ویدئو پروژکتور اپسون EB-W18

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اپسون EB-W18 :

  • روشنایی معادل ۳۰۰۰ لومن آن به شما اجازه ی استفاده در محیط های روشن و با نور زیاد را می دهد. وجود امکانات متعدد برای اتصال دیجیتال سازگاری آن را با کامپیوترها، بازی ها و دی وی دی پلیر ها گسترش می دهد.

 

سری پروژکتورهای جدید اپسون نه تنها یک طراحی جدید و شیک را ارائه می کنند، بلکه کیفیت عملکرد آن ها نیز بسیار خوب است، این ویدئو پروژکتورها بخصوص برای دفترهای خانگی و کوچک و شرکت های کوچک تا متوسط یا برای استفاده های آموزشی مناسب هستند. روشنایی معادل ۳۰۰۰ لومن آن به شما اجازه ی استفاده در محیط های روشن و با نور زیاد را می دهد. وجود امکانات متعدد برای اتصال دیجیتال سازگاری آن را با کامپیوترها، بازی ها و دی وی دی پلیر ها گسترش می دهد.

 

خروجی نور رنگی بالا اپسون شدت نور اپسون EB-W18EB-W18

ویدئو پروژکتور EB-W18 خروجی نور رنگی ۳۰۰۰ لومن و کنتراست ۱۰۰۰۰:۱ دارد. شما می توانید بدون نگرانی در مورد میزان نور محیطی و در هر مکانی که از آن استفاده می کنید از تصاویر زیبا و واضح آن لذت ببرید. مدت زمان زیادی است که روشنایی یکی از مشخصات اصلی استفاده شده برای مقایسه ی پروژکتورها می باشد؛ هر چند قبلا  به جای مقایسه ی هر دو خروجی نور رنگی و سفید فقط خروجی نور سفید را محاسبه می کردند، اکثریت قریب به اتفاق پروژکتورهای امروزی تصاویر رنگی را ارسال می کنند بنابراین محاسبه ی خروجی نور سفید یا روشنایی سفید به تنهایی کافی نیست. خروجی نور سفید به خریداران پروژکتور اطلاعاتی را می دهد که به آن نیاز دارند و به آن دسترسی نداشتند.

خروجی نور رنگی بر طبق IDMS (استاندارد اندازه گیری نمایش اطلاعات) ۱۵٫۴ محاسبه می شود که در ژوئن ۲۰۱۲ توسط SID، یک سازمان بزرگ جهانی در مورد نمایشگرهای الکترونیکی به عنوان یک استاندارد تصویب شد.

 

سازگار با اتصال وای فای

پروژکتور اپسون EB-W18 جز معدود پروژکتورهای با این سطح قیمت است که با اتصال وای فای سازگاری دارد. شما می توانید به راحتی تصاویر خود را از کامپیوتر به کمک ماژول بی سیم اختیاری ELPAP07 منتقل نمایید. همچنین، استفاده از نرم افزار “Epson iProjection” به شما اجازه می دهد تا تصاویر و فایل های موجود در دستگاه های هوشمند خود را توسط پروژکتور به نمایش بگذارید. این یک راه حل مناسب برای ارسال تصاویر آسان و هوشمند می باشد.

قابلیت تنظیم زاویه ی نمایش افقی

قابلیت منحصر به فرد و جدید تنظیم زاویه ی نمایش افقی اجازه ی اصلاح زاویه ی نمایش افقی تصاویر دارای انحراف را به شما می دهد. انحرافات عمودی توسط خود پروژکتور تشخیص داده شده و به صورت خودکار اصلاح می گردد. ترکیبی از این تنظیمات باعث اصلاح انحرافات تصویر فقط با یک اشاره می شود که در نتیجه محدوده ی وسیع تری از گزینه های محل قرارگیری پروژکتور را در اختیار شما قرار می دهد.

تنظیم زاویه نمایش ویدئو پروژکتور

قابلیت اتصال گسترده ( HDMI, USB, VGA )اتصال VGA

ویدئو پروژکتور اپسون EB-W18 با کابل HDMI سازگاری دارد. تصاویر و موسیقی های با کیفیت می توانند از طریق یک کابل HDMI منتقل شوند. علاوه بر این، عملکرد نمایش USB برای کامیپیوتر های ویندوز و مکینتاش این امکان را به وجود می آورد تا پروژکتور را با استفاده از یک کابل USB به جای کابل RGB به کامپیوتر متصل کرد. همچنین امکان این نیز هست که یک فایل jpeg/bmp/png/gif را بدون نیاز به کامپیوتر و به سادگی با وارد کردن یک دستگاه حافظه ی USB مشاهده کرد.

 

طراحی شیک و حالت ECO

اندازه ی کم حجم پروژکتور اپسون EB-W18 باعث می شود تا حمل و جابجایی آن بین جلسات مختلف آسان شود و امکان قرارگیری آن حتی در کوچک ترین اتاق ها را به حداکثر می رساند. این ویدئو پروژکتور به گونه ای طراحی شده است که از قرارگیری افراد در معرض هوای داغ خروجی از پروژکتور جلوگیری کند، حتی زمانی که پروژکتور روی یک میز باریک و کم عرض قرار داشته باشد.

گیرنده ی اینفرارد هم در جلو و هم در عقب پروژکتور قرار گرفته است، که کاربران را قادر می کند تا بدون توجه به این که پروژکتور در کجا قرار گرفته است بتوانند از کنترل از راه دور استفاده نمایند.

منوی ECO که به تازگی اضافه شده است چندین عملکرد ECO را ارائه می کند که مصرف برق پروژکتور را کاهش می دهند. زمانی که حالت خواب ( sleep ) روشن است، ویدئو پروژکتور پس از این که به مدت ۵ دقیقه هیچ سیگنالی را تشخیص ندهد وارد یک تنظیم روشنایی فوق العاده کم می شود.  زمانی که پروژکتور در حالت روشنایی فوق العاده کم قرار می گیرد مقدار وات لامپ به میزان ۷۰% کاهش می یابد که این حالت را به انتخاب سازگار با محیط زیست تبدیل می کند.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »