No-internet-screen-in-Google-Chrome

دایناسور گوگل کروم چیست ؟

 

 

حتما برای برای شما هم این اتفاق افتاده که به دلایل مختلف دسترسی به اینترنت نداشته باشید و با پیغام های خطا مواجه بشید من یک روز که روتر شبکه از کار افتاده بود و خطای “اتصال به اینترنت وجود ندارد” را در مرورگر گوگل کروم دریافت کردم. بعد در صفحه خطا خیره شدم و به نظرم می رسید که اون دایناسور کوچک کمی به من خیره شده. این واقعی بود یا یک اشکال است؟

صفحه خطا که می بینید زمانی که گوگل کروم نمی تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد در واقع یک گرافیک کوچک از ( Tyrannosaurus Rex ) است که گاهی اوقات چشمک می زند.
با این حال، با کمی کمک از شما، دایناسور کوچک می تواند در پنجره مرورگر شما خیلی بیشتر نگاه کردن را انجام دهد.

برای چند سال گذشته، دایناسور بخشی از یک بازی پنهانی در داخل گوگل کروم بوده است، شاید به عنوان یک هدیه از یک برنامه نویس که با کمبود دسترسی به اینترنت همدردی می کند. برای فعال شدن بازی وقتی پیام خطای اتصال دریافت می کنید، کلید فاصله ( Space )  را فشار دهید. دایناسور سپس در سراسر صفحه نمایش به سبک یکی از بازی های قدیمی”بازی بی پایان دونده” شروع می شود.

همانطور که T. rex درحال حرکت است، دکمه فلش Up را فشار دهید تا پرش از کاکتوس و سایر موانع انجام شود. هر ۱۰۰ امتیاز برای یک صدای خاص به نظر می رسد.
پس از ۵۰۰ امتیاز، pterodactyls وارد بازی می شوند، و شما باید کلید پیمایش پایین Down را فشار دهید تا از آنها جلوگیری شود. اگر دایناسور از بین برود، بر روی دکمه بخش در صفحه نمایش بازی کلیک کنید تا دوباره اجرا شود.

اگر این بازی را دوست داشتید و علاقه مند بودید که بازهم این بازی اجرا شود نیازی نیست دسترسی خود را به اینترنت قطع کنید یا منتظر بمانید تا دسترسی به اینترنت نداشته باشید کافیست در نوار مروگر گوگل کروم این آدرس را تایپ کنید “chrome://network-error/-106” و کلید اینتر Enter را فشار دهید و بعد کلید فاصله Space را جهت شروع بازی بزنید و همچنین اگر مایل بودید می تونید این بازی رو به صورت آنلاین هم بازی کنید ، با رفتن به وب سایت Chromedino  می تونید این بازی رو در حالت شب و یا با کاراکتر معروف سوپر ماریو بازی کنید.

منبع : nytimes

مطالب دیگر
2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »