دیتا پروژکتور بنکیو SH940


برخی قابلیت های کلیدی پروژکتور بنکیو SH940:

  • پروژکتور بنکیو SH940 ارسال تصویر با روشنایی بالا و کیفیت تصویر فول اچ دی را ارائه می کند. هرچقدر رزولوشن بالاتر باشد در نتیجه کیفیت تصویر نیز بالاتر خواهد بود. بنابراین با قابلیت فول اچ دی شما کیفیت تصویر ۱۰۰ درصدی نقطه به نقطه به منظور یک تجربه ی تماشای بدون پارازیت را بدست خواهید آورد.

 

با بنکیو از رنگ های خوانا و نفس گیر لذت ببرید

رزولوشن فوق العاده فول اچ دی ۱۰۸۰p

با بنکیو SH940، ارائه ی مطالب کاری به بهترین شکل ممکن حتی در مکان های بزرگ مانند سالن های کنفرانس تالارهای اجتماعات انجام می شود! پروژکتور SH940 از فرمت های ویدئویی مختلف شامل  ۴۸۰p،  ۵۷۶p ، ۷۲۰p ،۱۰۸۰i و ۱۰۸۰p  پشتیبانی کرده و به شما انعطاف پذیری مورد نیاز برای ارائه ی مطالب با آخرین فرمت های ویدئویی با کیفیت فول اچ دی را ارائه می دهد. ویدئو پروژکتور بنکیو SH940 استاندارد جدیدی را برای ارائه ی مطالب ویدئویی پایه گذاری می کند که جزئیات آن ۵ برابر از پروژکتورهای ۴۸۰p معمولی بیشتر است.

رزولوشن بنکیو SH940

پردازش Hollywood Quality Video (HQV™)کیفیت تصویر HQV

یک موتور پردازش تصاویر پیچیده، HQV منابع کیفیت استاندارد  (SD) و منابع ویدئویی معمولی HD را به تصاویر با کیفیت بالا مانند فول اچ دی تبدیل می کند که دقیقا ۸۰ درصد کیفیت آن ها را شامل می شود. HQV هم با منابع آنالوگ و هم با منابع دیجیتال کار می کند.

مناسب برای نصب و کنترل

نگهداری از راه دور با Crestron® RoomView®قابلیت Crestron RoomView پروژکتور

شرکت بنکیو با افتخار شبکه ی سرویس Room View که توسط Crestron پشتیبانی می شود را برای مدارس و شرکت ها معرفی می کند. پروژکتور SH940 توسط Crestron RoomView پشتیبانی می شود تا به پرسنل شرکت ها و مدیران پروژکتورها توانایی مدیریت لحظه ای، دسترسی مرکزی از هر نقطه ی شرکت و کنترل بر روی یک پروژکتور یا گروهی از پروژکتورها را به صورت لحظه ای و از یک دفتر ارائه می دهد.

بزرگنمایی بزرگ برای انعطاف پذیری بیشتر نصب پروژکتور

قابلیت بزرگنمایی ۱٫۵ برابری دیتا پروژکتور SH940 فضای مناسبی را با مسافت پرتاب تصویر فوق العاده گسترده فراهم می کند. تمام آن چه که باید انجام دهید این است که به سادگی پروژکتور را در مکان اصلی قرارگیری آن روی سقف قرار دهید. بدون اضافه شدن هزینه های نصب دوباره ی پروژکتور می توانید هزینه ی آن را برای مصارف بهتر ذخیره کنید.

زوم بالا پروژکتور بنکیو

تغییر لنز به منظور ایجاد فضای بیشتر برای حداقل خطاهای محاسباتی

تغییر لنز انعطاف پذیری بیشتری را برای غلبه بر هر گونه خطاهای محاسباتی جزئی در هنگام نصب پروژکتور ارائه می کند.  تمام آن چه که شما باید انجام دهید این است که با  تنظیم سوئیچ نزدیک لنز موقعیت تصویر ارسال شده را بین ۱۱۵ تا ۱۲۵ درصد تغییر دهید.  با کمک این قابلیت مفید، شما دیگر هیچ گونه نگرانی در مورد تغییر موقعیت پروژکتور پس از نصب را نخواهید داشت.

شیفت لنز ویدئو پروژکتور

مصرف برق ۰٫۵ وات در حالت استندبای

در حالت غیرفعال، دیتا پروژکتور SH940 مصرف برق خود را به حداقل ۰٫۵ وات در حالت استندبای می رساند،موضوعی که زمانی برای پروژکتورهای قدیمی یک چالش بود.  این پیشرفت فنی در صرفه جویی انرژی منجر به کاهش هزینه های برق می شود.

برچسب حالت اکو پروژکتورecoFACTS

این برچسب نشانگر این است که پروژکتورهای بنکیو واقعا دوست دار محیط زیست هستند. بنکیو تمایل دارد واقعا محصولاتی همسو با محیط زیست تولید کند نه اینکه تنها به دنبال استانداردهای لازم باشد .

این برچسب به علت استفاده از مواد بی خطر، طراحی بسته بندی، صرفه جویی در انرژی و سایر موارد به محصولات الکترونیکی داده می شود .

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »