کنتراست : بنکیو W770ST یک پروژکتور روشن مناسب برای استفاده ی ویدئویی خانگی می باشد، بنابراین سطح سیاه زیاد جای نگرانی ندارد. با وجود این، پروژکتور در نهایت قدرت لامپ سطح سیاه مناسبی را تولید می کند، و حتی در هنگام  استفاده از حالت Eco سطح سیاه بهتر می شود. محدوده ی دینامیک ویدئو پروژکتور W770ST بسیار خوب است، و جزئیات سایه ها حتی در صحنه های مشکل حفظ می شود.

رنگ :  در پروژکتور W770ST حالت سینما بهترین اشباع و دقت رنگ را در یک حالت از پیش درجه بندی شده ارائه می دهد، و نمونه ی تست ما میانگین ۷۲۰۰K دمای رنگ را در طول سطح خاکستری را نشان داد. این میزان برای استفاده ی ویدئویی خانگی به اندازه ی کافی مناسب می باشد، بنابراین بسیاری از کابران نیازی به تنظیم توازن رنگ سفید احساس نمی کنند. همچنین W770ST  یک سیستم مدیریت تمام رنگی را دارد، که می توان از آن برای تنظیم حیطه ی رنگ استفاده کرد، اگر چه ما در هنگام تست خطایی در این زمینه مشاهده نکردیم.

ویدئو پروژکتور بنکیو W770ST  نور سفید بیشتری در مقایسه با نور رنگی تولید می کند. خروجی نور رنگی تنها ۳۵ درصد خروجی نور سفید در حالت سینما می باشد، در واقع، این شرایط در هنگام استفاده از تنظیمات پیش فرض می باشد. این می تواند موجب شود تا رنگ اشباع نشده به نظر برسد، مخصوصاً زمانی که مناطقی از رنگ توسط نقاط برجسته احاطه شده اند. کاهش تنظیمات BrilliantColor به حداقل خروجی نور رنگی را به ۷۹%  خروجی نور سفید افزایش داد، در نقطه ای که نقاط برجسته دیگر هیچ تاثیر منفی و بی مورد روی اشباع رنگ ندارد. هرچند، این موضوع باعث کاهش ۵۶ درصدی خروجی نور سفید می شود.

وضوح و شفافیت :  از آن جایی که بنکیو W770ST یک پروژکتور ۷۲۰p است، باید مطالب ۱۰۸۰p را قبل از نمایش فشرده کند. در تست ما هیچ نشانی از آثار فشرده سازی یا از بین رفتن جزئیات ندیدیم؛ در واقع، بسیاری از مطالب بلوری در این پروژکتور به اندازه ی یک پروژکتور ۱۰۸۰p واضح دیده می شود. ( به واژه تقریبا توجه کنید )  اگر به دنبال جزئیات کدر باشید و در نزدیکی صفحه ی نمایش بنشینید، متوجه آن خواهید شد. بنکیو  W770ST یک پروژکتور ۱۰۸۰p نیست، ولی یک پروژکتور ۷۲۰p بسیار واضح است.

تاخیر ورودی : گیمرهایی که به دنبال یک پروژکتور ارزان و سریع برای بازی کردن هستند بسیار خوش شانس هستند، تاخیر ورودی W770ST 25 میلی ثانیه است، حدود ۱٫۵ فریم در هر سیگنال ۶۰ فریم بر ثانیه، این میزان برای بسیاری از گیمرها به اندازه ی کافی سریع می باشد، حتی آن هایی که بازی هایی را انجام می دهند که در آن ها سرعت واکنش بسیار مهم است.

محدودیت ها

پیکسلاریزه شدن قابل مشاهده : از آنجایی که W770ST رزولوشن اصلی ۷۲۰p را دارد، زمانی که مخاطبان در نزدیکی صفحه ی نمایش بنشینند پیکسلاریزه شدن تصویر قابل مشاهده خواهد بود. ا زمانی که نزدیکتر از ۱٫۵ برابر عرض صفحه نمایش نشستیم پیکسلاریزه شدن قابل مشاهده بود. در یک تصویر ۶۰ اینچی، اگر می خواهید پیکسلاریزه شدن تصویر را مشاهده نکنید نباید جلوتر از فاصله ی ۲ متری صفحه ی نمایش بنشینید.

خروجی نور رنگی : فاصله ی بسیار بزرگی بین خروجی نور رنگی و سفید وجود دارد، به طوری که نقاط اشباع رنگ می توانند در کنار نقاط سفید پررنگ و برجسته اشباع نشده و تیره به نظر برسند. این موضوع می تواند با کاهش BrilliantColor اصلاح شود، ولی این عمل نیز خروجی نور سفید را به میزان ۵۶% کاهش دهد.

نتیجه گیری

پروژکتور بنکیو W770ST یک پروژکتور ارزان اتاق نیشمن با کیفیت تصویر قوی است که برای بازی کردن و استفاده ی حین حمل و نقل بسیار مناسب می باشد. یک لنز پرتاب کوتاه آن را کاربردی تر کرده و به شما فضای اتاق  بیشتری برای کار کردن می دهد، در حالیکه اسپیکر ۱۰ وات داخلی می تواند در هنگامی که هیچ گزینه ی دیگری وجود ندارد صدای مناسبی را به کاربران ارائه دهید. فشرده سازی منابع ۱۰۸۰p تمیز و واضح است، و کاهش جزئیات بسیار کم است. سازگاری با سه بعدی Full HDMI پروژکتور W770ST را به گزینه ای مقرون به صرفه برای فیلم های سه بعدی و بازی تبدیل می کند، مخصوصاً به این دلیل که پروژکتور از عینک های ارزان DLP Link استفاده می کند. از دید منفی، تکنولوژی BriliantColor پروژکتور W770ST خروجی نور سفید را بدون تقویت خروجی نور رنگی افزایش می دهد، و با تنظیمات پیش فرض آن در نتیجه رنگ می تواند کدر و اشباع نشده دیده شود. کاهش BriliantColor این مشکل را حل می کند ولی همچنین خروجی لومن را به بیشتر از نصف کاهش می دهد. در کل، بنکیو W770ST یک ویدئو پروژکتور چند منظوره است که کیفیت تصویر قوی بدون برچسب قیمت معمول ویدئو پروژکتورها را ارائه می دهد. اگر به یک پروژکتور اتاق نشیمن نیاز دارید و بودجه ی خوبی ندارید ، این پروژکتور ممکن است همانی باشد که به دنبال آن هستید.