اتاق صوت و تصویر حرفه ای

شما چه میزان از این اتاق اطلاعات دارید؟

طـراحـی و تـجـهـیـز

طراحی و تجهیز اتاق صدا و تصویر

طـراحی و تـجهیز یـک اتاق صدا و تصویربرداری به طور حرفه ای مستلزم دانـش و تجربه ی زیادی می باشد که صدرا ایرانیان نیـاز مـشتریان را دراین زمینه تامین می کند.معمولا این اتاق ها کـاربردهای مـختلفی دارند و به صـورت خیلی گسترده و جدی در کشورما نصب و راه اندازی نـشده اند . یـکی از استفاده های اصلی و مهمی که امروزه در کشورما از این اتاق ها می شود ، در محیط هایی دانشگاهی می باشد که برای مثال می توان به آموزش از راه دور بـا کـیـفیت بـالا به آن اشـاره کرد.

تجهیز اتاق صدا و تصویر
تجهیزات اتاق صدا

سوالی دارید؟ مشاوره تخصصی دریافت کنید.

آیا استودیو خوانندگی همان استودیو صـدابـرداری است ؟

استودیو صدابرداری

در نگاه کلی و دقیق به طراحی این دو استودیو و تجهیزاتی که در آن دو استفاده شده است متوجه خواهیم شد که تفاوت های نه چندان زیادی بین هر دو این محیط ها وجود ندارد ، اما به طور کلی می توان گفت اگر یک استودیو به طور حرفه ای برای خوانندگی در نظر دارید که هنرخود را به بهترین نحو در آن ضبط نمایید  ، یک اتاق صدا و تصویربرداری نمی تواند گزینه ی مناسبی برای کار شما باشد و باید از یک استودیو ضبط و تدوین صدا ، مختص خوانندگی استفاده نمایید.

استودیو خوانندگی و صدابرداری
Previous
Next

چرا صـدرا کـامـپـیوتر را انـتـخـاب می کـنـید ؟

استدیو صدابرداری صدرا

همواره صدرا ایرانیان تلاش داشته با پشت کار فراوان و استفاده از بهترین و بـروز تـرین تـجهیزات ، نیـاز مـشتریان خـود را در این زمینه ها به بـهترین نحو تامین نمایید . بهره گیری از جدیدترین تجهیزات صوت و تصویر و همچنین طراحی اتاق شما با توجه به کار و سبک نیاز شـما و کـاستن هـزینه های اضافی و برنامه ریزی مرتب در جهت انجام فـعالیت ها در مـسیر خود ، انـجام صـفر تا صـد یـک اتاق را به بهترین نحو می پذیرد.

ما پیشنهاد می کنیم در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تجهیز سالن کنفرانس سـالن هـمایش ، اتاق صوت و تـصویر با مـشاوران ما صـحبت کنید تا از بهترین اطلاعات برخوردار شوید.