پروژکتور اسپکترون XL530

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اسپکترون XL530 :

  • روشنایی : ۳۰۰۰ انسی لومن
  • تکنولوژی تصویر دهی : ۳LCD
  • عمر لامپ : ۸۰۰۰ ساعت
  • رزولوشن : XGA

 

 پروژکتور Specktron XL530U کارکردی هم رده با حرفه ای ترین پروژکتورهای روزِ بازار ارائه کرده و تصاویری خیره کننده با شدت نور ۳۰۰۰ انسی لومن ارائه میدهد. این روشنایی به کاربران امکان می دهد که در نور معمولی اتاق و کلاس نمایش را بدون مشکل داشته باشند. این دستگاه از ویژگی هایی مانند تصحیح خطای زاویه نمایش که باعث می شود بتوان تصاویر با زاویه را بصورت صاف و درست نمایش داد. راه اندازی و نصب آسان از ویژگی هایی است که این پروژکتور دارد که کار را برای کاربران مبتدی نیز ممکن می سازد و پروژکتور Specktron XL530U از خاموش و روشن کردن آنی  نیز بهره می برد.

علاوه بر اینها Specktron XL530U کنتراستی معادل ۱:۱۰۰۰۰ همراه با تصاویری شارپ، واضح و خوانا به نمایش میگذارد. این کنتراست که تفاوت سیاه ترین نقطه تصویر با روشن ترین نقطه تصویر است باعث نمایش بهتر متون می شود. همه این قابلیت ها همراه با وزن سبک و طراحی جمع و جور دستگاه Specktron XL530 را به انتخابی بی نظیر تبدیل میکند.

این دستگاه جز پروژکتورهای قابل حمل محسوب می شود.

مطالب دیگر
2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »