Sony-3LCD-projector

پروژکتور ۳LCD سونی با قیمتی ارزان

پروژکتور های ۳LCD به علت شفافیت رنگ خیره کننده ای که دارند همیشه طرفداران خاص خود را داشته و بسیار مناسب تماشای فیلم و استفاده همراه با کنسول های بازی هستند. یکی از دلایلی که مصرف کنندگان در ایران به جای ۳LCD به تکنولوژی DLP روش خوش بیشتری نشان میدهند این است که دو کمپانی محبوب تولید کننده پروژکتور های ۳LCD مدل های ارزان قیمت  و مناسب جیب مصرف کننده ایرانی ندارند.

کامپیوتر صدرا پیش از این با وارد کردن محصولات کمپانی اسپکترون نظیر پروژکتور  XL250 سعی کرده خلاء این تکنولوژی را در بازار ایران پرکند. با این حال مصرف کنندگان سخت گیر ما گاهی اوقات تنها به برندهای معروف و شناخته شده تر مانند سونی راضی هستند. از این رو کامپیوتر صدرا جهت رفاه حال مشتریان و ایجاد تنوع در برند های موجود، پروژکتور سونی مدل DX100 را وارد بازار ایران کرده است.

این پروژکتور سونی با ۲۳۰۰ انسی لومن روشنایی واقعی و ورودی HDMI انتخاب مناسبی است برای افرادی که میخواهند با بودجه ای بسیار کم یک پروژکتور ۳LCD حرفه ای خریداری بکنند.

برای خرید Sony DX100 اینجا را کلیک کنید. یا با شماره تلفن هاش بخش فروش شرکت تماس بگیرید.:

۰۵۱-۳۷۰۲۴

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »