سیستم CREATOR

معرفی سیستم کنفرانس CREATOR

امروزه برگزاری جلسات کنفرانس یکی از اصلی ­ترین بخش­ ها در هر سازمان و نهادی است. نحوه برگزاری این جلسات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به تجهیزات و سیستم ­های پیشرفته نیاز دارد. از آن‌جا که تجهیزات صوتی و تصویری پیشرفته به­ منظور بهبود کیفیت پخش تصاویر و صدا بسیار حائز اهمیت است، سیستم­ های صوتی و تصویری مختلفی برای تجهیز سالن­های کنفرانس قابل دسترس هستند. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی نمونه ­ای از این سیستم­ ها تحت­ عنوان سیستم کنفرانس CREATOR بپزدازیم.

معرفی سیستم سالن کنفرانس

 سیستم کنفرانس، مجموعه ­ای از تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری جلسات مختلف در سالن­ های همایش است. استفاده از این سیستم منجربه برگزاری یک کنفرانس باکیفیت می­شود؛ بنابراین انتخاب تجهیزات مربوط به سیستم سالن کنفرانس از اهمیت ویژه­ای برخوردار است. امروزه تمامی سیستم ­های کنفرانس مدرن که از تکنولوژی­های پیشرفته استفاده می­کنند، امکان برگزاری جلسات و کنفرانس­های عمومی را در بهترین کیفیت ممکن فراهم می­کنند. سیستم کنفرانس CREATOR، نمونه­ای از این سیستم­های پیشرفته و باکیفیت است.

ویژگی­های سیستم کنفرانس CREATOR

کنسول کنفرانسی کریتور دارای انواع مختلفی است و ویژگی­های خاصی دارد؛ برخی از این ویژگی­ها عبارتند از:

 • طراحی پنل­های مسطح و قابلیت پخش صدا در بهترین کیفیت ممکن
 • داشتن سیستم­هایی پیشرفته به­منظور نویزگیری
 • امکان استفاده از بلندگوهای Hi-Fi برای افزایش کیفیت صدا در سالن کنفرانس
 • قابلیت استفاده از آیکون حق تقدم و درخواست مکالمه در کنسول ریاست
 • داشتن قابلیت رای­گیری و ارزیابی نتایج مربوط به جلسات
 • قابلیت پخش نتایج ارزیابی جلسه برروی صفحه نمایشگر

سیستم کنفرانس CREATOR

مزایای سیستم کنفرانس CREATOR

رای گیری سیستم

قابلیت رای­گیری یکی از مهم­ترین مزایای سیستم کنفرانس کریتور است. براساس این قابلیت می­توان جلسه را به راحتی ارزیابی کرد. توصیه می­شود پیش از انتخاب یک سیستم صوتی، ابتدا قابلیت­ها و توانایی­های آن سیستم را بررسی کنید و در هنگام خرید، سیستم­هایی که مجهز به این ویژگی مهم هستند را در الویت قرار بدهید. توجه داشته باشید که قابلیت رای­گیری نقش زیادی در قیمت سیستم صوتی مورد نظر شما خواهد داشت. بنابراین اگر به­دنبال یک سیستم با قیمت پایین هستید باید از چنین قابلیتی صرف­ نظر کنید.

ترجمه هم‌زمان

قابلیت ترجمه هم‌زمان یکی دیگر از مزایای سیستم کنفرانس CREATOR است. گاهی افراد شرکت­کننده در یک جلسه با زبان­های مختلفی صحبت می‌کنند و برای بهره­مندی از محتوای جلسه نیاز به امکاناتی دارند که بتواند مباحث مطرح شده در جلسه را برای آن­ها نیز قابل فهم کند. در این هنگام استفاده از ترجمه همزمان بهترین گزینه محسوب می­شود. از این قابلیت معمولا در هنگام برگزاری کنفرانس­های بین­المللی استفاده می­شود.

چند رسانه‌ای بودن

توانایی چند رسانه­ای بودن یکی دیگر از قابلیت­های مهم در سیستم­های کنفرانس است. سیستم کنفرانس CREATOR نیز دارای این ویژگی اصلی و حائز اهمیت است. به کمک این قابلیت می­توان بسیاری از فایل­های صوتی، تصویری و متنی را با تمامی افراد شرکت­کننده در جلسه به اشتراک گذاشت. چند رسانه­ای بودن یک سیستم کنفرانس با هدف دریافت همزمان فایل­های مورد نیاز در یک جلسه در نظر گرفته شده است و یکی از ویژگی­های ارزشمند و قابل توجه محسوب می­شود.

قیمت مقرون به صرفه

قیمت، یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید هر محصولی است. در تهیه تجهیزات کنفرانسی نیز قیمت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و نمی­توان از این مسئله مهم چشم­پوشی کرد. البته توجه داشته باشید که قیمت یک محصول با توجه به قابلیت­ها و مزیت­هایی که دارد تعیین می­شود. با این حال با در نظر گرفتن قابلیت­های سیستم کنفرانس کریتور می­توان آن را به­عنوان یک سیستم کنفرانس مقرون­به­صرفه معرفی کرد.

سیستم کنفرانس CREATOR

میکروفون­های سیستم کنفرانس کریتور

سیستم صوتی یکی از مهم­ترین بخش­ها در برگزاری جلسات محسوب می­شود. توجه به اجزای این سیستم به­ ویژه میکروفون­ ها اهمیت زیادی داشته و تضمین­کننده ارائه کیفیت صدای مطلوب در برگزاری جلسات است. برخی از اصلی­ترین ویژگی­های میکروفون سیستم کنفرانس CREATOR عبارتند از:

 • کاهش و حذف صداهای اطراف با حداقل میزان حساسیت به صداهای پارازیت
 • امکان پخش صدا به صورت یکسان و بدون بالا و پایین شدن صوت
 • جلوگیری از پخش بازتاب صدای سخنران
 • آزادی حرکت سخنران
 • کاهش نویزهای محیطی به­منظور افزایش شفافیت صدای سخنران
 • قابلیت تنظیم صدا در جلسات کنفرانس
 • قابلیت پخش صدای سخنران متناسب با فضای جلسه

مطالب بیان شده معرفی مختصری از سیستم کنفرانس کریتور است که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. شما می­توانید برای آشنایی بیشتر با قابلیت­های سیستم کنفرانس کریتور و یا دریافت مشاوره به­منظور خرید این سیستم، با کارشناسان ما در وب­سایت کامپیوتر صدرا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »

تجهیزات کنفرانسی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »