بهترین-کیبورد-بازی-2021

معرفی و راهنمای خرید کیبورد ریزر

معرفی و راهنمای خرید کیبورد ریزر ، Razer به طور عمده صفحه کلیدهایی برای بازی تولید می کند ، اگرچه اکنون شروع به ساخت صفحه کلیدهای دفتر کار کرده است. RAZER  سوئیچ های خاص خود را تولید می کند ، بنابراین اکثر صفحه کلیدهای مکانیکی آنها با تنوع مختلف در دسترس است ، این بدان معناست که شما باید سوئیچ های مورد نظر خود را بدانید قبل از اینکه به دنبال صفحه کلید Razer مناسب خود باشید.  ما بیش از ۱۰۰ صفحه کلید را آزمایش کرده ایم و در زیر توصیه های ما برای بهترین صفحه کلید Razer ارائه شده است. همچنین ، توصیه های ما را برای بهترین صفحه کلیدهای بازی ، بهترین صفحه کلیدهای RGB و بهترین صفحه کلیدهای مکانیکی بررسی کنید

razer-blackwidow-elite

RAZER BLACKWIDOW ELITE

بهترین صفحه کلید RAZER  برای بازی

قابلیت اتصال: با سیم , اندازه: فول سایز(۱۰۰%) , مکانیکی: بله

این مدل فقط با سیم و دارای نور پس زمینه کامل RGB و کیفیت ساخت عالی است اگرچه یک صفحه مستقیم است، به خاطر محل استراحت مچ دست قابل جدا شدن آن و دو قابلیت تنظیم شیب ، ارگونومی آن برای جلسات طولانی بازی مناسب است.  مدلی که ما آزمایش کردیم از سوئیچ های اختصاصی Razer Orange استفاده می کند که بی صدا هستند و در عین حال بازخورد لمسی خوبی دارند. برای بازی بسیار سبک و واکنش پذیری خوبی دارد. همچنین با سوئیچ های Razer Green کلیکی  یا سوئیچ های Razer Yellow خطی در دسترس هستند، بنابراین شما می توانید با توجه به نیازها و تنظیمات خود انها را انتخاب کنید. همه کلیدها به صورت ماکرو قابل برنامه ریزی هستند و صفحه دارای ویژگی های اضافی زیبایی مانند کلیدهای رسانه اختصاصی ، چرخ کنترل صدا و قفل کلید Windows است تا مطمئن شوید بازی خود را به طور تصادفی به حداقل نمی رسانید.  متأسفانه هیچ کلید ماکرو اختصاصی ندارد و نرم افزار سفارشی سازی با macOS سازگار نیست. با این حال ، می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه شخصی ویندوز، چندین پروفایل ایجاد کنید و سپس آنها را در حافظه داخلی ذخیره کنید ، که به شما امکان می دهد تمام تنظیمات سفارشی خود را هنگام تعویض به دستگاه دیگر حفظ کنید. در کل یکی از صفحه کلیدهای عالی Razer وهمچنین یکی از بهترین صفحه کلیدهای بازی است که ما آزمایش کرده ایم.

razer-blackwidow-te-

RAZER BLACKWIDOW TOURNAMENT EDITION CHROMA V2

بهترین صفحه کلید RAZER برای دفترکار

قابلیت اتصال: با سیم , اندازه: TenKeyLess (80%) , مکانیکی: بله

این مدل سیم دار با در نظر گرفتن مدلی برای بازی طراحی شده است اما یک انتخاب عالی برای دفترکار است. طراحی TenKeyLess (80٪) آن به این معنی است که فضای زیادی روی میز نمی گیرد و کلیدهای میانبر رسانه نیز برای کنترل موسیقی شما هنگام کار وجود دارد. ارگونومی آن به دلیل تنظیم شیب جدا و محل استراحت مچ دست قابل جدا شدن در کل خوب است ، که به کاهش خستگی تایپ کمک می کند.  همچنین  پایه های شیب دار آن وقتی کشیده می شود  در جای خود قفل می شوند و باعث می شود صفحه حتی از ثبات بیشتری برخوردار شود. در سه نوع سوئیچ مختلف برای نیازهای شما در نظر گرفته شده است:  RAZER YELLOW خطی، RAZER ORANGE لمسی و RAZER GREEN کلیکی. گرچه ما فقط  YELLOWرا تست کردیم.

متأسفانه، نرم افزار همراه  درmacOS یا Linux در دسترس نیست و صفحه کلید حافظه داخلی ندارد. همچنین، فاقد NumPad است که بسته به حرفه شما می تواند آزاردهنده باشد. اگر این مورد مدنظر شماست می توانید به جای آن  RAZER PRO TYPE  را در نظر بگیرید. از طرفی، BlackWidow TE در صورت کار در تاریکی دارای نور پس زمینه کامل RGB است و در کنار ماکروهای قابل برنامه ریزی می توانید به راحتی آنها را با نرم افزار همراه Razer Synapse 3 شخصی سازی کنید. به طور کلی بهترین صفحه کلید Razer برای استفاده در دفترکار است که ما تست کرده ایم.

.huntsman-mini razer

RAZER HUNTSMAN

بهترین صفحه کلید RAZER ارزان قیمت 

قابلیت اتصال: با سیم , اندازه: فول سایز(۱۰۰%) , مکانیکی: بله

این مدل سطح ابتدایی در سری هانتسمن است و با وجود قیمت پایین ، دارای سوئیچ های مکانیکی و بسیاری از ویژگی های اضافی است که گیمرها به دنبال آن هستند.صفحه بسیار خوش ساخت است و از طراحی زیبایی برخوردار است، ضمن اینکه نور پس زمینه کامل RGB را نیز ارائه می دهد.  به همراه سوئیچ های اختصاصی Razer Optical ارائه می شود که منحصر به فرد هستند و بازخورد کلیکی دارند ، بنابراین ممکن است برای یک محیط در فضای باز بسیار بلند باشد. نیروی محرک آن بسیار کم است ، بنابراین تایپ کردن روی آن بسیار سبک است، که برای بازی بسیار مناسب است.

متأسفانه، کلیدها معلق هستند و از آنجا که تحریک آنها بسیار سریع است ، اشتباه تایپی انجام می شود ، بنابراین برای استفاده در دفترکار ایده آل نیست.همچنین از محل استراحت مچ دست برخوردار نیست، بنابراین تایپ روی آن ممکن است پس از دوره های طولانی مدت کمی خستگی ایجاد کند.  از جنبه مثبت آن، همه کلیدها به صورت ماکرو قابل برنامه ریزی هستند و با نرم افزار Razer Synapse 3 سازگار است که به شما امکان می دهد به راحتی نور پس زمینه RGB را کنترل کنید ، ماکروها را ضبط کنید و چندین پروفایل ایجاد کنید. در کل ،یک مدل بازی فول سایز است که ارزش بالایی دارد، و آن را به بهترین صفحه کلید Razer تبدیل می کند که زیر ۱۰۰ دلار آزمایش کرده ایم.

بهترین-کیبورد-گیمینگ

مقایسه کیبورد ریزر با سایر برندها : 

مزایا:

گزینه های متعدد خصوصی سازی: شما می توانید هر کلید را از نو برنامه ریزی کرده و ماکروها را در اکثر صفحه کلیدهای Razer تنظیم کنید. همچنین می توانید نورپردازی RGB را بر اساس هر کلید تنظیم کنید. طراحی خوش ساخت: Razer اکثر صفحه کلیدها را با پلاستیک سخت و یک صفحه فلزی در بالا می سازد، و پایه های مچ دست آن که با صفحه کلیدهای فول سایز ارائه می شوند راحت هستند. در طیف گسترده ای از سوئیچ ها در دسترس است: Razer سوئیچ های اختصاصی مختلفی را تولید می کند، بنابراین می توانید یک صفحه کلید با گزینه دلخواه خود پیدا کنید. آنها همچنین سوئیچ های نوری ، که دارای نقطه تحریک کم هستند ، و سوئیچ های ترکیبی ، که دارای بازخورد لمسی از سوئیچ های مکانیکی و لمس نرم سوئیچ های گنبد لاستیکی هستند ، تولید کرده اند.

معایب:

نرم افزار در همه سیستم ها سازگار نیست: نرم افزار Synapse 3 با macOS سازگار نیست. برخی از صفحه کلیدهای سطح پایین آنها نیز حافظه داخلی ندارند ، بنابراین نمی توانید آن را در ویندوز شخصی سازی کنید و از همان تنظیمات در Mac استفاده کنید. عدم وجود گزینه های بی سیم: Razer هیچ صفحه کلید بی سیمی نمی سازد. گران قیمت به خاطر کیفیت آنها: صفحه کلید Razer به خاطر کیفیتی که دارد کمی گران است و لزوما بهترین صفحه کلیدهای بازی نیست. برندی مانند SteelSeries تقریباً با همان قیمت ویژگی های بیشتری در مدل های خود دارد.

RAZER  در مقایسه با CORSAIR : 

مانند RAZER، CORSAIR نیز صفحه کلیدهای خود را روی بازی متمرکز می کند. مجموعه Corsair شامل صفحه کلیدهای بی سیم است ، نرم افزار iCUE در macOS موجود است و برخی از مدل های آنها دارای کلیدهای ماکرو اضافی هستند.  صفحه کلید Razer از کیفیت ساخت بهتری برخوردار است و در اندازه های کوچکتر با انواع سوئیچ ها در دسترس است.

SteelSeries

RAZER در مقایسه با STEELSERIES : 

در مقایسه با Razer ، SteelSeries گزینه های کمتری در لیست خود دارد ، اما صفحه کلیدهای بازی فوق العاده ای هستند. صفحه کلیدهای SteelSeries دارای تعداد زیادی گزینه خصوصی سازی هستند، از جمله تنظیم فاصله قبل از حرکت برای کلیدهای جداگانه در مدل های بالاتر.  کیفیت ساخت در کیبوردهای SteelSeries نیز عالی است ، اما Razer در برخی از کیبوردهای خود از کیکپ های PBS Doubleshot بیشتر استفاده می کند.

نتیجه گیری

Razer طیف گسترده ای از صفحه کلیدهای بازی عالی را ارائه می دهد و همچنین گزینه های خوبی برای استفاده در دفترکار دارند.  صفحه کلیدهای آنها از کیفیت ساخت عالی برخوردار بوده و دارای طیف وسیعی از سوئیچ ها هستند ، اما می توانند کمی گران باشند. بسته به آنچه می خواهید و موارد استفاده شما می توانید صفحه کلید Razer مناسب را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

معرفی ویدئو کنفرانس لاجیتک گروپ

معرفی ویدئو کنفرانس لاجیتک گروپ ، در عصر کنونی وجود سالن یا اتاق کنفرانس در هر سازمانی الزامی است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های سالن کنفرانس

سوئیچ ۱ به ۳ hdmi مدل full hd

امروز قصد داریم یکی از انواع سوئیچ hdmi که سوئیچ ۱ به ۳ hdmi مدل full hd است را به شما معرفی کنیم و درباره

معرفی سیستم کنفرانس اروپایی

یکی از نیاز‌های اساسی سازمان‌ها، وجود سیستم کنفرانس بوده که به دو شکل دیجیتال و آنالوگ موجود است. از سیستم آنالوگ تنها می‌توان برای پخش

معرفی انواع اسپیلتر

پیشرفت تکنولوژی سبب ایجاد سخت افزارهای مختلفی برای سهولت در انجام کارها و بهبود کیفیت فعالیت­ ها شده است. یک نمونه از این سخت افزارها

مطالب سیستم کنفرانس

معرفی سیستم کنفرانس چرمن

در سالن‌های کنفرانس پیوسته شاهد تبادل نظر میان مدیران و کارمندان و در نهایت تصمیم‌گیری‌های بسیار مهم هستیم. از این جهت طراحی و تجهیز سالن

مطالب ویدئو کنفرانس