ویدئو پروژکتور Specktron SD 327

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اسپکترون Specktron SD 327 :

  • Specktron یک کمپانی سردمدار در زمینه تکنولوژی های صوتی تصویری می باشد که طیف گسترده ای از محصولات و راهکارهایی را برای اتاق های ملاقات، ارائه ها، کلاس های درس و اتاق های منازل ارائه می دهد.
  • پروژکتور اسپکترون SD 327 با پشتیبانی از زبان های OSD مانند عربی و فارسی پروژکتور مناسبی برای مدارس به خصوص برای کشورهای خاورمیانه محسوب می شود. راه اندازی و نصب آن ساده است و میتوان بدون مشکل این ویدئو پروژکتور را جا به جا کرد.

specktron-SD327

اسپکترون طیف گسترده ای از محصولات شامل پروژکتورها، تجهیزات تصویری، بردهای هوشمند، تجهیزات صوتی و سایر ابزارها برای همکاری، آموزش، نهادهای دولتی و کاربران خانگی ارائه می دهد. هر هدفی که داشته باشید، محصولات اسپکترون با جدیدترین تکنولوژی ها تجهیز شده اند و بالاترین استانداردهای کیفیت را ارائه می کنند و این در حالی است که با قیمت مناسبشان راهکاری ایده آل برای کاربران با بودجه های محدود می باشند.

پروژکتور اسپکترون Specktron SD 327 یک سری قابلیت های منحصر به فردی دارد که در پروژکتورهای به این قیمت در بازار کمتر دیده شده. مثلا نمایش تصاویر ۳D با کمک یک کارت گرافیک ۳D از خصوصیات کلیدی Specktron SD 327 می باشد. همچنین در هنگام نصب پروژکتور بر روی سقف امکان چرخش تصویر و نمایش به صورت برعکس نیز وجود دارد.

شرکت کامپیوتری صدرا به عنوان یک شرکت و توزیع کننده پیشتاز محصولات اسپکترون، بهترین پشتیبانی فنی را به تمام فروشندگان و خریداران خود ارائه می دهد و قصد دارد استانداردهای جدیدی را در صنعت صوتی تصویری ایران بوجود آورد.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »