EH-TW5200-2

بررسی ویدئو پروژکتور سه بعدی اپسون EH-TW5200 ( بخش دوم )

این نقد و بررسی شامل ۳ بخش میباشد. شما در حال حاضر بخش دوم آن را مطالعه میکنید، برای دسترسی به دیگر قسمت ها از لینک های زیر استفاده کنید :

بررسی ویدئو پروژکتور سه بعدی اپسون EH-TW5200 ( بخش اول )

بررسی ویدئو پروژکتور سه بعدی اپسون EH-TW5200 ( بخش سوم  )

اپسون EH-TW5200: راه اندازی

اگر می خواهید بهترین عملکرد ممکن را از موتور تصویر پروژکتور EH-TW5200 بدست بیاورید، چند قانون اساسی وجود دارند که ما پیشنهاد می کنیم حتماً از آن ها پیروی کنید. اول، اگر پروژکتور را در اتاق نشیمن منزل خود نصب کرده اید، از حالت تصویر پیش فرض Living Room استفاده کنید، زیرا تنظیمات روشنایی و رنگ این حالت به گونه ای می باشد که می تواند بر مقداری از نور محیطی اتاق نشیمن غلبه کند. در صورتی که پروژکتور در یک اتاق تاریک نصب شده است، بهتر است حالت پیش فرض سینما را انتخاب نمایید.  در هنگام تماشای فیلم در یک اتاق تاریک، تنظیم میزان مصرف برق را حتماً در حالت ECO قرار داده (زیرا این تنظیم صدای فن را کاهش داده و زمان پاسخ گویی سطح سیاه را افزایش می دهد)، و سیستم کاهش نویز را خاموش کنید. اگر قصد تماشای یک فیلم سینمایی را دارید، گزینه ی پردازش تصویر را روی حالت Fine قرار دهید، ولی اگر قصد انجام بازی های کامپیوتری را دارید این حالت Fast را انتخاب نمایید.

 اپسون EH-TW5200: کیفیت تصویر

از نقاط قوت TW5200 در کیفیت تصویر می توان به روشنایی بسیار بالای تصویر اشاره کرد. رنگ ها برای ویدئو پروژکتوری در این قیمت بسیار قوی بوده و در تلاش هستند تا مشکلات مرتبط با صحنه های تاریک را برطرف کنند. همان گونه که قبلاً گفته شد، رنگ ها در طول صحنه های تاریک کمی عجیب و غریب به نظر می رسند، ولی بدون وجود عملکرد رنگی فوق العاده ی اپسون وضعیت می توانست بسیار بدتر از این نیز باشد.

 تصاویر اچ دی بسیار واضح و با جزئیات بالا نمایش داده می شوند، هر چند کمی لرزش و نویز در تصاویر وجود دارند، ولی می توان گفت این مشکلات با توجه به استاندارد های پروژکتور های ارزان قیمت بسیار ناچیز بوده و عملکرد بهتری در مقایسه با مشکلات مربوط به پروژکتور های DLP دارد. ترکیبی از این وضوح بالا و عملکرد حرکتی مناسب مطمئناً برای انجام بازی های کامپیوتری فوق العاده است.

 استفاده از تکنولوژی ال سی دی به جای DLP به این معنی می باشد که دیگر خبری از مشکل اثر رنگین کمان نخواهد بود. در واقع، بر خلاف مشکل غبار کنتراست پایین، عدم وجود انواع نویز ها در این پروژکتور به این معنی می باشد که شما می توانید یک ارتباط مستقیم منطقی با تصاویری که تماشا می کنید برقرار نمایید.  به دلیل این که  هدف تولید این پروژکتور بیشتر گیمر ها می باشند، بیایید کمی به عملکرد TW5200 به طور خاص در مورد کنسول های بازی بپردازیم. به نظر می رسد این پروژکتور بهترین عملکرد خود را در پخش تصاویر بازی های کامپیوتری ارائه می نماید، روشنایی فوق العاده بالا، رنگ های غنی و تصاویر با زمان پاسخ گویی بالا تصاویر روز هنگام بازی هایی مانند Skyrim و GTA 5 را حتی با وجود نور محیطی در اتاق با کیفیت فوق العاده ای بر روی صفحه ی نمایش ارسال می نماید. همان گونه که قبلاً اشاره شد، مشکلات مربوط به کنتراست این پروژکتور، هنگام پخش صحنه های تاریک بازی یا تصاویر شب هنگام، باعث عدم رضایت کاربر می شود، ولی حداقل ارائه ی میزان مناسبی از جزئیات سایه ها بدین معنی می باشد که کنتراست پایین پروژکتور عملکرد واقعی پروژکتور را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

سیستم تصویری اتاق کنفرانس

سیستم تصویری در اتاق کنفرانس  به دو روش اتوماتیک و دستی انجام می گیرد. در سیستم تصویری اتاق کنفرانس دستی (manual) دوربین های نصب شده

تجهیز سالن همایش در مشهد

تجهیز سالن همایش در مشهد , همه ما احتمالا حداقل یک‌بار وارد همایش و یا سخنرانی‌ ای که در یک سالن برگزار بشود، شده‌ ایم.

مطالب سیستم کنفرانس

قیمت دستگاه ویدئو کنفرانس

برای اطلاع از قیمت دستگاه ویدئو کنفرانس، بهتر است ابتدا بیشتر با این دستگاه آشنا شوید. در بازار امروز، نمونه‌های گوناگونی از سیستم‌های ویدئو کنفرانس

مطالب ویدئو کنفرانس