ریست-کردن-تنظیمات-پروژکتور

ریست کردن تنظیمات پروژکتور ( Reset Factory )

گاهی اوقات مصرف کنندگان با اشتباه در تغییر تنظیمات ویدئو پروژکتور باعث ایجاد اشکال در تصویر دهی آن میشوند. تنظیمات اشتباه میتواند شامل موارد زیادی باشد مثلا کم یا زیاد کردن بیش از حد روشنایی، اشتباه در حالت Keystone، تنظیمات کابل دیتا و …. .

در این مواقع بهترین راه این است که به دنبال ایراد اصلی بگردید و تنظیم اشتباه را به حالت قبل برگردانید اما به علت پیچیده بودن منوی پروژکتور ها و عدم تسلط کافی به آن ممکن است پیدا کردن ایراد اصلی کمی سخت و وقت گیر باشد. در این صورت راه جایگزین این است که تنظیمات پروژکتور را به حالت اولیه که کارخانه سازنده برای آن مشخص کرده برگردانید. به این عمل ریست فکتوری ( Reset Factory ) میگویند، معمولا در منوی ویدئو پروژکتور ها با همین نام میتوانید آنرا پیدا کرده و انتخاب کنید و کلیه  تنظیمات را به حالت اولیه برگردانید. در ادامه جایگاه این گزینه را در چند مدل معروف توضیح خواهم داد، در صورتی که مدل خاصی مدنظرتان است نام آنرا در قسمت نظرات عنوان کنید تا اطلاعات آن را نیز به این نوشته اضافه کنم.

ریست کردن پروژکتور سونی :

ریست کردن تنظیمات در سونی مقداری سخت تر از دیگر مدل هاست، معمولا در منوی این مدل پروژکتور تنظیمات ریست وجود ندارد ( به خصوص مدل های قدیمی تر ) ، برای اینکار بهتر است از دکمه های ترکیبی بر روی ریموت کنترل بهره ببرید. ابتدا پروژکتور را خاموش کنید، در حالیکه کابل برق به آن متصل است ریموت را به سمت پروژکتور گرفته و به ترتیب این کلید ها را فشار دهید : ریست ، اینتر ، چپ ، راست ( Reset, Enter, < , > ).

Optoma DAESUNL

ریست کردن پروژکتور اپتما :

در این مدل کار بسیار راحت است، دکمه منو را روی ریموت کنترل فشار دهید، از تب های بالا گزینه Option را انتخاب کنید و بین گزینه های موجود Reset را انتخاب کنید.

 ریست کردن پروژکتور اینفوکوس :

تنظیمات پروژکتورهای اینفوکوس را به این شیوه میتوان ریست کرد :

ابتدا با زدن دکمه منو از روی ریموت صفحه منو را باز کنید. از گزینه های باز شده Advanced Menu را انتخاب کرده و سپس به بخش Status بروید. در این قسمت گزینه Reset مشخص است و با انتخاب آن میتوانید تنظیمات پروژکتور را ریست کنید.

Nec M230X

ریست کردن پروژکتور NEC :

پروژکتورهای NEC براحتی ریست میشوند. کافیست دکمه Menu را روی ریموت کنترل فشار داده و از گزینه های موحود Reset را انتخاب کنید. ممکن است بعد از این مرحله هم چند انتخاب پیش پای شما بگذارد که باید Reset All Data را انتخاب کنید.

ریست کردن پروژکتور ایسر :

در این مدل های پروژکتور هم کافیست ابتدا منو شده ( با فشرده دکمه Menu روی ریموت کنترل ) سپس گزینه Reset را انتخاب کنید.

ریست کردن پروژکتور بنکیو :

در مدل های بنکیو ابتدا وارد منو میشوید، سپس تب Advanced را که از گزینه های بالا ۵ امی میباشد را انتخاب کنید. از میان گزینه های باز شده در قسمت Advanced آخرین گزینه Reset All Settings است که با انتخاب آن کلیه تنظیمات پروژکتور به حالت اولیه باز میگردد.

ریست کردن تایمر لامپ ویدئو پروژکتور

اگر پروژکتور شما در میانه ارائه خاموش شود چه اتفاقی می افتد؟ آیا یک جلسه تمرین زودتر از موعد به پایان می رسد و تیم شما را مجبور می کند که بعداً برگردد؟ آیا تعامل مشتری قطع می شود ، و این ممکن است هزینه فروش شما و تیم شما را متحمل شود؟ اگر لامپ پروژکتور شما خراب شود ، این ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. برای جلوگیری از این اتفاق ، تولیدکنندگان پروژکتور تایمرهای لامپ را در واحدهای خود قرار می دهند تا قبل از خراب شدن لامپ خود را به شما اطلاع دهند. در حالی که احتمالاً قبلاً لامپ پروژکتور خود را به صورت دوره ای عوض می کنید ، آیا هر زمان هم تایمر را تنظیم می کنید؟ اگر اینطور نیستید ، پروژکتور نمی تواند به شما هشدار دهد درصورت نیاز به تعویض لامپ جدید.

تنظیم مجدد تایمر لامپ ویدئو پروژکتور دل

۱.دکمه “منو” را فشار دهید تا منوی صفحه نمایش پروژکتور روشن شود.

۲.با استفاده از دکمه “پیکان راست” گزینه منو “Lamp” پروژکتور را برجسته کرده و کلید “Enter” را فشار دهید تا انتخاب شود. کلید Enter بر روی پروژکتور در مرکز صفحه کلید جهت دار قرار دارد و دارای یک علامت تیک بر روی آن است.

۳.برای برجسته کردن گزینه “تنظیم مجدد ساعت لامپ” از “پیکان رو به پایین” استفاده کنید.

۴.”پیکان راست” را فشار دهید تا گزینه “Yes” برجسته شود و کلید “Enter” را فشار دهید تا انتخاب شود و لامپ خود را دوباره تنظیم کنید.

۵.کلید “Menu” را فشار دهید تا از سیستم منوی پروژکتور خارج شوید.

تنظیم مجدد تایمر لامپ ویدئو پروژکتوراپسون

۱. دکمه “منو” را فشار دهید تا سیستم منوی پروژکتور باز شود.

۲.با استفاده از دکمه “پیکان رو به پایین” گزینه “تنظیم مجدد” را انتخاب کرده و کلید “Enter” را فشار دهید.

۳.”پیکان رو به پایین” را فشار دهید تا گزینه “Reset Lamp Hours” برجسته شود و کلید “Enter” را فشار دهید.

۴. برای نشان دادن اینکه می خواهید تایمر لامپ را مجدداً تنظیم کنید ، “بله” را علامت گذاری کنید و برای تنظیم مجدد تایمر “Enter” را فشار دهید.

۵.کلیدهای “Esc” یا “Menu” را فشار دهید تا زمانی که از سیستم منو خارج شوید.

ریست  تایمر لامپ InFocus

۱.دکمه “منو” را فشار دهید تا سیستم منوی روی صفحه فعال شود.

۲.دکمه “پیکان راست” را فشار دهید تا گزینه زیر منوی “Installation II” برجسته شود.

۳.با استفاده از دکمه “پیکان رو به پایین” گزینه “پیشرفته” را برجسته کرده و دکمه های “پیکان راست” یا “Enter” را فشار دهید تا وارد زیر منو شوید.

۴.با استفاده از “پیکان رو به پایین” به گزینه “Lamp Hour Reset” بروید و “Enter” یا “Right Arrow” را فشار دهید تا فعال شود.

۵.برای تنظیم مجدد تایمر لامپ ، کلیدهای “پیکان رو به پایین” ، “پیکان رو به بالا” ، “پیکان چپ” و “پیکان راست” را فشار دهید.

۶.کلید “منو” را چند بار فشار دهید تا از سیستم منو خارج شوید.

50 پاسخ

 1. سلام . پروژکتور BenQ مدل ms550
  چراغ لامپ چشمک میزنه بعد از چند ثانیه فن های دستگاه خاموش و مجددا روشن میشن .
  میشه لطفا راهنمایی کنید.

 2. از پاسخ حضرتعالی کمل قدردانی و تشکر را دارم
  دوست عزیز یه سوال ، آیا ابتدا نور تصویر میبایست به سنسور کالرویل دستگاه ویدئوپرژکتور بتابد و سپس کالرویل شروع به کار کند یا برعکس سنسور کالرویل ابتدا کار کند سپس لامپ تصویر روشن شود . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. خواهش میکنم
   معمولا هر دو در یک زمان شروع به کار میکنند ، ولی خیلی اندکی لامپ زودتر استارت می شود.

  2. من یک دستگاه ویدئوپروژکتور اپسون مدل EMP_82 دارم روشن میشه سالمه
   اون رو به سقف نصب کردم ولی برای تنظیمات برگردون کردن تصویر اشتباهی صفحه کلید رو قفل کردم نمیدونم چطوری صفحه کلید رو باز کنم
   لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید با تشکر

 3. ضمن تشکر و قدردانی از پاسخی که ارائه فرمودید
  چراغ کلید Status به رنگ قرمز ۴ بار چشمک میزنه ، البته داخل دستگاه رو باد گرفتم ، صدای فن هم به نظر زیاده. باتشکر

  1. اخطار دستگاه ، با توجه به تعداد چراغ های چشمک زن مربوط به فن ها یا کالرویل دستگاه می باشد. امکان قطع شدن یا کند شدن یکی از فن ها وجود دارد. در صورتی که تخصص کافی نسبت به سرویس پروژکتور دارید از درست کار کردن فن ها اطمینان حاصل نمایید و از داخل دستگاه فن ها را سرویس نمایید. تحت هیچ شرایطی از بیرون دستگاه را سرویس نکنید و بادگیری ننمایید.
   باسپاس از تماس شما

 4. عرض سلام و ادب و احترام و خسته نباشید
  دستگاه ویدئوپرژکتور NEC مدل NP-VE281 من وقتی به برق متصل میشه و کلید پاور رو میزنم یه لحظه سبز و روشن میشه ولی بعد نارنجی شده و کلید Status نیز به رنگ قرمز شده و روشن و خاموش میشه و تصویر ندارم ، لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل میتونه از کجا باشه . باتشکر

  1. باسلام و وقت بخیر خدمت شما
   برای تعیین ایراد و مشکل دستگاه خودتون باید تعداد چشمک های چراغ status را بشمارید و اعلام کنید تا به صورت دقیق راهنمایی کنیم.
   ولی به صورت کلی هنگامی که چراغ های دستگاه به صورت چشمک زن می شود ممکن است فن ها دچار گرفتگی شده باشند یا لامپ دستگاه دچار اتصالات داخلی شده باشد.
   برای اطلاع بیشتر می توانید با واحد فنی داخلی ۱۱۶ تماس بگیرید.
   باسپاس از تماس شما

 5. سلام من دستگاه dell دارم روشن میشه دکمه هاشم کار میکنه اما وارد تنضیمات نمیشه دستگاه قفل شده چجوری میتونم آنلاکش کنم

  1. باسلام و وقت بخیر
   در ابتدا مدل دستگاه خودتون رو ارسال کنید.
   در صورت نیاز با شماره تماس ۰۵۱۳۷۰۲۴ داخلی ۱۱۶ آقای باباپور تماس حاصل فرمایید.

 6. سلام خسته نباشید یک دستگاه دیتا سونی مدل vpl -dx102 مربوط به مدرسه است روش ریست کلی رو می خواستم عیب دستگاه این است که با کابل vga تصویر پرش و قابل دیدن نیست ولی با کابل hdmi قابل استفاده است . قبلا راهنمایی کردید و گفتید که باید از منوی اصلی گزینه signal و سپس کلید ریست را بزنم ولی ریست کلی نشد خیلی ممنون

  1. با عرض سلام و وقت بخیر
   در درجه اول کابل VGA خود را تعویض نمایید در صورتی که ایراد شما رفع نشد نسبت به ریست کردن دستگاه اقدام نمایید
   در صورتی که مشکل شما رفع نشد با واحد فنی با شماره تماس ۰۵۱۳۷۰۲۴ داخلی ۱۱۶ تماس حاصل فرمایید.

 7. سلام ویدئو پروژکتور سونی مدل vpl_ex7
  دارم کلا قفل شده کلیدهای روی خود دستگاه کار نمیکنه واسه ریست فکتوری چکار باید کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. باسلام و وقت بخیر
   برای راهنمایی با شماره ۰۵۱۳۷۰۲۴ داخلی ۱۱۶ یا ۱۱۷ تماس بگیرید

 8. سلام من چند ماه پیش از شرکت شما یک ویدیو پرژکتور اپسون eb-470 خریداری کردم متاسفانه همان روز های اول قفل کودک رو فعال کردم که دیگه باز نشد و از هرکس سوال کردم گفتند با ریموت اصلی دستکاه باز میشه و شرکت صدرا برای من ریموت همه کاره غیر اصل رو فرستاد الان چند ماهه که خریدم کنترل اصلیش که پیدا نمیشه و اگر هم بشه خیلی گرونه حالا شما بفرمائید من چکار کنم ضمنا من تو استان مازندران زندگی میکنم و ارسالش برام سخت و هزینه بره

  1. سلام عرض ادب و احترام
   روزتون خوش و ممنون بابت خریدتون
   برداشتن قفل از روی ویدیو پروژکتور همونطور که بعضی از دوستانتون و تیم ما گفتند توسط خود ریموت دستگاه امکان پذیر می باشد و در بعضی موارد به تخصص بیشتری برای این کار وجود داره
   در صورتی که تیم فنی ما کنترل طرح اصلی رو برای شما ارسال کردن و هنوز مشکل شما برطرف نشده شما می تونید با شماره ۳۷۰۲۴ داخلی ۱۱۶ تماس بگیرید تا دوستان ما شمارو پشت خط راهنمایی کنن

 9. سلام
  پروژکتور BenQ دارم که بعد از چندد دقیقه خاموش می شه و دوتا چراغ قرمزش روشن میشه. چجور ریستش کنم؟

   1. سلام بنده یه دستگاه اپتما دارم.اشتباهی رمز عبور روش گذاشتم الان هر کاری میکنم.رمز عبورش یادم نمیاد.خواهشا بگین چجوری ریستش کنم.ممنون

    1. سلام. وقت بخیر
     لطفا برای این مورد با بخش فنی صدرا کامپیوتر با شماره تلفن ۳۷۰۲۴-۰۵۱ داخلی ۲۱۶ تماس گیرید تا کارتون رو انجام بدن.
     با تشکر

 10. سلام من دستگاه هیتاچی cpd27wn دارم دکمه ریست روزدم ووقتی روشن میکنم چراغ led lamp چشمک زن شده ودستگاه خروجی ندارد ولامپ روشن نمیشود چیکار باس بکنم

 11. با سلام
  در مدرسمون یک دستگاه پروژکتور اپتوما مدل DS211 داریم که کنترلش گم شده ومی خواهیم از اون به صورت سیار استفاده کنیم ومتاسفانه روی سقف که نصب بوده تصاویر رو به صورت برعکس نشون میده . آیا راهی هست که بدون کنترل به منوی تنظیمات دسترسی پیدا کردک؟ و یا حتما باید کنترلش این مدل باشه ؟ ایا کنترلشون پیدا میشه ؟
  باتشکر

  1. سلام
   میتونید از دکمه های روی دستگاه برای تنظیم تصویر استفاده کنید. همچنین برای سفارش ریموت کنترل میتوانید با این شرکت تماس بگیرید : ۰۵۱۳۷۰۲۴

 12. سلام
  من یک دستگاه nec مدل np115 دارم کنترلش گم شده واسه همین وقتی به برق متصل می کنم اصلا هیچ یک از کلیداش کار نمی کنه حتی پاورشم روشن نمی شه. چون ساکن یزد هستم اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید تشکر می کنم. ممنون

  1. سلام
   میتونید از دکمه‌های روی خود دستگاه استفاده کنید یا یک ریموت کنترل جدید سفارش بدید. برای سفارش لطفا با تلفن شرکت تماس بگیرید : ۰۵۱۳۷۰۲۴

 13. باسلام وخسته نباشیدخدمت همه کارمندان ومهندسان شرکت کامپیوترصدراوتشکرویژه ازجناب مهندس باباپورعزیز.
  بنده درموردمشکل پروژکتورم به هرشرکتی درمشهد زنگ زدم گفتن بایدریموت اصلی ان راگیربیاری که هم گران هست وهم کمیاب حتی به دوشرکت درتهران هم زنگ زدم ولی نتیجه ای نگرفتم.لذابه طوراتفاقی ادرس شرکت صدرا راپیداکردم ودستگاهم رابه شرکت بردم وجناب مهندس باباپورعزیزدرعرض۱۰دقیقه وبامبلغ خیلی کم مشکلم راحل کردن.
  به جراعت میتونم بگم که شرکت صدراتومشهدبهترینه

  1. وقت بخیر
   ما خوشحالیم که خدمات ما مورد رضایت شما قرارگرفته و ممنونیم از شما این نظر لطف شماست
   با آرزوی بهترین ها برای شما
   پیروز و موفق باشید

 14. سلام جناب مهندس
  من یه ویدئوپروژکتورسامسونگ مدل SP-M255 قبلادکمه های روی دستگاه راقفل کودک کرده بودم وباکنترل کارمیکردم ولی متاسفانه کنترل دستگاه تواسباب کشی گم شده ودکمه های روی دستگاه هم قفله.
  باکنترل تلویزیون سامسونگ دستگاه فقط روشن میشه ودیگه هیچ کاری انجام نمیده دستگاه روی منومانده
  ایاراهی هست که بشه قفل دکمه های روی دستگاه رابازکرد؟
  من درسایتی خوندم که این مدل پروژکتورباکنترل ال سی دیهای سامسونگ کارمیکنه ولی من هرکنترل سامسونگی راکه ازمایش کردم فقط دستگاه راروشن میکنه ودیگه هیچ کاری انجام نمیده حتی بخوای دستگاه راخاموش کنی باکنترل خاموش نمیشه فقط اول که دستگاه رابه برق میزنم میتونم باکنترل تلویزیون فقط روشنش کنم.دکمه های روی دستگاه راهم که میزنم پیغام قفل میده.
  ممنون میشم راهنمایی کنیدجناب مهندس

  1. سلام وقت بخیر
   دستگاه شما نیاز به این داره که آی سیش دوباره پروگرم بشه
   باید دستگاه رو بیارید دفتر تا تیم فنی این کار رو براتون انجام بدن
   درصورتی که مشهد نیستید برای اطلاع از قیمت و نحوه ارسال کالا با شماره شرکت ۰۵۱۳۷۰۲۴ تماس بگیرید و داخلی ۱۱۶ جناب مهندس باباپور هماهنگ کنید
   موفق و پیروز باشید

 15. سلام و عرض ادب.من ویدیو پرژکتور اپسون دارم.چند وقت پیش موقع کار یهو کابل برقش تکون خورد و برق قطع و وصل شد.بعد که روشن کردم تصویر بنفش شده و همه چیز رو نشون میده اما انگار بنفشش زیاد شده!هم کابل HDMI و هم کابل LCD تست کردم فرقی نکرد.ریسیت هم کردم فرقی نکرد.چکار میتونم بکنم تا درست شه؟

  1. سلام وقت بخیر
   دستگاه رو باید به آدرس دفتر بیارید تا واحد فنی بررسی کنند و ایراد دستگاه رو خدمت شما اعلام کنند

 16. خسته نباشید
  میخواستم بدونم از تنظیمات و اطلاعات داخل دستگاه می تونم شماره سریالشو پیدا کنم؟ اگه میشه چجوری؟
  خیلی ممنون

  1. سلام ممنونم
   وقت بخیر
   در برخی از مدل های پروژکتور در قسمت تنظیمات بخشی هست به نام info و داخل آن شماره سریال دستگاه هست

 17. سلام..خسته نباشید پروژکتور هیتاچی مدل ED-x12قفل شده …با کنترل هم سعی میکنیم ریست کنیم نمیشه …ریست فکتوری تو منوی این نیست …

  1. سلام
   باز کردن قفل دستگاه تنها از طریق ریست کردن تنظیمات مین برد از طریق سخت افزاری قابل انجام است. برای اینکار میتوانید دستگاه خود را به با هماهنگی با بخش تعمیرات به آدرس شرکت بفرستید .
   تلفن : ۰۵۱-۳۷۰۲۴ ( داخلی ۱۱۶ )

  1. سلام. برداشتن پسورد دستگاه تنها از طریق ریست سخت افزاری مین برد قابل انجام است. این کار باید توسط تعمیرکاران متخصص انجام شود. در صورت تمایل میتوانید پروژکتور خود را با هماهنگی با بخش تعمیرات به آدرس شرکت بفرستید :
   تلفن : ۰۵۱-۳۷۰۲۴ ( داخلی ۱۱۶ )

 18. با سلام
  من متاسفانه چند دقیقه دیر به آموزشهای شما دسترسی پیدا کردم متاسفانه
  با تشکر از راهنمایی شما .. پروژکتور من پاناسونیک است Panasonic PT-L520E و ریموت کنترل آن را گم کرده ام که با کلیدهای روی خود پروژکتور دستگاه را روشن و یا خاموش میکردم که متاسفانه در منوی تنظیمات ناآگاهانه کلیدهای روی دستگاه را آف کردم حالا دیگر دستگاه با فشار دادن کلید کار نمیکند … البته در منوهای پاناسونیک Panasonic PT-L520E ریست فکتوری نبود…. چه کنم که دیگر دستگاه کار نمیکند ….. ممنون میشوم اگر راهی برای برگشت تنظیمات با کامپیوتر هست راهنمایی نمایید…..
  بی نهایت تشکر از لطف شما

  1. سلام.
   با تغییراتی که اعمال کردید امکان استفاده از کلید های روی پنل پروژکتور نیست. باید با یک ریموت کنترل مشابه پاناسونیک تنظیمات را به حالت قبل برگردانید یا دستگاه خود را به شرکت فرستاده تا ما برای شما اینکار را انجام دهیم.

  1. کمپانی کاسیو اخیرا اقدام به تولید پروژکتور LED کرده که طبق ادعای شرکت سازنده نیاز به تعویض لامپ ندارد. اما برای مدل های قدیمی تر متفاوت است. یک مدل معمول به مقاله اضافه شد

 19. سلام
  پروژکتور مدل EPSON EMP-S4 دارم ریموت رو گم کردم .اشتباها کیبورد روی دستگاه رو هم قفل کردم لطفا نسبت به خرید ریموت جدید و یا نحوه باز کردن قفل دستگاه راهنمایی فرمایید . تشکر

  1. برای خرید ریموت کنترل لطفا با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید : ۳۷۰۲۴-۰۵۱ ( ۳۰ خط )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

آشنایی با قیمت سیستم کنفرانس

موارد بسیاری را می‌توان نام برد که در بهبود کیفیت برگزاری جلسات، تاثیرگذار هستند. تجهیزات سالن کنفرانس مهم‌ترین موارد در بهبود کیفیت جلسات هستند؛ البته

آشنایی با مانیتور کنفرانس آسانسوری

مانیتورهای لیفت یکی از مهم‌ترین ملزومات در حوزه تجهیزات سالن کنفرانس هستند که در برطرف‌سازی مشکلاتی مثل کمبود فضا، عملکرد بسیار خوبی دارند. در واقع

جوستیک چیست؟

به‌دنبال پیشرفت فناوری و تکنولوژی، وسایل مکانیکی بسیاری با هدف بهبود عملکرد سخت‌افزارها و نرم‌افزار‌ها طراحی و تولید شده‌اند. جوی استیک ها نمونه‌ای از این

قیمت میکروفن میز کنفرانسی

برخورداری از فناوری‌های جدید و به‌روز کنفرانسی و ارتباطی، یکی از لازمه‌های هر مجموعه یا سازمان پیشرو برای دستیابی به هدف‌های مهم آن مجموعه است.

معرفی سیستم تصویر برداری صدرا

به طور کلی تجهیزات مورد استفاده در سالن ­های همایش و کنفرانس به سه دسته کلی تقسیم بندی می­شوند. این دسته بندی شامل سیستم صوتی،

ویدیو وال چیست

آیا تاکنون به سیستم های نمایشگر عظیم – مانند آنهایی که در اتاق های کنترل ، بورس ، اوراق بهادار و غیره موجود است –

مطالب سیستم کنفرانس

بهترین وب کم برای اتاق کنفرانس

ویدئو کنفرانس جزو آن دسته از تجهیزاتی است که به برقراری ارتباط زنده صوتی و تصویری بین نقاط مختلف جهان کمک می‌کند. درواقع ویدئو کنفرانس

نحوه ویدئو کنفرانس اسکایپ

با گسترش ارتباطات بین سازمان ­ها، استفاده از شیوه­ های قدیمی برای برقراری ارتباط، دیگر پاسخگوی نیاز این سازمان­ ها نیست. این سازمان­ها برای ایجاد

آشنایی با سیستم صوتی سالن جلسات

عواملی مانند گسترش شرکت‌ها، افزایش پست‌ها و پیچیدگی فعالیت کارمندان، مدیران سازمان‌ها را ناگزیر به برگزاری جلسات مختلف به منظور بهبود عملکرد کارکنان، ایجاد همفکری

آشنایی با دوربین کنفرانس مجازی

اتاق­ ها یا سالن­ های کنفرانس برای برگزای جلسات مجازی نیاز به تجهیزات مختلفی دارند. یک نمونه از مهم­ترین تجهیزات مورد استفاده در کنفرانس مجازی،

مطالب ویدئو کنفرانس