Optoma HD91

پروژکتور جدید HD91 تکنولوژی فول اچ دی سه بعدی اپتما را به رخ میکشند

شرکت اپتما ویدئو پروژکتور جدیدی با نام HD91 ارائه کرده است که با داشتن تکنولوژی LED 1080p به علاقه مندان سینما اجازه می دهد تا سینمای سه بعدی را در منزل خود تجربه کنند.

projector-optoma-hd91-1

طبق گفته ی جاستین هالز مدیر محصولات اپتما، ویدئو پروژکتور HD91 با ارائه ی روشنایی و عملکرد رنگ قوی، و همچنین روشنایی پایدار که دو برابر یک پروژکتور لامپی معمولی می باشد، می تواند در محیط هایی با میزان نور کم تصویری را ارائه نماید که در مقایسه با سیستم های لامپی معمولی کیفیت به مراتب بالاتری دارد.

ویدئو پروژکتور اپتما HD91 گرمای کمتری نیز در مقایسه با یک ویدئو پروژکتور لامپی تولید می کند و دارای وزنی کم و اندازه ای جمع و جور می باشد که با قابلیت تغییر لنز کامل و بزرگنمایی عریض ۱٫۹ برابری، انعطاف پذیری زیادی را در هنگام نصب برای کاربر ایجاد می کند. بنابراین می توان آن را در نزدیکی دیوار یا روی سقف و یا در سایر موقعیت های مختلف نصب کرد.

سایر ویژگی های آن شامل امکان ایجاد تصویری حداکثر ۱۵۰ اینچی، تغییر پیشرفته ی LED، پردازش تصویر ۴K با جزئیات فوق العاده بالا، نسل چهارم سیستم درج فریم PureMotion 4 به منظور از بین بردن مات بودن تصویر، سیستم های Purecolour و Colour Management به منظور کنترل دقیق تر رنگ، و تکنولوژی Dynamic Black برای تولید رنگ های سیاه عمیق تر به صورت فریم به فریم می باشد.

این ویدئو پروژکتور دارای دو ورودی HDMI می باشد. عینک های سه بعدی قابل شارژ ZF2100 نیز به همراه این پروژکتور عرضه می شوند. آن ها کنتراست بالاتر و تصاویر با روشنایی بیشتری را ارائه می کنند که از هر نوع مشکلات مربوط به قرارگیری ساطع کننده ی اشعه جلوگیری می نماید.

هنوز چیزی در مورد  قیمت فروش این پروژکتور از طرف اپتما گفته نشده است.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »