ویدئو پروژکتور اسپکترون XL 420 UST

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اسپکترون XL 420 UST :

  • اسپکترون XL420 یک پروژکتور با قابلیت نمایش تصویر در فاصله بسیار کم است. به این معنی که میتوان پروژکتور را با فاصله کمی از صفحه نمایش یا برد هوشمند قرار داد. این مدل برای نمایش تصاویر بزرگ در محیط های کوچک که امکان فاصله دادن پروژکتور از صفحه نمایش نیست کاربرد دارد.

Specktron یک کمپانی سردمدار در زمینه تکنولوژی های صوتی تصویری می باشد که طیف گسترده ای از محصولات و راهکارهایی را برای اتاق های ملاقات، ارائه ها، کلاس های درس و اتاق های منازل ارائه می دهد.

پروژکتور اسپکترون XL 420 UST از قدرت لامپ بالایی برخوردار است. لامپ این دستگاه برای ۴۰۰۰ ساعت استفاده ساخته شده است. البته استفاده پروژکتور در حالت اکو عمر لامپ را تا ۶۰۰۰ ساعت نیز بالا میبرد که مقدار قابل توجهی است. لامپ پروژکتور از بالای دستگاه به راحتی توسط افراد مبتدی نیز قابل تعویض است.

برخلاف بسیاری از پروژکتورها فاصله کم از صفحه نمیش و نور زیاد تصویر باعث روشنایی زننده و اذیت چشم نمی شود. اسپکترون XL420 از یک اسپیکر داخلی با قدرت ۱۰ وات نیز بهره میبرد که باعث میشود این ویدئو پروژکتور برای همه مصارف اعم از آموزشی و تجاری و خانگی مناسب باشد.

برخلاف بسیاری از پروژکتورها فاصله کم از صفحه نمیش و نور زیاد تصویر باعث روشنایی زننده و اذیت چشم نمی شود. اسپکترون XL420 از یک اسپیکر داخلی با قدرت ۱۰ وات نیز بهره میبرد که باعث میشود این ویدئو پروژکتور برای همه مصارف اعم از آموزشی و تجاری و خانگی مناسب باشد.

فیلترهای هوا در این پروژکتور برخلاف مدل های دیگر اسفنجی هستند که مقدار گرد و خاک موجود در دستگاه را به شدت کاهش میدهند. که این خود عامل دیگری برای افزایش عمر لامپ پروژکتور است.

پروژکتور اسپکترون XL 420 UST به دلیل داشتن ورودی های مختلف دستگاه و روشنایی بالا ابزار خوبی برای استفاده در مدارس هوشمند نیز محسوب میشود. معمولا در کلاس های درس می بایست از پروژکتور با روشنایی بالا استفاده کرد چرا که برخلاف استفاده دیگر پروژکتورها در این موارد نمیتوان روشنایی محیط را کاهش داد.

  .این روزها ویدئو پروژکتورها جزء ابزارهای الزامیِ مدارس هوشمند محسوب می شوند

ایجاد نوآوری تکنولوژی برای کلاس های درسی

در یک جهان رقابتی، نیاز به بهترین ابزار تکنولوژی در کلاس های درس خواهید داشت؛ تکنولوژی ای که مزیت هایی برتر برای معلمان و دانش آموزان ارائه کند.تکنولوژی پروژکتور LCD سال هاست که این نوع مزیت ها را برای افزایش راندمان بوسیله خلاقیت ها برای گسترش موارد آموزشی با هزینه های نگه داری کمتر برای افراد مصرف کننده (TCO) بالاخص مدارس بصورت همزمان ارائه می کند. همچنین پروژکتور ال ای دی با طراحی های بدون فیلتر که نیازمند اصول نگهداری کمتری است و هزینه های اجرایی کمتری را لازم دارد، به حفظ منافع اقتصادی مدرسه تان کمک بزرگی می کند. علاوه بر آن، برخلاف دیگر تکنولوژی های ارائه شده، LCD از دقت رنگ نامتناقضی حتی پس از مدت های طولانی استفاده نیز برخوردار است. پس شما سیستم تصویردهی قابل اعتماد برای سال های سال خواهید داشت.
دانش آموزان تکنولوژی دوست، امروزه نیاز به روش هایی پویا و  همه جانبه خواهند داشت. پروژکتور های LCD، برنامه تحصیلی هوشمند و چند بعدی در کلاس های درسی با کیفیت تصویر بی نظیر را ارائه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

تجهیز سالن همایش در مشهد

تجهیز سالن همایش در مشهد , همه ما احتمالا حداقل یک‌بار وارد همایش و یا سخنرانی‌ ای که در یک سالن برگزار بشود، شده‌ ایم.

سوئیچ ۱ به ۳ hdmi مدل full hd

امروز قصد داریم یکی از انواع سوئیچ hdmi که سوئیچ ۱ به ۳ hdmi مدل full hd است را به شما معرفی کنیم و درباره

قیمت میکروفن میز کنفرانسی

برخورداری از فناوری‌های جدید و به‌روز کنفرانسی و ارتباطی، یکی از لازمه‌های هر مجموعه یا سازمان پیشرو برای دستیابی به هدف‌های مهم آن مجموعه است.

مطالب سیستم کنفرانس

بهترین وب کم برای اتاق کنفرانس

ویدئو کنفرانس جزو آن دسته از تجهیزاتی است که به برقراری ارتباط زنده صوتی و تصویری بین نقاط مختلف جهان کمک می‌کند. درواقع ویدئو کنفرانس

معرفی سیستم ویدئو کنفرانس Polycom

در عصر حاضر شرکت­های مختلفی در زمینه طراحی و تولید سیستم­ های ویدئو کنفرانس فعال هستند. شرکت پلیکام یکی از پرچم­داران تولید سیستم ویدئو کنفرانس

معرفی سیستم کنفرانس اروپایی

یکی از نیاز‌های اساسی سازمان‌ها، وجود سیستم کنفرانس بوده که به دو شکل دیجیتال و آنالوگ موجود است. از سیستم آنالوگ تنها می‌توان برای پخش

مطالب ویدئو کنفرانس