ویدئو پروژکتور XL 650

پروژکتور اسپکترون XL 650

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اسپکترون XL 650:

  • اسپکترون مدل XL 650 پروژکتوری مناسب برای سالن های بزرگ است. فاصله پروژکتور تا صفحه نمایش تا ۱۰ متر می تواند باشد که برای فضاهای بزرگ بسیار عالی ایست.
  • سیستم امنیتی XL 650 نیز قابل توجه است. سیستم ضد سرقت و پسورد برای دسترسی افراد از جمله این امکانات هستند.

اولین چیزی که در رابطه با ویدئو پروژکتور XL 650 توجه همه را جلب میکند، روشنایی خیره کننده آن است. ۶۵۰۰ انسی لومن روشنایی این پروژکتور باعث شده XL 650 دستگاهی برای مصارف حرفه ای محسوب شود. نسبت اضلاع تصویر نمایش این پروژکتور ۴:۳ می باشد که میتوان آن را به ۱۶:۹ نیز تغییر داد.

با پورت HDMI این پروژکتور و قابلیت های اتصال دیگر تقریبا به هر وسیله ای که لازم باشد متصل میشود که این محدودیت های ما را برای نمایش از یک منبع خاص از بین میبرد. لامپ این مدل اسپکترون در حالت عادی تا ۴۰۰۰ ساعت توان نمایش تصویر دارد که در حالت ECO این مقدار به ۶۰۰۰ ساعت هم می رسد.

پروژکتور اسپکترون XL 650 با پشتیبانی از زبان های OSD مانند عربی و فارسی پروژکتور مناسبی برای مدارس به خصوص برای کشورهای خاورمیانه محسوب می شود.

ویدئو پروژکتور XL 650 از تکنولوژی کریستال های مایع استفاده میکند و طبیعتا جزء پروژکتور های LCD محسوب میشود. یک پروژکتور ال سی دی پرتوهای نور را از سلول های شفاف کریستالی عبور میدهد. این تکنولوژی نور را به سه دسته پنل چند سیلیکونی تقسیم میکند، که برای  رنگ های قرمز، آبی و سبز هستند و بقیه رنگ ها با ترکیب نور با این سه رنگ به دست می آیند.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »