ویدئو پروژکتور بنکیو MX660P

 

  • پروژکتور بنکیو MX660P DLP یک پروژکتور انعطاف پذیر و با قابلیت های زیاد برای اکثر فعالیت ها می باشد. این دستگاه قابلیت های کنترلی زیادی به شما می دهد تا به سرعت در منوها جابجا شوید و تنظیمات دلخواه را انجام دهید. برای داشتن ارائه ای روان و سازش پذیر MX660P چند حالت مختلف برای نمایش تصویر به همراه چند ورودی در اختیار شما می گذارد.رزولوشن XGA به همراه روشنایی ۳۰۰۰ لومن و کنتراست تصویر ۵۰۰۰:۱ مشخصات برجسته ی آن را تشکیل می دهند و این دستگاه را برای تقریبا تمامی شرایط قابل استفاده می کنند.

کیفیت تصویر در این پروژکتور بنکیو با چندین ویژگی مختلف بهبود پیدا می کند که از جمله می توان به تکنولوژی BrilliantColor که از یک چرخ رنگ پنج قسمتی برای تولید رنگ هایی غنی تر و دقیق تر بهره می برد، اشاره کرد. قابلیت اصلاح رنگ بر روی دیوار نیز رنگ ها را برای دستیابی به بهترین نتیجه روی یک پس زمینه که سفید نیست، بهینه می کند. همچنین قابلیت های سه بعدی این پروژکتور به شما اجازه می دهد ارائه هایی جالب تر و هیجان انگیزتر داشته باشید.

استفاده از اتصال HDMI برای نمایش تصاویر سه بعدی ایده آل است اما بنکیو انتخاب های دیگری نیر برای شما در نظر گرفته است. اتصالات RCA، S-video و کامپوننت از این جمله هستند. اتصالات شبکه نیز از طریق ترمینال RS-232 قابل دستیابی می باشند. ورودی کامپیوتر دوتایی به شما اجازه می دهد تا چند کامپیوتر را همزمان به پروژکتور متصل کنید. ورودی میکروفن و خروجی صوتی به یک منبع خارجی اتصالات بخش صدا را تشکیل می دهند. همچنین یک بلندگوی ۲ وات استریو نیز در این پروژکتور در نظر گرفته شده است. درگاه USB به شما اجازه می دهند تا با استفاده از یک فلش مموری از کامپیوتر خود بی نیاز شوید. همچنین با داشتن یک آداپتور وایرلس بنکیو می توانید از این پورت برای نمایش تصاویر بصورت بی سیم از کامپیوتر خود استفاده کنید.

قالب های آماده برای اساتید

برای آموزش نیز بنکیو چند قالب آماده را برای معلمین و اساتید در نظر گرفته که دیگر لازم نیست وقت کلاس بخاطر کشیدن خطوط، چارت ها و جدول ها به هدر برود. چهار حالت طراحی برنامه ریزی شده بر روی بردهای هوشمند نمایش داده می شوند و دانش آموزان به راحتی می توانند با توجه این قالب ها وظایف خود را انجام دهند. MX660P از یک حالت خنک کنندگی سریع برخوردار است. حالت ارتفاع بالا و تکنولوژی MyScreen که به شما اجازه می دهد صفحه ی تایتل را خودتان تغییر دهید نیز از دیگر امکانات این پروژکتور می باشد. با بهره گیری از امکانات فراوان و بهبودهای انجام گرفته در تصویردهی بنکیو MX660P یک پروژکتور فوق العاده و انعطاف پذیر برای مصارف آموزشی می باشد که البته برای اکثر کاربردهای دیگر نیز بسیار عالی عمل می کند.

عمر لامپ حداکثر ۵۰۰۰ ساعتی

عملکرد عالی لامپ این پروژکتور که حداکثر تا ۵۰۰۰ ساعت در حالت اکو دوام می آورد از بسیاری از پروژکتورهای بازار بهتر می باشد. این عمر زیاد باعث می شود تا نیاز به تعویض لامپ به شدت کاهش پیدا کند.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی