پروژکتور کانن wx6000

بررسی تخصصی پروژکتور کانن WX6000 ( بخش اول )

 نقد و بررسی پروژکتور کانن WX6000 شامل ۶ بخش است، صفحه ای که مشاهده میکنید بخش اول آن است، برای مطالعه دیگر بخش میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید :

بررسی تخصصی پروژکتور کانن WX6000 ( بخش دوم )

بررسی تخصصی پروژکتور کانن WX6000 ( بخش سوم )

بررسی تخصصی پروژکتور کانن WX6000 ( بخش چهارم )

بررسی تخصصی پروژکتور کانن WX6000 ( بخش پنجم )

بررسی تخصصی پروژکتور کانن WX6000 ( بخش ششم )

همان گونه که از کانن WX6000 انتظار می رود، یک پروژکتور تجاری با رزولوشن بسیار بالا است که با ۵۷۰۰ لومن روشنایی و تولید رنگ های فوق العاده برای استفاده های تجاری و پزشکی طراحی شده است. اندازه ی آن نسبتاً جمع و جور بوده و برای سالن های اجتماعات مناسب می باشد.

نکات برجسته ی ویدئو پروژکتور Canon WX6000

  • روشنایی خیلی خوب – میانگین ۵۷۰۰ لومن
  • امکان انتخاب لنزهای مختلف
  • نصب راحت – تغییر لنز عمودی و افقی

بررسی اجمالی پروژکتور کانن WX6000

کانن WX6000  یک ویدئو پروژکتور با روشنایی بالا (۵۷۰۰ لومن) و رزولوشن نسبتاً بالا معادل (WXGA+ – ۱۴۴۰ X 900) می باشد که برای مکان هایی با نور محیطی معمولی طراحی شده است. همان گونه که از یک ویدئو پروژکتور در این محدوده ی قیمت (حدوداً ۴۰۰۰ دلار) انتظار می رود، WX6000 مجموعه ای کامل از امکانات مختلف را دارد که شامل بزرگنمایی قوی، فوکوس و تغییر لنز می باشد. تنظیمات اتصال پروژکتور برای چنین پروژکتوری تقریباً حداقلی هستند، به گونه ای که فقط سه نوع ورودی ویدیو (RGB، DVI-I و HDMI) و پورت سریال و ورودی/خروجی صوتی را ارائه می نماید.

ویدئو پروژکتور WX6000 برای نصب دائمی در یک مکان خاص طراحی شده است. هرچند، وزن آن از اکثر رقبای هم سطح خود کمتر است (حدود ۹ کیلوگرم، با لنز استاندارد)، به همین دلیل می توان آن را به عنوان یک پروژکتور قابل حمل نیز قلمداد کرد.

WX6000 از طریق ورودی LAN خود قابلیت اتصال به شبکه را دارد که شما را قادر می کند تا کنترل پروژکتور، نظارت بر وضعیت پروژکتور، تعمیرات برنامه ریزی شده و اطلاع یافتن از مشکلات آن را از راه دور انجام دهید. از آن جایی که احتمال استفاده از این ویدئو پروژکتور در آموزش پزشکی و ارائه ی تصاویر پزشکی وجود دارد، کانن یک حالت تصویر را در آن ایجاد کرده است که مطابق با الزامات سطح خاکستری استاندارد DICOM می باشد. از این حالت معمولا برای ارائه ی تصویری واضح تر از عکس های اشعه ی ایکس استفاده می شود.

هیچ لنزی همراه با این پروژکتور ارائه نمی شود، ولی برای بررسی تخصصی، یک لنز بزرگنمایی استاندارد (۱٫۵ تا ۲٫۲۱:۱) در اختیار ما قرار دادند. علاوه بر این لنز سه نوع لنز اضافی نیز وجود دارد که می توانید خریداری نمایید، یک لنز بزرگنمایی فوکوس بلند، یک لنز بزرگنمایی فوکوس فوق العاده بلند و یک لنز ثابت پرتاب کوتاه. در مورد این لنزها در بخش امکانات ویژه بیشتر بحث خواهیم کرد.

سه ویدئو پروژکتور دیگر نیز در این سری وجود دارند. WUX4000 و WUX5000 که هر کدام رزولوشن ۱۹۲۰×۱۲۰۰ داشته و میزان روشنایی آن ها به ترتیب ۴۰۰۰ و ۵۰۰۰ لومن است. همچنین ویدئو پروژکتور SX6000 رزولوشنی معادل ۱۴۰۰x1050 دارد و میزان روشنایی آن ۶۰۰۰ لومن است.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »