باعث میشود لامپ
دائما در حال تغییر ولتاژ باشد که در طولانی مدت عمر آن را کوتاه میکند.
بنابراین جهت افزایش عمر لامپ پروژکتور توصیه می شود که پروژکتور را با سرعت
روشن و خاموش نکنید. در صورت نیاز به تعمیرات ویدیو پروژکتور مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید

لامپ و قطعه مورد نظر خورد را در فروشگاه آنلاین صدرا جستجو کنید!

" چرا صدرا کامپیوتر - صدرا سرویس را انتخاب می کنید؟ "

مشتری مداری

مشاوره گسترده

سابقه کاری

پشتیبانی گسترده

در صورت نیاز به تعمیرات ویدئو پروژکتور مشهد ، تعمیرات مانیتور ،تعمیرات تلویزیون ، تعمیر ویدیو پروژکتور با کارشناسان ما تماس بگیرید

مطالب مشابه

بهترین-میکرفون-استودیو

بهترین میکروفون استودیویی

تنوع میکروفون‌های استودیویی موجود در بازار باعث سردرگمی برخی از کاربران شده است؛ چراکه گزینه‌های زیادی در این حوزه موجود هستند که اگرچه در برخی

مطالعه بیشتر
تجهیزات-اتاق-کنترل

تجهیزات اتاق کنترل

اتاق مانیتورینگ یا همان اتاق کنترل، محلی است که در آن تصاویر تمامی دوربین‌های مداربسته ساختمان جمع آوری می‌شوند. این اتاق مجهز به چندین مانیتور

مطالعه بیشتر

کمتر از دو دقیقه تماس می گیریم.

جهت برقراری ارتباط لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.

کمتر از دو دقیقه تماس می گیریم.

جهت برقراری ارتباط لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.