پروژکتور اپسون EB-X20

[su_row]
[su_column size=”1/2″]
پروژکتور اپسون EB-X20
[/su_column]
[su_column size=”1/2″]
برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اپسون EB-X20 :

  • شدت روشنایی تصویر: ۲۷۰۰ انسی لومنس
  • نسبت کنتراست تصویر: ۱:۱۰۰۰۰
  • عمر لامپ: ۵۰۰۰ساعت
  • تکنولوژی ویدئو پروژکتور: ۳LCD
  • تفکیک پذیری تصویر: ۱۰۲۴×۷۶۸
  • ورودی تصویر: HDMI, VGA, USB

[/su_column]
[/su_row]

پروژکتور اپسون EB-X20 با تکنولوژی تصویر ۳LCD ساخته شده که در تشکیل و نمایش رنگها بسیار با قدرت است. رزولوشن و ابعاد تصویر XGA (768×۱۰۲۴) بوده که قابلیت زوم و بزرگنمایی اپتیکال تا ۱٫۲ برابر را نیز دارد. این پروژکتور با شدت روشنایی ۲۷۰۰ انسی لومن در نور معمولی اتاق تصویری شفاف و واضح ایجاد می کند. این پروژکتور سبک جز پروژکتورهای قابل حمل محسوب می گردد.

کنتراست تصویر ۱ به ۱۰۰۰۰ است که تفکیک پذیری بسیار بالایی در نمایش نوشته دارد که علاوه بر دیدن تصاویر با رنگ های واقعی امکان استفاده در مراکز آموزشی و مطالعه و خواندن نوشته ها را نیز با قدرت بالا می دهد.

epson-eb-x20-attribe

این پروژکتور ورودی های بسیار زیاد و کاملی را دریافت می کند مانند VGA, HDMI و USB که کاربران را با هر نیازی پاسخگو می باشد. پروژکتور اپسون EB-X20 از تکنولوژی اکو (eco) برای مصرف کم انرژی و خاموش شدن اتوماتیک در صورت عدم دریافت سیگنال بهره می برد و قابلیت تنظیم تصویر از لبه ها یا کیستون نیز دارد.

لامپ این پروژکتور از مدل LAMP – ELPLP78 می باشد.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »