کیت-هوشمند-اسپکترون

کیت هوشمند اسپکترون CS100

 قابلیت های کلیدی کیت هوشمند اسپکترون CS100 :

کیت هوشمند SPECKTRON دستگاه هوشمند قابل حملی است که قابلیت تبدیل وایت بوردهای معمولی یا حتی سطح دیوار را به یک برد هوشمند را دارد. این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی مکان یابی بوسیله مادون قرمز و امواج فراصوت کار می کنند. کیت هوشمند CS100 از سیستم عامل های لینوکس، مک و اکثر ورژن های ویندوز ( XP به بالا ) پشتیبانی میکند. سرعت ترسیم با قلم در این کیت ۸۰ نقطه بر ثانیه است. تکنولوژی کیت هوشمند اسپکترون از نور مادون قرمز و فناوری امواج فراصوت برای مکان یابی بهره می برد. این تکنولوژی به صاعقه شباهت دارد زیرا اختلاف زمانی بین سرعت نور و سرعت صوت را محاسبه می کند.

زمانی که این کیت ها را به مکان جدیدی انتقال دادید سیستم با استفاده از اتصال به کامپیوتر و کالیبره کردن تصاویر نمایش داده شده به شما اجازه می دهد مجددا از قلم الکترونیکی خود استفاده کنید. دستگاه یک منطقه کروشه ای ( براکت) معمولا ۳ متر در ۱٫۵ متری که یک وایت بورد با عرض ۱۱۰ اینچ را در بر می گیرد، را جستجو می کند. بطور کلی می توان چند براکت جدید را اضافه کرد تا کاربران در مکان های مختلف بتوانند یک بورد هوشمند مجازی را به اشتراک بگذارند.

یک کیت هوشمند بر مبنای خودکار مادون قرمز بر روی سطوح مختلفی از جمله : وایت بورد، دیوار صاف و حتی تخته سیاه کار می کند و این سطوح را به یک برد هوشمند تبدیل می کند. این کیت ها از طریق USB و Wireless برای اتصال به کامپیوتر استفاده میکنند و با توجه به وزن سبک این کیت به سادگی می توان آنها را جابجا نمود.

کیت اسپکترون CS-100 برای سخنرانی ها و انواع ارائه ها بهینه شده است. اکنون تمام اطلاعات شما می توانند ذخیره شوند، پرینت و یا حتی بصورت همزمان ایمیل شوند.

 ویژگی های اصلی CS-100

  • وزن سبک و قابلیت جابجایی
  • دکمه های میانبر برای ابزارهای پر کاربرد نرم افزار
  • نرم افزار سری هوشمند، نرم افزار دوگانه ی نوشتن و تدریس که بصورت کامل اجازه حاشیه نویسی را به شما می دهد
  • ابزارهای حاشیه نویسی
  • کیفیت بالا، سرعت زیاد، کالیبراسیون دقیق و نصب آسان
مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »