برد پرومتین ActivBoard 300 Pro

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک P82M :

  • تخته لمسی پرومتین ActivBoard 300 Pro یک برد هوشمند با امکانات وسیع می باشد که سخنرانی ها و جلسات آموزشی سنتی و کسل کننده را به تجربه ای پویا تعاملی تبدیل می کند.

برد لمسی پرومتین ActivBoard 300 Pro در یک نگاه:

  • قابلیت دو کاربره و صدای یکپارچه و داخلی
  • امکان انتخاب از بین نسخه حرفه ای نرم افزار ActivInspire و یا پلاگین ActivOffice برای نرم افزار پاورپوینت، نهایت انعطاف پذیری را ایجاد و ارائه مباحث مورد نظر را فراهم کرده است.
  • این سیستم ها در مشخصات مختلفی عرضه می شوند تا به بهترین نحو با هر کلاس درسی متناسب باشند.

زنده کردن یادگیری با پرومتین ActivBoard

پرومتین ActivBoard 300 Pro  یک برد هوشمند با قابلیت های زیاد می باشد که گرافیک، حرکت و تعامل را با صدای داخلی و قابلیت دو کاربره ترکیب می کند. این سیستم همانند تمامی محصولات Promethean به گونه ای طراحی شده تا نهایت راحتی در استفاده و سازگاری در کلاس های درس را داشته باشد. با سطحی با دوام و قابلیت دو کاربره، هر دانش آموزی تشویق می شود تا در فرآینده یادگیری مشارکت کند. بلندگوی های داخلی به همراه آمپلی فایر مجزا و قدرتمند فضای آموزشی را به کلی متحول خواهند کرد. هر برد پرومتین ActivBoard  به همراه نرم افزار ActivInspire  و یا پلاگین ActivOffice که برای نرم افزار پاورپوینت می باشد، عرضه می شود. علاوه بر این کاربر به بیش از ۷۰۰۰۰ منبع و محتوای آموزشی رایگان دسترسی دارد که در کنار آن توسعه دهندگان آنلاین حرفه ای نیز تمامی نیازهای مدرسین را برای داشتن کلاس های درس هوشمند و تعاملی بر طرف می کنند.

برد هوشمند پرومتین اکتیو برد در سه سایز ۷۸، ۸۷ و ۹۵ اینچ در دسترس بوده و از سیستم صوتی داخلی و قابلیت دو کاربره نیز بهره می برد. از این سیستم می توان بصورت ثابت، قابل تنظیم و نصب بصورت قابل حمل استفاده کرد و برای نمایش تصاویر نیز از پروژکتورهای با فاصله پرتاب تصویر فوق العاده کوتاه، خیلی کوتاه و کوتاه بهره برد.

چرا از برد لمسی پرومتین ActivBoard استفاده کنیم؟

با توجه به قابلیت دو کاربره، دو قلم هوشمند می توانند بطور همزمان مورد استفاده قرار گیرند که بدین ترتیب دانش آموزان به مشارکت و همکاری در مباحث آموزشی ترغیب می شوند.

اتصالات و اشتراک گذاری

با استفاده از پورت USB به راحتی می توانید این سیستم را به کامپیوتر خود متصل کنید.

یکپارچگی کامل

 برد هوشمند ActivBoard 500 Pro بطور کامل با نرم افزار کمپانی پرومتین، سیستم های پاسخ دهی دانش آموزان، ابزارها و محتوای هوشمند و تعاملی سازگاری کاملی دارد تا بتوانید کلاس های درس خود را به یک محیط آموزشی هوشمند و یکپارچه تبدیل کنید.

 

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی