محققان در حال ساخت (Penbook) ها هستند

تقریبا همه ی ما در حین پر کردن فرم های پزشکی دچار اشتباه شده ایم. ولی استفاده از خودکار و کاغذ امکان تصحیح این اشتباهات را نمی دهد. این موضوع محققان دانشگاه آلم را بر آن داشت تا پروژه ی جدیدی به نام Penbook را بسازند. این دستگاه از یک تبلت، یک گوشی موبایل و یک پروژکتور جیبی به منظور ایجاد راهی برای نوشتن روی کاغذ به صورت دیجیتال استفاده می کند.

این دستگاه شامل  صفحه ی نمایش کاغذی هست که کاربرها از یک قلم دیجیتال برای نوشتن روی آن استفاده می کنند. یک پروژکتور جیبی در بالای صفحه ی نمایش تبلت تعبیه شده است که هر چیزی را کاربر بر روی صفحه ی تبلت می نویسد را  به روی صفحه ی اصلی ارسال می کند. کاربر می تواند بدون هیچ دردسری  تصمیم بگیرد که نوشته را  ذخیره کند، تصحیح کند یا پاک کند. تبلت به یک موبایل مخفی متصل می باشد که به دستگاه اجازه می دهد تا با اتصال به اینترنت یا یک شبکه فرم های صحیح را بدست آورد. هیچ قولی در مورد به مرحله ی تولید رسیدن این دستگاه داده نشده است، ولی اگر این اتفاق بیفتد  در زمینه ی پزشکی بسیار مفید خواهد بود.

Penbook

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »