benq-mobile-projector-produce

بنکیو پروژکتور سازگار با موبایل تولید می کند

بنکیو برند تایوانی تولید کننده ی پروژکتورهای DLP تولید پروژکتور سازگار با موبایل جدید خود MX600 را آغاز کرد، این پروژکتور بدین منظور طراحی شده است تا امکان استفاده از مطالب موجود در گوشی های موبایل را در اتاق های کنفرانس فراهم نماید.

با داشتن تکنولوژی های Colorific و SmartEco کمپانی بنکیو، پروژکتوری با ۳۲۰۰ لومن روشنایی و ۱۰۰۰۰ ساعت طول عمر باتری را به شما ارائه می کند و این اطمینان را می دهد که هماهنگی پروژکتور و گوشی موبایل در هر محیط سازمانی و شرکتی امکان پذیر خواهد بود. با طراحی سبک و مناسب، امکان اتصال MX600 به هر نوع تبلت، گوشی هوشمند و نوت بوک از طریق تکنولوژی MHL وجود دارد. این امکان کاربران را قادر می کند تا هر نوع مطلبی را از دستگاه های قابل حمل خود به یک صفحه ی نمایش بزرگ از طریق پروژکتور انتقال دهند. با داشتن رزولوشن اصلی XGA و نسبت کنتراست ۱۳۰۰۰۰:۱،بنکیو MX600 برای ارائه ی تصاویر با کیفیت زیاد ماندگار در حالی که میلیاردها رنگ را روی یک صفحه ی نمایش بزرگ ارسال می کند طراحی شده است.

همچنین بنکیو با معرفی کنترل از راه دور جدید خود انعطاف پذیری بیشتری را در محیط شرکت ها ایجاد کرده است، به گونه ای که به کاربران اجازه می دهد تا مطالب MHL موجود در گوشی های موبایل خود را توسط کنترل از راه دور مدیریت نمایند. پروژکتور بنکیو MX600  همچنین دارای قابلیت اصلاح زاویه های عمودی و افقی نمایش تصویر می باشد تا به کاربران اطمینان دهد که راه اندازی و استفاده از آن در هر محیطی در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. ” باب وودک “، معاون مدیر عامل شرکت بنکیو آمریکا در حالی که در مورد سهولت استفاده از پروژکتور MX600 صحبت می کرد گفت: با استفاده از پروژکتور جدید سازگار با تکنولوژی MHL ما، کاربران به راه حلی بسیار آسان برای به اشتراک گذاری انواع مطالب در حالی که همچنین پیشرفته ترین ویژگی های کیفیت تصویر و تکنولوژی صرفه جویی در مصرف برق را با هم ترکیب می کنند دست خواهند یافت.

مطالب دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی