میکروسکوپ دیجیتال DinoLite AM2011

برخی قابلیت های کلیدی میکروسکوپ دیجیتال  DinoLite AM2011:

  • میکروسکوپ دیجیتالی AM2011 دستگاهی ساختِ کمپانی Dino Lite  با اتصال USB می باشد. این میکروسکوپ ویژگی هایی مشابه با مدل AM211 دارد اما رندر رنگ های در آن بهبود یافته و همچنین از پورت پر سرعت USB2.0 و از سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش پشتیبانی می کند. این میکروسکوپ دستگاهی عالی برای نمایش نمونه های در رزولوشن VGA و با بزرگنمایی ۲۰۰ برابری می باشد.

 

یک میکروسکوپ دیجیتالی دستگاهی است که از یک دوربین دیجیتال تشکیل شده و به یک کامپیوتر متصل است. اکثر میکروسکوپ های دیجیتالی از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل می شوند. زمانی که میکروسکوپ به کامپیوتر متصل می شود تصاویری که از طریق چشمی میکروسکوپ دیده می شوند بر روی مانیتور کامپیوتر قابل مشاهده، ذخیره و حتی پرینت کردن هستند.

میکروسکوپ های دیجیتالی برای اهداف آموزشی کاربرد زیادی دارند. بسیاری از دانش آموزان می توانند نمونه ها را از طریق کامیپوتر ببینند. این باعث می شود با صرف زمانی کوتاه تمام دانش آموزان بطور یکسان از میکروسکوپ استفاده کرده باشند. این تصاویر توسط کامیپوتر قابل ذخیره شدن هستند و بنابراین بعدها نیز قابل استفاده خواهند بود و بنابراین برای مدارس بسیار مناسب محسوب می شود.

میکروسکوپ دیجیتالیِ AM2011 یک دستگاه ساده و سرگرم کننده می باشد که به علاقه مندانی که خواهان دیدن چیزهای کوچک هستند کمک می کند.

میکروسکوپ دیجیتال زوم

این میکروسکوپ ساده و بی دردسر بوده و تصاویر را تا حداکثر ۲۰۰ برابر بزرگنمایی می کند و نیازی به تعویض لنز هم نیست. همواره با استفاده از چراغ های پر نور LED می توانید نمونه ها را واضح ببینید.

این میکروسکوپ به همراه نرم افزار اختصاصی DinoXcope برای کامپیوترهای مک با سیستم عامل OS 10.4 یا بالاتر و همچنین DinoCapture 2.0 برای ویندوز ایکس پی و بالاتر عرضه می شود. با استفاده از این نرم افزار می توانید تجارب خود را ذخیره و با دیگران به اشتراک بگذارید. به سادگی عکس و فیلم تهیه کنید و نکات مهم را بر روی تصاویر یادداشت کنید.

میکروسکوپ Dino-Lite Basic یک دستگاه ایده آل دیجیتالی برای کاربران مبتدی تا حرفه ای محسوب می شود.

قدرت گرفته از USB 2

اتصال راحت با پورت USB ، ضبط صدا و ویدئو با سیستم های کامپیوتری خانگی

تا ۲۰۰ برابر بزرگنمایی

در حالت عادی بزرگنمایی ۲۰ تا ۵۰ برابر را میتوان با این میکروسکوپ تجربه کرد که با نزدیک کردن به سوژه مورد نظر این مقدار تا ۲۰۰ برابر افزایش می یابد .

 

میکروسکوپ دیجیتال فیلم عکس بگیرید و فیلم ضبط کنید

در تمام مدل های USB دار شما می توانید عکس بگیرید و همچنین بصورت مستقیم بر روی کامپیوتر فیلمبرداری کنید.

 

میکروسکوپ دیجیتال نور

نور مناسب

با استفاده از ۴ چراغ پر نور LED نمونه های مورد علاقه ی شما به راحتی دیده می شوند.

 

میکروسکوپ دیجیتال رنگ

رنگ های زنده

رنگ های زنده و جذاب حس کنجکاوری و علاقه مندی در کاربران تازه کار را تحریک می کند تا نخستین ورودشان به دنیای میکروسکپی لذت بخش باشد.

 

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »