اجاره تجهیزات سالن همایش

اجاره تجهیزات برای برگزاری سالن همایش و کنفرانس

سالن‌های همایش و کنفرانس مکانی برای انجام مذاکرات و جلسات می باشد که با وجود تجهیزات با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا، باعث برگزاری یک جلسه مفید و اثر بخش در ارائه آن خواهد گذاشت. تیم مجرب صدرا کامپیوتر این آمادگی را دارد تا با ارائه مشاوره، تمام نیازهای شما را برای داشتن یک سالن مجهز تامین کند.

۱.اهمیت تجهیزات سالن همایش و کنفرانس

۲.اجاره تجهیزات سالن همایش و کنفرانس

۳.اجاره سیستم صوتی سالن همایش و کنفرانس

۴. اجاره تجهیزات تصویری سالن همایش و کنفرانس

۵. اجاره تجهیزات پذیرایی در سالن همایش

۶.اجاره میز کنفرانس

۷.سخن پایانی

اهمیت تجهیزات سالن همایش و کنفرانس

 امروزه به دلیل پیشرفت در تکنولوژی، سالن های همایش و کنفرانس از شکل سنتی خود خارج شده و به سمت سیستم دیجیتال و کنترل مرکزی روی آورده اند، با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات سیستم های همایش و کنفرانس به میزان قابل توجهی ارتقا یافته و امکانات منحصر به فردی را در اختیار مدیران و شرکت کنندگان در جلسه قرار می دهد، این تجهیزات شامل فراهم کردن تمامی سیستم های صوتی تصویری می باشد که پخش صدا و تصویر را به بهترین شکل و باکیفیت‌ترین حالت ممکن در اتاق جلسه انجام شود.

اجاره تجهیزات سالن همایش و کنفرانس

اجاره تجهیز سالن همایش به شما کمک می کند تا بتوانید بسته به شرایط سالن و هم چنین سطح افراد شرکت کننده و بودجه ای که در اختبار دارید تمام تجهیزات مورد نیاز خود را دریافت کنید و با بالا ترین میزان کیفیت این مراسم را برگزار کنید. از جمله مواردی که در تجهیزات سالن همایش مورد استفاده قرار می گیرد شامل سیستم های صوتی، سیستم های تصویری، میز کنفرانس و….می باشند. در ادامه درباره  هریک از این موارد توضیح داده شده است

  • اجاره سیستم صوتی سالن همایش و کنفرانس

سیتم صوتی سالن کنفرانس

سیستم صوتی نوعی از تجهیزاتی سالن همایش  می باشد که صدا و صوت سخنرانی ها را بدون نویز و انعکاس به صورت کاملآ رسا در تمام سالن همایش و کنفرانس پخش می کند. از جمله تجهیزات اصلی سیستم صوتی سالن کنفرانس می توان  میکروفون، فرستنده، منبع تغذیه، گیرنده، پروژکتورها، دوربین‌های گردان، آمپلی‌فایر‌های تنظیم‌کننده صدا و بلندگو‌های دیواری و سقفی را نام برد. تجهیزات جانبی شامل هاب و پورت‌های USB، نمایشگر‌ها، سیستم ترجمه همزمان، تجهیزات ضبط صدا و تصویر و…می‌باشد.

  • اجاره تجهیزات تصویری سالن همایش و کنفرانس

تجهیزات تصویری سالن همایش

نورپردازی در تجهیز سالن همایش و کنفرانس تاثیر به سزایی در برگزاری هرچه بهتر همایش می گذارد. نورپردازی سالن متناسب با فضای داخلی اتاق بر نحوه برگزاری جلسات تاثیر مثبت خواهد داشت و باعث می شود حاضران در سالن درک بهتری از مطالب ارئه شده داشته باشند.با استفاده از ویدئو پروژکتور ها می توانید تصاویر شرکت کنندگان را بر روی نمایشگرهای Plasma نمایش داد و همچنین به عنوان نمایشگر تصاویر رایانه ای استفاده نمایید.

اجاره تجهیزات پذیرایی در سالن همایش

برای پذیرایی سالن همایش، و برگزاری هرچه بهتر همایش خود، باید مقدمات پذیرایی را فراهم نمایید. چگونگی انجام تشریفات و پذیرایی با توجه به نوع مراسمی که قرار است انجام شود متفاوت می باشد. به این صورت که هرچه همایش شما بزرگ تر، رسمی تر و مهمانان بیشتر در آن حضور داشته باشند شما باید در فراهم نمودن مقدمات پذیرایی همایش، تلاش بیشتری داشته باشید و بهترین برنامه ریزی را انجام دهید. بنابراین در ابتدا باید نوع همایش و تعداد نفراتی که قرار است درآن شرکت کنند را مورد برسی قرار دهید.

  • اجاره میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز کنفرانس یکی از مهمترین و ضروری ترین لوازم مورد نیاز در سالن های کنفرانس می باشد که در طرح ها و اندازه های زیبایی  تولید می شود. امروزه بسیاری از مدیران شرکت ها به دنبال میز کنفرانس برای جلسات طولانی خود هستند و می خواهند میزی را انتخاب کنند که با هدف تشکیل گردهمایی مدیران هماهنگی لازم را داشته باشند. شما باید این نکته را توجه داشته باشید که میزی را که انتخاب کنید که با توجه به ابعاد و رنگ مدل با صندلی و سایر چیدمان اتاق همخوانی داشته باشد.

  • اجاره میکروفن کنفرانس

بسته به اندازه اتاق کنفرانس ، اندازه میز کنفرانس یا حتی چیدمان های صندلی کنفرانس ، نیازهای کاملاً متفاوتی نسبت به میکروفن کنفرانسی خواهید داشت. البته ، یک اتاق کنفرانس کوچک نیاز به راه اندازی میکروفون کنفرانس بی سیم گران قیمت یا میکروفن های مخصوص گردن غاز برای هر بلندگو کنفرانس مجزا احتیاج ندارد.
اما در آن طرف موضوع ، سالن کنفرانس های عظیم با چندین میز کنفرانس و با چندین صندلی کنفرانس چینده می شوند. در چنین سالن های کنفرانسی به میکروفون های بی سیم به شدت نیاز می شود و باید تهیه یک میکروفون کنفرانس مناسب برای سالن کنفرانس خود را در بالاترین سطح انتخاب سیستم صوت کنفرانس خود قرار دهید.

سخن پایانی

همان طور که در مطالب بالا ذکر شد اجاره کردن تجهیزات سالن همایش و کنفرانس به شما کمک می کند تا با کمترین بودجه ای که در اختیار دارید با بالاترین و با کیفیت ترین مراسم را در سالن همایش برگزار کنید.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »