best-mouse-2021

بهترین موس های بازی ۲۰۲۱

بهترین موس های بازی ۲۰۲۱ , اگر به دنبال حرفه‌ای شدن در بازی‌های ویدیویی هستید، روی بهترین موس ‌های گیمینگ  سرمایه‌گذاری کنید. گرچه ماوس‌های معمولی یا سنتی گیمینگ امتیازات پایه و نیاز کلیک کردن شما را برآورده می‌کنند، اما این یک مورد استثنائی است که مزایای گیمینگ به شما داده و کمک می‌کند که در بازی‌ها پیروز شوید.

با پیشرفت روز افزون رقابت بازی های کامپیوتری ,استفاده از تجهیزات حرفه ای برای این کار بسیار حائز اهمیت است و می بایست دست کم از مدل های میان رده کمک بگیرید.بسیاری از افراد تصور می کنند که تجهیزات مخصوص بازی همگی قیمت های چند میلیون تومانی دارند,اما باید بدانید که اینطور نیست و شما می توانید با قیمت های بسیار مناسب تر یک سیستم عالی جمع کنید و از آن لذت ببرید.به هر حال ما امروز برای شما مقاله ای از بهترین موس های گیمینگ آماده کرده ایم تا بتوانید با توجه به بودجه ای دارید,مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

nega pro3

ماوس گیمینگ Razer Naga Pro

یک موس  شگفت انگیز برای بازی های MMO است.یک نسخه بی سیم از Razer Naga Trinity با تغییرات زیبای جزئی است. همراه با پنل های جانبی قابل تعویض  که دارای دو، شش یا ۱۲ دکمه هستند و همه دکمه ها قابل برنامه ریزی هستند ، از جمله ورودی های بالا / پایین و چپ / راست چرخ اسکرول. درجه پایه های PFTE تجربه یک حرکت نرم و راحت را ایجاد می کند. دارای کلیک پنهانی ارام و سنسور دارای طیف وسیعی از CPI است اما عملکرد آن به دلیل تغییر CPI بالا می تواند متغیر باشد. افرادی که دارای دستهای متوسط یا بزرگ هستند باید از استفاده از آن احساس راحتی کنند ، اما ممکن است برای دستان کوچک با هر نوع گرفتن بسیار بزرگ باشد.

مزایای آن :

بسیار راحت برای سایز دستان بزرگ و متوسط ، دکمه های قابل برنامه ریزی ، کلیک آرام مخفی ، دارای پنل جانبی ۱۲ دکمه ای

معایب آن :

نرم افزار آن در macOS موجود نیست.

nega pro

طراحی (Style )

Razer Naga Pro با اندکی تغییرات جزئی بسیار شبیه Razer Naga Trinity  یکی از بهترین موس های بازی  است. هنگامی که از پنل های جانبی ۶ یا ۱۲ دکمه ای استفاده می کنید ظاهری گیمر مانند  دارد اما بیشتر شبیه یک ماوس اداری استاندارد با پنل دو دکمه ای است.رنگ آن مشکی مات است و در مقایسه با TRINITY قسمت های براقی نزدیک چرخ اسکرول دارد. مناطق RGB روی چرخ اسکرول، لوگوی پشت و پنل کناری وجود دارد که می توانید آنها را به هر رنگ دلخواه تنظیم کنید.

Razer Naga ProRazer Naga Pro به راحتی قابل حمل است و شکافی برای قرار دادن گیرنده USB دارد. با این حال، ممکن است برای قرار دادن در اکثر لپ تاپ ها بسیار حجیم باشد. از طراحی راست دست بسیار راحتی برخوردار است.به خاطر پشت بلند آن برای کف دست و گرفتن پنجه ساخته شده است و بیشتر افراد باید از استفاده از آن احساس راحتی کنند، به استثنای دستان کوچک. پنل های دو و شش دکمه ای دارای یک چسبندگی زیبا و با بافت هستند ، اما پنل ۱۲ دکمه ای چنین نیست همچنین دارای محل استراحت انگشت کوچک است و کاملاً شبیه Razer Naga Trinity است. کسانی که دارای دستهای کوچک یا بسیار بزرگ هستند ممکن است هنگام استفاده از کف دست برای رسیدن به همه دکمه های کناری مشکل داشته باشند.

ماوس RAZER BASILISK   ULTIMATE 

Razer Basilisk Ultimate یک موس مخصوص بازی است و بسیار شبیه Razer Basilisk معمولی است اما در قسمت جلوی آن طراحی کمی تیزتر و در محل قرارگیری انگشت شست دارای بافتی زیبا تر است. یک طراحی ارگونومیک راست دست است، با انبوهی از دکمه های قابل تنظیم و ۱۴ منطقه RGB. عملکرد سنسور آن قابل توجه است و یکی از بهترین مواردی است که ما تاکنون آزمایش کرده ایم و برای اکثر افراد باید در هر نوع حالت گرفتن راحت باشد، مگر اینکه دست بسیار کوچکی داشته باشید. می توان از آن با سیم یا بی سیم استفاده کرد و در کل یک موس بسیار پرکاربرد است.

مزایای آن:

عملکرد حسگر برجسته , طراحی راست دست ارگونومیک در اکثر اندازه های دست , گزینه های عالی خصوصی سازی

معایب آن:

گزینه های اتصال بلوتوث ندارد.

razer_basilisk_ultimate_mouse_3

طراحی (Style ) : 

Razer Basilisk Ultimate دارای گوشه هایی کمی تیزتر در دکمه های L / R است. محل استراحت انگشت شست در سمت چپ نیز بافت متفاوتی با آن دارد. دارای نوارهای روشنایی RGB یکسان درهر طرف، روی ماوس و روی لوگو مشابه Basiliskمعمولی است. به نظر می رسد این موس تقریباً شبیه به مدل بی سیم Logitech G502 LIGHTSPEED است.

Razer Basilisk Ultimate قابل حمل است مخصوصا به عنوان یک موس بازی. در حالی که بیشتر افراد دقیقا از تنظیمات بازی در خانه آن استفاده می کنند ، باید در کیف های بزرگتر لپ تاپ قرار گیرد و می توانید گیرنده USB آن را در ماوس قرار دهید. کیفیت ساخت Razer Basilisk Ultimate بسیار عالی است و از پلاستیک متراکم و مرغوب Basilisk معمولی ساخته شده است. اگر یک دست متوسط تا فوق العاده بزرگ دارید و انگشت حلقه خود را نزدیک دکمه سمت راست قرار می دهید، ممکن است تصادفی روی آن کلیک کنید زیرا دکمه سمت راست به سمت کنار همپوشانی دارد.

 ماوس گیمینگ Razer Viper

جزء یکی از بهترین موس های بازی سیم داراست. بسیار شبیه به Razer Viper Ultimate بی سیم است، اگرچه از پایه های کمی نامرغوب برخوردار است و به پایه شارژ مجهز نیست. از جنبه مثبت آن، viper سیم دار بسیار سبک وزن است و کلیک نامحسوس و عملکرد عالی دارد. شکل ظاهری موس برای کاربرانی که از نوک انگشت برای گرفتن موس استفاده می کنند بسیار مناسب است.

مزایای آن:

اجرای قابل تنظیم عالی  ، طراحی بسیار خوش ساخت ، بسیار سبک وزن

معایب آن:

کابل تا حدودی سفت و به انعطاف پذیری سایر گزینه ها نیست.

طراحی (Style ) 

این ماوس سیم داراز لحاظ سبک با Razer Viper Ultimate بی سیم یکسان است. طراحی آن کم ارتفاع و قابل استفاده برای هر دو دست است داری نور RGB بر روی لوگو سازنده و نه اطراف چرخ اسکرول است. به نظر می رسد یک موس بازی سطح بالا است. مانند اکثر موس های بازی سیم دار، قابل حمل نیست به خاطر کابلی که دارد ممکن است حمل آن همراه با لپ تاپ سخت باشد. بسیار سبک وزن است حتی بدون کابل از Razer viper ultimate کمی سبک تر است.

 

 Build Quality(کیفیت ساخت)

این ماوس بسیار خوش ساخت است مانند Razer Viper Ultimate بی سیم است، اما با پایه های کمی پایین تر. چرخ های آن دوام زیادی دارد.همچنین ، دکمه های کلیک ماوس راضی کننده هستند، اگرچه کمی تکان می خورند. دقیقاً مانند Ultimate دارای کلیدهای نوری برای دکمه های کلیک اصلی است.

Razer-Basilisk-Ultimate-X-Hyperspeed-13

 ماوس Razer Basilisk X Hyperspeed 

Razer Basilisk X Hyperspeed یک موس فقط بی سیم است و بسیار شبیه به Razer Basilisk Ultimate بسیار گران تر است، اما با چند تغییر برای توجیه قیمت پایین آن. نور RGB ندارد و به جای اینکه از طریق USB شارژ شود ، با یک باتری قلمی تامین می شود. این بدان معناست که هیچ پلاگینی برای آن وجود ندارد و نمی توان از آن به صورت سیم دار استفاده کرد. گرچه  دامنه CPI گسترده ای دارد، اما متأسفانه، از تغییرات CPI نسبتاً بالایی برخوردار است و بسته به CPI تنظیم شده، همیشه مانند آنچه که قرار است تغییر نمی کند همچنین فاقد دکمه مخفی است که سری Basilisk به آن معروف است.

مزایای آن:

نسبت به عملکرد آن قیمت مناسبی دارد ، طراحی خوش ساخت ، مناسب برای هر سایز دست با هر نوع گرفتن

 

معایب آن:

تنظیمات غیر قابل اعتماد CPI ، تقریبا سنگین

razer-basilisk-x-hyperspeed-hero

طراحی (Style ) 

Razer Basilisk X Hyperspeed ظاهراً یکسان با Razer Basilisk Ultimate است ، اما بدون نور RGB می باشد. همچنین دکمه پنهانی سمت چپ موس را ندارد از همان طراحی ارگونومیک راست دست با فضای استراحت انگشت شست برخوردار است.

اگرچه اکثر افراد از Razer Basilisk X Hyperspeed  برای بازی در خانه استفاده می کنند، اما طراحی بی سیم و فوت پرینت کوچک آن به این معنی است که شما می توانید آن را در اکثر کیف ها یا کیف های بزرگتر لپ تاپ جا دهید.

کیفیت ساخت آن عالی است و تقریبا شبیه مدل گرانتر Razer Basilik Ultimate است. تفاوت اصلی آن با Ultimate در کیفیت خوب پایه های آن است تنها لرزشی که هنگام تکان دادن ماوس می شنوید از باتری است ، اگرچه  در استفاده منظم قابل توجه نیست.

ماوس مخصوص بازی آئولا F805

ماوس گیمینگ آئولا F805 دارای نور پس زمینه RGB شیک و جذاب

موس آئولا F805 ، با روشنایی و رنگ های هفت حالته زیبایی خاص و جذابی را در هنگام استفاده برای شما ایجاد می کند. همچنین می توانید به راحتی با دستورالعمل های AULA ، نور پس زمینه را روشن یا خاموش کنید یا حالت رنگ آن را تغییر دهید. به علاوه موس Aula F805 از یک حسگر بازی نوری  بسیار قوی با DPI بالا استفاده می کند که به بازی های مختلف شما سرعت و کیفیت خاصی می بخشد.

ماوس مخصوص بازی آئولا F805 دارای ۷ کلید

موس گیمینگ Aula F805 دارای طراحی ارگونومیک است و همچنین این ماوس دارای ۷ دکمه می باشد. ۷ دکمه موس Aula F805  تست ده میلیون کلیک را گرفته است! در کنار ماوس نیز ۲ دکمه وجود دارد که Forward و Backward می باشند که برای بازگشت سریع به مرحله قبل هنگام ویرایش یا اشتباهات هنگام کار استفاده می شوند. می توانید از انگشت شست خود استفاده کنید و به راحتی این دو دکمه را فشار دهید.

deathadder

ماوس Razer DeathAdder Essential

Razer DeathAdder Essential یک موس بازی بسیار خوب است که از طراحی DeathAdder سالهای گذشته پیروی می کند. برای افراد راست دستی که به دنبال یک موس با عملکرد خوب و گزینه های تنظیم هستند ، عالی است. یک طراحی بازی شکیل و تقریباً متناسب با هر اندازه دست و  نوع گرفتن آن است. ممکن است افرادی که دستان کوچکتر دارند هنگام استفاده از پنجه یا نوک انگشت حالت ناخوشایند دست داشته باشند. با این وجود، این ماوس سیمی تاخیر کمی دارد ، که برای گیمرها بسیار مناسب است اما کابل کاملاً آن سفت و سخت است.

مزایای آن:

بسیار خوب برای بازی , عملکرد عالی , طراحی بسیار خوش ساخت , مناسب برای تمام سایزهای دست و نوع گرفتن

معایب آن:

برای دستهای کوچکتر توصیه نمی شود، مگر اینکه از کف دست استفاده کنید ,  کابل سخت وغیر منعطف

به دلیل استفاده از سیم و اندازه آن برای مسافرت مناسب نیست.

طراحی (Style ) 

Razer DeathAdder Essential شبیه یک موس بازی نسبتا ساده و خوش فرم همراه با لوگو RAZER در پشت آن است دارای نور RGB هم در لوگو و هم در هر طرف چرخ ماوس است. در سمت راست آن کمی متمایل است. برخی نسخه های ویژه Overwatch ، Destiny 2 و SKT T1 نیز وجود دارد.

Razer DeathAdder Essential به دلیل طراحی سیم دار و بدنه کمی حجیم،  یکی از بهترین موس های بازی   با این حال، افرادی که به دنبال ماوس بازی برای تنظیم میز کار خود هستند ، از این بابت اذیت نخواهند شد.

هیچ گونه بهینه سازی وزنی برای این موس وجود ندارد.به اندازه کافی سبک احساس می شود، اما به اندازه بعضی از موس های مخصوص بازی فوق العاده سبک نیست. اگر ماوس سبک تری می خواهید ، به ماوس بازی Corsair HARPOON RGB نگاهی بیندازید.

ماوس  G502 LIGHTSPEED Logitech: 

یک ماوس مخصوص بازی برای تشخیص گیمرهایی است که نمی خواهند مصالحه کنند و همچنین افرادی که نمی دانند در ماوس چه چیزی را جستجو کنند. راحت ، پر امکانات و حتی بی سیم است ، یک اجرای سریع و دقیق است . اما اگر ایده سرمایه گذاری در یک ماوس بی سیم پیشرفته را در سردارید ، هیچ مدل دیگری که برای این راهنمای خرید تست کردم قیمت آن را به راحتی توجیه نمی کند. G502 Lightspeed دارای بهترین ویژگی های Logitech برای بازی  است.

دکمه های اصلی وقتی روی آنها ضربه می زنید پاسخ انرژی بخش راضی کننده ای ارائه می دهند و برخلاف برخی دیگر از مدل های محبوب ، مهم نیست که چطور دست خود را روی ماوس بگیرید. این ماوس همچنین دارای یک دکمه انتشار سریع است ، این ویژگی از سایر موس های مخصوص بازی و Logitech گرفته شده است.

به طور پیش فرض ، اسکرولر با هر مرحله یک صفحه وب را جابه جا می کند ، این همان نحوه عملکرد چرخ اسکرول است. با ضربه زدن روی دکمه ، مکانیزم گرفتن چرخ آزاد می شود و اجازه می دهد تا آزادانه به پایین یک صفحه طولانی برود. این یک ویژگی کوچک است ، اما قابلیت انعطاف پذیری بیشتر ماوس را در موقعیت های خاص داراست.

G502 Lightspeed از ویژگی های بازی محور دیگری نیز برخوردار است. جدیدترین سنسور Logitech ، Hero 25K ، توانایی ۲۵۶۰۰ DPI را دارد (Logitech در سپتامبر ۲۰۲۰ به روزرسانی کرد که DPI را از ۱۶۰۰۰ به ۲۵۶۰۰ ارتقا داد) و بیش از ۴۰۰ اینچ در ثانیه ، با نرخ گزارش ۱۰۰۰Hz.

این از طیف گسترده ای از حساسیت ها پشتیبانی می کند به طوری که بسته به نوع سبک بازی و میز کار شما ، با فشار دادن یکی از دکمه های ماکرو خود ، حرکات بازو کوچک و گسترده را در خود جای می دهد. ویژگی خوب دیگر شامل ۱۶ گرم وزن اضافی است که می توانید درون ماوس وارد کنید تا مقاومت بیشتری در آن ایجاد کند.

وزن ماوس به سلیقه شخصی کاهش می یابد و این می تواند از بازی به بازی دیگر متفاوت باشد. این ماوس از معدود دستگاه های بی سیم پیشرفته است که به شما امکان تغییر وزن می دهد. مهم نیست که چه وزنی را انتخاب می کنید ، ماوس با پایه های نرم خود به راحتی از روی پد های ماوس سر می خورد. این پایه ها از PTFE ساخته شده اند (جایگزینی برتر برای پلاستیک) ، همان ماده ای که در بسیاری از موس های Razer یافت می شود و به کاهش اصطکاک کمک می کند.

ترتیب دکمه های ماکرو در G502 Lightspeed توسط لاجیتک ، در ابتدا من را بیش از حد سردرگم کرد. شش مورد از آنها را می بینید که در اطراف ماوس قرار گرفته اند. (از نظر فنی ۱۱ دکمه وجود دارد ، اگر دکمه های اصلی ماوس را بشمارید ، روی اسکرولر  کلیک کنید ،  وقتی چرخش آن را به هر طرف انجام می دهید توانایی برنامه ریزی چرخ را دارید. )

 

 

اما هنگامی که از ماوس استفاده می کنم ، هر یک از ماکروها در دسترس قرار می گیرند ، و هنگامی که در یک مسابقه پر تنش قرار دارید ، تمایز یکی از بعدی به طرز شگفت آوری آسان است. نرم افزار Logitech به شما امکان می دهد الگوی نور LED ماوس را پیکربندی کنید ، دستوراتی را به دکمه های ماکرو اختصاص دهید و جزئیات جزئی نحوه پیگیری سنسور آن را تغییر دهید.

و برخلاف برنامه های ساخته شده برای همراهی موس ها با سایر سازندگان محیطی ، استفاده از نرم افزار Logitech’s G Hub آسان است و به همان اندازه که ارائه می شود ساده است. در واقع بی سیم بودن G502 Lightspeed همراه کردن آن با شما را به هر کجا که بروید بسیار آسان تر می کند.

پایه های آن از PTFE ساخته نشده است ، ماده ای که باعث می شود G502 Lightspeed به آرامی روی پد ماوس سر بخورد. همچنین مشخصات داخلی آن کمتر است (سه در مقابل پنج) ، و چرخ اسکرول نیز از نظر ظاهری کمی متفاوت است. اما اگر از سیم کشی به رایانه شخصی خود مشکلی ندارید ، به دلایل یکسان زیادی که من صراحتا G502 Lightspeed را توصیه می کنم ، گزینه بسیار خوبی است.

قبل از شروع ، لازم به ذکر است که موس های بازی بی سیم Logitech در چه مکانی متناسب است. G Pro X Superlight گزینه ای ۱۵۰ دلاری است که برای افرادی که یک موس بسیار سبک وزن می خواهند ساخته شده است. این سنسور دارای همان سنسور Hero 25K است ، بنابراین ردیابی به همان اندازه G502 Lightspeed خوب است ، اما هیچ ویژگی اضافی ندارد. علاوه بر اینکه بسیار سبک تر است ، با دکمه های بسیار کمتری طراحی شده است. در واقع گرانتر است و دکمه های کمتری نسبت به G Pro Wireless دارد. احتمالاً خواهید فهمید که این چیزی است که بیشتر از انتخاب برتر ما می خواهید یا نه ، اما از آنجا که این از قیمت بالاتری نسبت به انتخاب برتر ما برخوردار است و ارگونومی کمتری دارد ، ما همچنان G502 Lightspeed را برای اکثر افراد توصیه می کنیم.

BENQ-ZOWIE-EC2

ماوس BENQ ZOWIE EC2

مدلZOWIE EC2  گزینه مورد علاقه من در فهرست فعلی شرکت است. از لحاظ ظاهری شبیه deathadder v2 هست از این لحاظ که ارگونومیک و شیب دار است تا هنگام بازی کردن  ، کف دست شما به راحتی قرار می گیرد. علاوه بر این ، در زیر دکمه های کناری مقدار زیادی فضای برای انگشت شست وجود دارد که به نظر من جادار بوده و به همان اندازه متناسب با نوع گرفتن من است. مدل EC2 خمیده ترین مدل پیشنهادی این شرکت است. چرخ اسکرول آن مشکی است و مانند EC2-A نیمه شفاف نیست. Zowie می گوید که سنسورآن نیز کمی متفاوت است ، اما وضوح DPI و نرخ نظرسنجی USB یکسان را ارائه می دهد.

BENQ-ZOWIE-EC2_1

برخلاف دیگر سازنده ها، چندین گزینه انتخاب سایز برای هر مدل موس دارد. بنابراین اگر فکر می کنید ممکن است مدل ورژن کوچکتری بخواهید، EC2 چیزی است که می توانید به راحتی با همان قیمت خریداری کنید. من فکر می کنم EC2 دقیقاً همان چیزی را ارائه می دهد که اکثر گیمرها به آن نیاز دارند.

این ماوس دارای چهار دکمه (دو اصلی ، دو کناری) و یک دکمه DPI است که می توان آن را در سمت پایین ماوس تنظیم کرد. حتی تنظیمات پیشرفته تر ، مانند تنظیم فاصله بلند کردن یا میزان ریپورت USB ، با پایین نگه داشتن  ترتیب  دکمه ها هنگام اتصال ، انجام می شود. اکثر شرکت ها به شما کمک می کنند تا برای تنظیم  از این قبیل ، نرم افزار همراه کامپیوتر را نصب کنید ، بنابراین جالب است که برای تغییر تنظیمات خود نیازی به نصب چیزی در اینجا ندارید.

برخی دیگر از مواردی که در مورد EC2 دوست دارم (بیشتر موس های Zowie دارای این صفات مشترک هستند) شامل شیارهای عمیق و چرخ دار چرخ اسکرول است  به علاوه ، کابل آن ۶.۶ فوت طول دارد که بسیار عالی است.

اگر یک ماوس با ظاهری بیسیک و به همان اندازه قابلیت Razer می خواهید ، Zowie EC2 انتخاب خوبی است. DeathAdder V2 بسیار لوکس تر است و دارای LED است. من با تکیه بر نرم افزار Razer برای تنظیم تنظیماتی مانند میزان نظرسنجی و فاصله بلند کردن مشکلی ندارم. اگرچه ، برای موسی که به هیچ نرم افزاری (یا در واقع حتی درایور) نیاز ندارد ، این یک پکیج جذاب پیشنهادی است.

CORSAIR-DARK-CORE-RGB-PRO-SE

 ماوس CORSAIR DARK CORE RGB PRO SE : 

جدیدترین ماوس مخصوص بازی بی سیم Corsair بسیار نزدیک به بهترین مدل ما است. Dark Core RGB Pro SE دارای ساختاری راحت و ارگونومیک با قوس بالایی است که باعث می شود در طول جلسات طولانی گیم پلی بتوانید آرامش داشته باشید و به راحتی به کار خود ادامه دهید. طراحی آن از G502 Lightspeed دارای زاویه دید و وضوح کمتری است. اگر شارژر بی سیم داشته باشید شارژ USB-C را ارائه می دهد و از شارژ بی سیم Qi پشتیبانی می کند. این ماوس می تواند از طریق دانگل USB موجود در خود یا بلوتوث بین حالت بی سیم ۲.۴ گیگاهرتز جابجا شود. من فهمیدم که عمر باتری در عین مناسب بودن ، به اندازه G502 Lightspeed طولانی نیست.

CORSAIR-DARK-CORE-RGB-PRO-SE-1

مانند G502 Lightspeed و بسیاری از موس های موجود در این فهرست ، Dark Core نیز دارای پایه های PTFE صاف می باشد که به راحتی از روی پد ماوس سر می خورد. Dark Core تقریباً به همان خوبی ماوس Logitech در بازی است ، اگرچه حذف دو ویژگی باعث شد که از G502 Lightspeed استفاده نکنم. دکمه تک تیرانداز اختصاصی ندارد و در مدلی که من تست کردم دکمه سمت چپ موس صدای جیرجیر دارد. از هر چند صد کلیک یکبار صدا ایجاد کرد اما این بهترین تأثیر را برای یک موس کاملاً جدید ایجاد نکرد. همچنین ، متوجه شدم که دوام باتری در عین مناسب بودن ، به اندازه G502 Lightspeed طولانی نیست. اگر بتوانید آن را بدون زحمت روی شارژر بی سیم قرار دهید ،این مسئله مهمی نیست ، اما با این وجود یک نقص است.

 

ماوس LOGITECH G502 HERO : 

بهترین ماوس های بازی سیم دار مقرون به صرفه :  اگر  برای شما زیاد است که برای لاجیتک بیسیم G502 Lightspeed هزینه کنید، ممکن است بخواهید این نسخه سیم دار ، G502 Hero را در نظر بگیرید. این طراحی همان طراحی ما برای بهترین موس بازی را دارد – در واقع ، تقریباً از هر لحاظ یکسان است ، ازنوع سنسور استفاده شده و وزن های قابل تنظیم آن. اگرچه بعضی از آنها ممکن است با کابل ضخیم بافته شده آن و پلاستیک  لغزنده استفاده شده در چرخ اسکرول مشکل داشته باشند.

ماوس RAZER BASILISK V2 : 

یک گزینه جایگزین خوب اگر DEATHADDER V2  برای شما خیلی بیسیک و بزرگ است. Basilisk V2 موس سیمی است که به افرادی که می خواهند از مزایای یک موس سیمی Razer مدرن استفاده کنند ، مانند کابل SpeedFlex نازک بافته شده،عملکرد سریع ، پایه های PTFE که باعث می شود موس روی پد براحتی حرکت کند و البته LED ها. با وجود داشتن طرحی که ممکن است به خوبی در دست همه فیت نباشد ، این یک موس کوچکتر است که ویژگی های بیشتری نسبت به DeathAdder V2 دارد. به عنوان مثال ، Basilisk V دارای یک دکمه  قابل جابجایی است که دسترسی به آن آسان است.چرخ اسکرول آن کششی قابل تنظیم دارد. یکی از بهترین موارد در مورد این ماوس این است که اکثر ویژگی های مشابه موجود درمورد گرانتر Basilisk Ultimate ، نسخه بی سیم Razer را داراست.

ماوس BENQ ZOWIE FK2 : 

یک از  بهترین ماوس های بازی برای استفاده راحت هر دو دست : در حالی که تمام موس های فوق منحصراً برای گیمرهای راست دست ساخته شده اند ، BenQ’s Zowie FK2 یک گزینه عالی برای بازیکنان راست و چپ دست ساخته شده است. تعداد زیادی موس این حالتی وجود دارد (به این معنی که در هر دو طرف دکمه های انگشت شست وجود دارد) ، اما Zowie FK2 یک گزینه کم بازده و با عملکرد بالا است که هزینه زیادی ندارد.مانند EC2-A که در بالا ذکر شد، FK2 بدون نیاز به درایور نصب شده کار می کند. علاوه بر این، در چندین اندازه در دسترس است و می توانید DPI و چند تنظیم دیگر را مستقیماً روی ماوس تنظیم کنید.

ماوس STEELSERIES AEROX 3 WIRELESS : 

یک از بهترین ماوس های بازی  سبک SteelSeries , اخیراً مجموعه موس های بازی Aerox 3 را منتشر کرده و تاکنون مهمترین آنها Aerox 3 Wireless است. این طرح جدید Rival 3 که  پر از سوراخ است و وزن آن را فقط به ۶۶ گرم کاهش می دهد ، اگرچه آنقدر متفاوت است که قیمت ۱۰۰ دلاری آن را برای برخی توجیه کند. چیزی که بیشتر در مورد این مدل دوست دارم این است که از طریق USB-C شارژ می شود و می تواند با بی سیم   2.4 GHz با دانگل USB-C یا بلوتوث کار کند و دارای درجه IP54 برای محافظت از آن در برابر آب و گرد و غبار است، مزیت دیگری است. این موس دارای طراحی برای دو دست است، بنابراین اگرچه به راحتی برای گیمرهای چپ یا راست دست مناسب خواهد بود، اما دکمه های انگشت شست فقط برای استفاده راست دست وجود دارد. دلیل اینکه Aerox 3 Wireless با وجود برخی از ویژگی های عالی در انتهای این لیست قرار دارد ، این است که شاید کمترین گزینه ارگونومیک باشد. یکی از باگ های آن این است ارتباط آن با PC بطور مرتب قطع می شود.اگر برای چند دقیقه از آن استفاده نکنید برای ذخیره انرژی Sleep می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

نحوه برگزاری ویدئو کنفرانس

نحوه برگزاری ویدئو کنفرانس ، با شیوع ویروس کرونا در سال ­های اخیر، افراد با جایگاه­ های شغلی و اجتماعی مختلف درگیر نوع تازه ­ای

معرفی سیستم تصویر برداری صدرا

به طور کلی تجهیزات مورد استفاده در سالن ­های همایش و کنفرانس به سه دسته کلی تقسیم بندی می­شوند. این دسته بندی شامل سیستم صوتی،

بلندگو ستونی

بلندگوهای ستونی، بلندگوهایی مستطیل شکل‌اند که اغلب بر روی دیوار، ستون و یا گاهی روی سقف نصب می‌شوند. بلندگو ستونی در دو نوع عمده تولید

مطالب سیستم کنفرانس

دوربین کنفرانسی سونی

کمپانی‌های مختلفی در زمینه طراحی و راه‌اندازی تجهیزات کنفرانسی فعالیت دارند. شرکت سونی، برندی معروف و معتبر بوده که در عرضه تجهیزات صوتی و تصویری

معرفی سیستم صوتی کنفرانس

با توجه به افزایش کاربرد تکنولوژی در جهان امروز، تقریباً برای انجام هر فعالیتی، استفاده از ابزارهای تکنولوژیک لازم است. همان‌طور که می‌دانید ارتباطات یکی

معرفی سیستم کنفرانس تلویک

در عصر کنونی، شرکت‌های خصوصی و مراکز دولتی به مکانی مشخص برای برگزاری جلسات و کنفرانس‌های خود نیاز دارند. برای پاسخ به این نیاز، اقدام

بهترین وب کم برای اتاق کنفرانس

ویدئو کنفرانس جزو آن دسته از تجهیزاتی است که به برقراری ارتباط زنده صوتی و تصویری بین نقاط مختلف جهان کمک می‌کند. درواقع ویدئو کنفرانس

مطالب ویدئو کنفرانس

صدرا ایرانیان