دیتا پروژکتور Sony VPLGT100

سری پروژکتورهای پیشرفته سونی با کیفیت ۴K اکنون یک عضو جمع و جور جدید را خواهند داشت. VPL-GT100 ویدیو پروژکتوری است که همان کیفیت فوق العاده بالای ۸٫۸ مگاپیکسلی (۴۰۹۶ x 2160) را ارائه می دهد اما ابعادی به مراتب جمع و جورتر دارد و برای بکارگیری در شبیه سازی های پرواز و آموزش مجازی، طراحی صنعتی (تولید، طراحی وسایل نقلیه)، پژوهش های علمی، نمایش محتوای ۴K، سرگرمی( پارک ها، نجوم و موزه ها) و طیف گسترده ای از مصارف دولتی شامل کنترل، مدیریت و غیره ایده آل است.

این پروژکتور  به گفته ی ساندر فیپس، مدیر تولید پروژکتورهای سونی الکترونیکس، پروژکتوری حرفه ای ۴K از  نسل جدید این دستگاه ها هستند که برای مصارفی که نیاز به نمایش تصاویری با کیفیت فوق العاده و با جدیدترین تکنولوژی های ممکن دارند تجربه ای واقعی را به ارمغان می آورند. این دستگاه ها بر اساس تکنولوژی منحصر بفرد ۴K سونی طراحی شده اند و طیف گسترده ای از نیازهای حرفه ای را تامین می کنند.

پنل های SXRD با رزولوشون ۴K تصاویری با کنتراست خارق العاده را ارائه می کند که نتیجه ی آن رنگ های مشکی فوق العاده عمیق می باشد. با بهره گیری از تکنولوژی فوق پیشرفته Iris3 سونی، این پروژکتور می تواند کنتراست پویای خارق العاده ۱۰۰۰۰۰۰:۱ را برای داشتن بهترین تصاویر ممکن تولید کند.

 تصویر پروژکتور سونی

روشنایی تصویر بسیار بالای ۲۰۰۰ لومن تصاویری روشن و با بهترین جزییات را در اختیار شما خواهد گذاشت. این میزان روشنایی تقریبا دو برابر مقداری است که سایر پروژکتورهای سینمای خانگی سونی تولید می کنند. ترکیب شدن این روشنایی با پنل های ۴K SXRD باعث می شود تا تجربه ای شگفت انگیز  از تصاویری روشن و با کنتراست بالا را در منزل خود کسب کنید.

 ویدیو پروژکتور سینمایی

 قابلیت Reality Creation که محتوای دیسک های بلو-ری را بصورت ۴K نمایش می دهد باعث می شود تا ویدیو پروژکتور VPL-GT100 یک دستگاه قدرتمند برای نمایش محتوای با کیفیت ۱۰۸۰p محسوب شود. بدین ترتیب کاربران می توانند نهایت استفاده را از دیسک های بلو-ری که در اختیار دارند را ببرند. همچنین این قابلیت در مورد تصاویر فول اچ دی ۳D نیز صدق می کند که تجربه ی فوق العاده ای را به ارمغان می آورد.

 تخصص در ترازبندی پنل

سه پنل ۴K استفاده شده در پروژکتور با بهره گیری از تکنولوژی بسیار دقیق ترازبندی سونی می توانند طیف گسترده ای از سه رنگ RGB را با بهترین دقت و تنظیم ممکن نمایش دهند.

motionflow سونی

 تجربه ی تصاویری بدون تاری با Motionflow

برای آوردن هیجان صحنه های سریع و اکشن به محیط منزلتان، پروژکتور VPL-GT100 از یک تکنولوژی ویژه تحت عنوان Motionflow بهره می برد که تصاویر سریع را به مراتب روان تر نشان می دهد. این قابلیت با ایجاد فریم های ساختگی و محاسبه دقیق زمان صحنه های اکشن و سریع به شما تصاویری را نمایش می دهد تا بیش از هر موقع دیگری از واقعی بودن آنها لذت ببرید.

 حافظه ای برای مکان تصاویر

این پروژکتور از یک حافظه اختصاصی برای یادآوری مکان تصاویر بهره می برد که مکان و میزان بزرگنمایی لنز را ذخیره می کند. کاربران می توانند یک فیلم را با نسبت تصویر مورد نظرشان بطور مثال ۱۶:۹  تنظیم کنند و سپس آن تنظیمات را ذخیره کنند و برای دفعات بعدی به راحتی استفاده نمایند.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »