پروژکتور قابل حمل اپسون EB-1770W

برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور اپسون EB-1770W :

  • تکنولوژی پخش تصویر : ۳LCD

  • روشنایی : ۳۰۰۰ انسی لومن

  • کنتراست : ۱:۲۰۰۰

  • رزولوشن : ۱۲۸۰x800

 

پروژکتور اپسون EB-1770W باریک ترین پروژکتور ۳۰۰۰ لومنی است که تابحال تولید شده، باوزنی در حدود ۱٫۷ کیلوگرم و و قابلیت های کاربردی دیگر قدرت کمپانی اپسون را به رخ میکشد. این پروژکتور فوق العاده سبک و قابل حمل است جهت ارائه ها در سفر؛ این پروژکتور باریک با تکنولوژی ۳LCD تصاویری با نور و رنگ طبیعی ایجاد می کند که جلوه زیبایی دارد.

 پروژکتور اپسون EB-1770W که با طراحی SLIMLINE ساخته شده است تصاویری با وضوح بالا و اندازه WXGA (واید) را می دهد، تصاویری عریض تر ارائه می کند ۳۰ درصد بیشتر از ابعاد XGA است.

پروژکتور اپسون EB-1770W به لطف تکنولوژی ۳LCD و روشنایی ۳۰۰۰ انسی لومنی تصاویری با کیفیت عالی نمایش می دهد. راه اندازی و نصب بسیار ساده و راحتی دارد؛ قابلیت خاموش و روشن شدن سریع از ویژگی های دیگر این پروژکتور می باشد. ترازبندی تصاویر در این پروژکتور با تصحیح کیستون خودکار افقی و عمودی قابل اجرا است.

این پروژکتور با سیستم عامل MAC کاملا سازگار است و امکان اتصال USB را نیز دارد. اتصال بی سیم با قابلیت اتصال  WiFi جهت نمایش از روی وسایل مختلف بدون دردسر اتصال کابل را نیز مهیا می کند.

استفاده آسان از ویژگی های کاربردی – قابلیت Keystone عمودی و افقی جهت نصب آسان

کوچکترین پروژکتور ۳۰۰۰ لومنی جهان – تنها ۴۵ میلی متر ضخامت و ۱٫۷ کیلوگرم وزن

اتصال های مناسب جهت ارسال دیتا به پروژکتور – HDMI, VGA, Video (RCA), USB Type B, USB Type A, Audio

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »