پروژکتور سونی VPLFH500L


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور سونی VPL-VW200 :

  • با روشنایی ۷۰۰۰ لومن و نسبت ابعاد ۲۵۰۰:۱، پروژکتور سونی VPLFH500Lدارای قدرت تصویر مورد نیاز برای ارسال تصاویر روشن و شفاف در شرایط مختلف نورپردازی است

پنل غیر آلی BrightEra سیستم ۳LCD سونی تصاویر واضح تر و روشن تر با وضوح و کیفیت فوق العاده را ارائه می کند.

تکنولوژی BrightEra سونی خلوص رنگ را بهبود بخشیده و آن را در طول عمر پروژکتور از طریق محافظت از پنل های LCD در برابر نور ماوراءبنفش حفظ می کند. ویژگی های هوشمند مانند سوئیچ خودکار لامپ ها و چرخه ی همزمان تعویض لامپ ها و فیلتر، هزینه های نگهداری و مدت از کار افتادگی پروژکتور را کاهش می دهند. سیستم لامپ های دوگانه و چرخه ی همزمان تعویض لامپ و فیلتر به صورت موثر تعداد دفعات مود نیاز برای تعمیر ونگهداری پروژکتور در شرایط اوج استفاده را نصف می کند.

همراه با طیف گسترده ای از پورت های ورودی معمول،  اتصال خارجی مانیتور برای راحتی ازائه کننده ی مطلب وجود دارد. با وجود قابلیت های پیشرفته ی ارسال تصویر مانند ارسال تصویر پهلو به پهلو و آموزش پزشکی DICOM، پروژکتور سونی VPLFH500L بهترین انتخاب برای مکانهایی است که بالاترین کیفیت را به بهترین شکل انعطاف پذیر و کاربردی انتظار دارند.

این واقعیت پنهان نسیت که پروژکتور VPLFH500L روشن تر و بهتر از تعداد بیشماری از تکنولوژیهای سونی است.

تکنولوژی پنل ۳LCD XGA BrightEra

تکنولوژی پنل BrightEra سونی تجزیه ی دقیق تر رنگ، روشنایی بالاتر و طول عمر طولانی تر را با هزینه ی کلی بسیار پایین به کاربر ارائه می دهد.

رزولوشن فوق العاده بالا

رزولوشن WUXGA (1920 x 1200) پروژکتور VPL-FH500L با فرمت ۱۶:۱۰ بهترین کیفیت تصویر را ارئه می کند.

روشنایی فوق العاده بالا: خروجی ۷۰۰۰ لومن

با روشنایی فوق العاده بالا و خروجی نور ۷۰۰۰ لومن، پروژکتور VPL-FH500L تصویری بسیار روشن در نور محیطی بالا ارائه می نماید که باعث می شود این پروژکتور بهترین انتخاب برای سالن های بزرگ باشد.

محدوده ی وسیع تغییر لنز

عمودی: +/- ۱۱۳%، افقی: +/- ۶۳% (بسته به نوع لنز اپتیکال)، محدوده ی وسیع تغییر لنز VPL-FH500L به این معنی است که این پروژکتور می تواند بسیار نزدیک به سقف قرار گیرد، یا به صورت افقی می تواند موانع سقف را خنثی نماید.

 سیستم لامپ دوگانه

سوئیچ خودکار لامپ ها، افزایش طول عمر موثر لامپ ها بین ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ ساعت (استاندارد بالا)

طول عمر لامپ

وقتی که یک لامپ به پایان عمر خود می رسد، پروژکتور از کار نمی افتد؛ بلکه به صورت خودکار از لامپ دوم استفاده خواهد کرد، که همین موضوع باعث افزایش طول عمر موثر لامپ و نصف کردن دفعات تعمیر و رسیدگی مورد نیاز دستگاه می شود، که در نتیجه هزینه ی کلی مالکیت این پروژکتور را کاهش می دهد.

چرخه ی همزمان تعویض لامپ/فیلتر

چرخه ی همزمان تعویض لامپ و فیلتر به صورت موثر تعداد دفعات مورد نیاز برای رسیدگی و تعمیر پروژکتور را در شرایط رایج استفاده به نصف کاهش می دهد. (فیلترها با لامپ های جایگزین ارائه می شوند)

ارسال تصویر پهلو به پهلو

تصویر پهلو به پهلو دوقلو به شما توانایی ارسال تصویر از دو منبع مختلف ( RGB بعلاوه ی هر ورودی دیگر) را به صورت همزمان می دهد، که این پروژکتور را برای برنامه هایی مانند ویدیو کنفرانس وآموزش پزشکی DICOM مناسب می سازد.

مصرف برق پایین

این ویدئو پروژکتور با آخرین تکنولوژی های سونی در مصرف انرژی بسیار بهینه شده است.

زبان صفحه ی نمایش پروژکتور

۲۰ زبان مختلف (انگلیسی، هلندی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی، ترکی، لهستانی، روسی، سوئدی، نروژی، ژاپنی، چینی(ساده و سنتی)، کره ای، تایلندی، ویتنامی، عربی، فارسی)

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »