پروژکتور سانیو Sanyo PLC-WL2500_WXGA


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور سانیو Sanyo PLC-WL2500_WXGA :

  • ویدئو پروژکتور PLC-WL2500 می تواند یک تصویر ۸۰ اینچی را از فاصله ای ۱۳۵ سانتی متری نسبت به صفحه ی نمایش ارسال کند. معلم ها می توانند تصاویر را روی صفحه ی نمایش بدون ایجاد سایه روی آن ارسال کنند. این بدین معنی می باشد که آن ها می توانند حتی در اتاق های نسبتا کوچک تصاویر بزرگی داشته باشند.

رزولوشن WXGA، مناسب برای برنامه های مختلف

با ارائه ی رزولوشن XGA 1280 x 800 (16:10)، پروژکتور PLC-WL2500 ارسال تصاویر HD را ممکن می کند. این پروژکتور همچنان که مطالب کامپیوتری را در کلاس درسی ارائه می کند می تواند به راحتی تصاویر HD را نیز از منابع کابلی/ماهواره ای یا دی وی دی نمایش دهد. و اتصال دی وی دی پلیر به پروژکتور از طریق پایانه ی HDMI به راحتی انجام می شود.

Sanyo_PLC_WL2500_PLC_WL2500_Ultra_Short_Throw_Multimedia_710981

قابلیت های شبکه ای

پروژکتور سانیو PLC-WL2500 مجهز به رابط انحصاری شبکه ی PJ شرکت سانیو می باشد که از آن برای اتصال سیمی به شبکه استفاده می شود. این یک ویژگی مشترک در بین پروژکتورهای تجاری گسترده ی سانیو می باشد. قابلیت های اتصال به شبکه امکان نظارت بر عملکردهای پروژکتور و بهره برداری از آن از فواصل دور از طریق یک مرورگر وب را فراهم می کند. ایمیل هایی برای گزارش وضعیت عملکرد پروژکتور می تواند به صورت خودکار ارسال شود.

 

تقریبا بدون هزینه نگهداری

این پروژکتور دوره های بلندمدت استفاده از پروژکتور بدون نیاز به تعمیر و نگهداری را ارائه می کند، و حدودا تا ۴۰۰۰ ساعت به تعویض لامپ و فیلتر نیاز ندارد. پروژکتور سانیو PLC-WL2500 مجهز به فیلتر اختصاصی ترکیبی کمپانی سانیو می باشد، که از لایه های فیلتر متعددی تشکیل شده است، و طول عمر لامپ نیز در مقایسه با مدل های معمولی بهبود یافته است. طول عمر بالای لامپ و فیلتر هم در وقت شما صرفه جویی می کند و هم هزینه های شما را کاهش می دهد.

 

عملکرد روشن/خاموش آسان

به محض این که کابل برق را به پروژکتور متصل می کنید پروژکتور روشن می شود. هیچ نیازی به فشار دکمه روی پروژکتور یا کنترل از راه دور نیست. پس از آن که دستگاه را خاموش کردید می توانید کابل برق را از پروژکتور جدا کنید.

 

حالت تخته سیاه، تخته رنگی

در کلاس های درسی یا سایر مکان ها که صفحه ی نمایشی وجود ندارد، تصاویر می توانند روی تخته سیاه یا تخته ی رنگی ارسال شوند.

 

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »