اخبار تکنولوژی پروژکتور 4k

شرکت Christie از نمونه ی اولیه ی پروژکتور ۴K مبتنی بر لیزر در نمایشگاه ShowEast رونمایی می کند

شرکت Christie امروز اعلام کرد که در نمایشگاه showEast امسال حضور خواهند داشت. این شرکت قرار است  موضع خود را در قبال پیشرو بودن در این صنعت و مطرح بودن به عنوان تامین کننده ی تمامی نیازهای غرفه دار ها در این نمایشگاه  نمایش دهد.

 جالب ترین محصولی که آن ها در این نماشگاه قصد معرفی آن را دارند پروژکتور ۴K مبتنی بر لیزر و تکنولوژی صدای همراه با دالبی خواهد بود. پروژکتور ۴K از یک سیستم لامپ مبتنی بر لیزر استفاده خواهد کرد که با سیستم سینمایی RealD XL مطابقت دارد.

کریگ شولدر، معاون رئیس شرکت Christie در این زمینه گفت: Christie انتخابی فوق العاده برای تمامی نیازهای سینمایی آن ها می باشد، که شامل راهکارهای صوتی، ارسال تصویر و خدمات حرفه ای سینمایی می باشد. وی افزود: برای نمایشگاه ShowEast، که ما یکی از اسپانسرهای آن هستیم، غرفه دارهایی که نتوانستند نمونه ی نمایشی پروژکتورهای لیزری ما را در بوربانک، پکن یا آمستردام در طی ۱۲ ماه گذشته ببینند یک شانس فوق العاده دارند، زیرا ما یکی از نمونه های اولیه ی پروژکتورهای لیزری خود را در نمایشگاه ShowEast به معرض نمایش خواهیم گذاشت. همچنین ما با ترکیب سیستم های Dolby® Atmos™ و Christie® Vive Audio™ کاری خواهیم کرد که حواس شنوایی آن ها از تماشای فیلم لذت وصف ناشدنی و تازه ای تجربه کند.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »