برد هوشمند ای برد Eboard IE-8210S


برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ای برد Eboard IE-8210S:

 • IE-8210S با بهره گیری از تجهیزات سخت افزاری و تکنولوژی جهانی به همراه پلتفرم نرم افزاری هوشمند فوق العاده،  در جلسات ملاقات ، ارتباط تعاملی ، کارکردن همزمان، اشتراک گذاری منابع، جلسات از راه دور و غیره نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

  تشخیص دست خط در نرم افزارهای e@Board، ورد، اکسل، تبدیل لغات به بافت، پشتیبانی از ۲۷ زبان در ویندوز و همچنین ۱۰ زبان برای تشخیص دست خط.

 

بُرد هوشمندبا استفاده از قابلیت دو کاربره ی این بُرد هوشمند دو قلم فعال می توانند همزمان در جریان تدریس مورد استفاده قرار بگیرند و این به معنی مشارکت و درگیری بیشتر دانش آموزان می باشد. همچنین شما می توانید با استفاده از دو پورت USB اتصال بورد به کامپیوتر خود را به ساده ترین حالت ممکن برسانید.

ویژگی های برد IE-8210S در یک نگاه :

 • ظاهر: بدنه از جنس آلومینیوم هواپیما ، پنل شانه آلومینیومی با فولاد نورد سرد شده ، غشای نانو(پشتیبانی از نوشتن و پاک کردن با قلم مارکر)
 • سرعت نشانگر: ۲۰۰ پیکسل در ثانیه
 • ابزارهای نوشتن: انگشت یا هر جسم دیگری که شفاف نباشد، نوشتن با مارکر
 • ابعاد: ۸۲ اینچ
 • برقراری جلسات همزمان بین ۵۰۰ شرکت کننده از طریق اینترنت یا اینترانت
 • قابلیت ضبط و بازپخش مراحل عملیات بر روی صفحه

برد هوشمند چیست ؟

بطور کلی بُردهای هوشمند در سخنرانی ها و کلاس های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند و این تکنولوژی به شما اجازه می دهد تا بر روی سطح آن بنویسید ، شکل بکشید ، از تصاویر پرینت بگیرید ، آنها را در کامپیوتر ذخیره کنید و یا در شبکه به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید تصاویر کامپیوتر را بر روی سطح وایت بورد بتابانید و سپس از طریق همین سطح و با لمس مستقیم یا بهره گیری از یک قلم مخصوص آن را کنترل کنید.

مزایای بُرد های هوشمند چیست ؟بُرد هوشمند

بعلت اینکه بردهای هوشمند بسیار شبیه وایت بردهای معمولی هستند حتی معلمین و اساتید ناآشنا با تکنولوژی نیز می توانند از آنها استفاده کنند.

این بُردها به گسترش استفاده از آموزش های الکترونیکی کمک می کنند زیرا به خوبی نشان می دهند چه جایگزین های مناسبی برای تخته های معمولی هستند.

آنها کار را برای معلمین جهت ارائه محتوای مختلف با گستره ی وسیع در یک کلاس آموزشی آسان می کنند. به عنوان مثال نمایش یک عکس، سند ورد، نمودار تحلیلی و … را همزمان می توانند در اختیار داشته باشند. این تخته ها به اساتید اجازه می دهند تا موضوعات آموزشی مناسبی را با سرعت و خلاقیت بیشتری تولید کنند و همزمان در کلاس درس نمایش دهند. دانش آموزان با سرعت و کیفیت بهتری مطالب را فرا می گیرند. همچنین این امکان برای آنها فراهم می شود تا با یکدیگر به بحث بپردازند زیرا وقتشان بابت یادداشت برداری تلف نمی شود. ترکیب یکپارچه محیط آموزشی مجازی به همراه موضوعات مختلف آموزشی پتانسیل زیادی را برای به اشتراک گذاری منابع بوجود می آورد.

با استفاده از بُردهای هوشمند ما تدریس و یادگیری را زنده کنید. این سیستم ها به منظور افزایش توجه مخاطبان با ارائه یک پلتفرم طراحی شده اند که به تعاملی بودن درس هایتان کمک می کند. بُردهای هوشمند و نرم افزار آموشی Promethean یک جزء اساسی برای هر کلاس درس مدرن محسوب می شود. با توجه به منحصر بفرد بودن هر کلاس درس، سیستم های هوشمند Promethean در طیف گسترده ای از کانفیگ ها فراهم آمده اند تا شما را در انتخاب بهترین راهکار یاری دهند.

 صفحه طراحی شبکه ای

قابلیت صفحه طراحی شبکه انفرادی با پشتیبانی از اتصال چند بورد هوشمند که امکان نوشتن، کشیدن، انجام عملیات، پخش ویدیو، صدا و اشتراک گذاری سایر منابع را ایجاد می کند و باعث بهبود کارایی جلسات از راه دور تحت شبکه می شود.

 قلم های متعدد

با استفاده از قلم هایی با طراحی، رنگ، پهنا و استایل متفاوت آزادی را احساس کنید.

 منوی  Functionsعالی

امکاناتی از قبیل نورافکن، دوربین، تقویت شیشه ای، ماسک، ضبط، ذخیره، پرینت، ایمیل و غیره…

 القای لمسی

با تغییر دادن روش لمس بورد به القای لمسی می توانید بدون نیاز به قلم و تنها با انگشت و یا هر وسیله ی دیگری که شفاف نباشد تمامی عملکردهای یک ماوس را داشته باشید.

 عدم نیاز به نصب درایور

طراحی ویژه R&D با تکنولوژی HID هر گونه نیاز به نصب درایور را از بین برده است.

 مواد سازگار با محیط

بُرد

با بدنه آلیاژ آلومینیوم مشکی ، پوشیده شده با ترکیبات نانو ، پشتیبانی از قابلیت نوشتن و پاک کردن قلم مارکر منجر به افزایش ناحیه نوشتن و همچنین جلوگیری از شیوه های سنتی نوشتن با گچ شده است.

 عدم نیاز به منبع تغذیه اضافی

تنها به یک کابل USB برای تامین انرژی و تبادل اطلاعات نیاز دارید ، پرهیز از جریان های بالا و خطرناک ، افزایش ایمنی محصولات ، صرفه جویی در انرژی.

این بردها چگونه کار میکنند ؟

استفاده از بردها جهت آموزش هوشمند معمولا نیاز به ۴ ابزار اصلی دارد :

 •  یک کامپیوتر
 •  یک پروژکتور
 •  نرم افزار مناسب
 • برد نمایش

 کامپیوتر به پروژکتور و بُرد متصل می شود. پروژکتور تصاویر کامپیوتر را بر روی تخته به نمایش در می آورد. تعامل با سطح پنل نمایش با کمک یک نرم افزار در کامپیوتری که از طریق اتصال سیمی یا بی سیم متصل است انجام می شود. در بعضی سیستم ها به جای پروژکتور از صفحات پلاسما استفاده می کنند که قیمت بسیار بالایی دارند و بنابراین در این سطح توصیه نمی شوند.

 بردهای هوشمند امکان انجام عملیات زیادی را دارند از قبیل :

 • نوشتن بر روی برنامه ها برای مشخص کردن نکات مهم و حاشیه نویسی
 • مشاهده و جابجایی در وب سایت ها به گونه ای که تمام کلاس شاهد آن باشند
 • ترویج کار گروهی با دعوت از دانش آموزان برای مشارکت و استفاده از بُرد و نوشتن نقطه نطراتشان بطور مستقیم بر روی آنها
 • همکاری گروهی در واژه پردازی بر روی اسناد، صفحات گسترده و پروژه های طراحی
 • اتصال به یک سیستم کنفرانس ویدیویی
 • امکان تعامل دانش آموزان و کارمندان با تخته بدون نیاز به کامپیوتر
 • ارائه ی تمام ویژگی های وایت بوردهای سنتی از قبیل نوشتن مستقیم بر روی تخته، هایلایت کردن، کشیدن اَشکال ( هندسی ) و پاک کردن اشتباهات به علاوه ی امکاناتی که ذخیره یا پرینت اطلاعات را به مراتب ساده تر می کند.
 • فراهم کردن یک صفحه کلید شناور بر روی نرم افزار برای وارد کردن متن یا اطلاعات تقریبا در هر نرم افزاری
 • ویرایش مستقیم بر روی صفحه و قابلیت ضبط تغییرات و موارد اضافه شده
 • فراهم کردن یک فلیپ چارت الکترونیکی شامل تمام متن ها و اشکال که به صورت فایل HTML ذخیره شده اند تا بعدا از طریق اینترنت  مورد استفاده قرار بگیرند و یا آرشیو شوند.
 • امکان ذخیره نکات برای دانش آموزانی که ارائه را از دست داده اند.
 • ارائه کارهای دانش آموزان به تعداد زیادی مخاطب
 • نمایش ویدیوهایی که مطالب دشوار را بصورت تصویری شرح می دهند
 • نمایش واقعی از یک برنامه آموزشی، از این نظر که دانش آموزان می توانند از انگشتان و دست های خود برای کشیدن و نوشتن به جای ماوس استفاده کنند. ( در بردهای با امکان تاچ )
 • ارائه محتوای آموزشی به شکلی بهتر برای دانش آموزانی که مشکات بینایی دارند و یا دانش آموزانی که نیازهای خاصی دارند، به عنوان مثال با استفاده از محتوای گرافیکی به جای مطالب صرفا متشکل از متن استفاده کنید.
 • ایجاد اشکال ، نکات و نقشه های مفهومی در همان زمانبندی کلاس ها که بعدها نیز می تواند به عنوان مرجع مورد استفاده قرار گیرد و یا به عنوان جزوات فوری برای درسی که داده شده در اختیار دانش آموزان قرار دهید.

 البته همه ی بُردها از تمام ویژگی های بالا پشتیبانی نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب تجهیزات کنفرانس

قیمت میکروفن میز کنفرانسی

برخورداری از فناوری‌های جدید و به‌روز کنفرانسی و ارتباطی، یکی از لازمه‌های هر مجموعه یا سازمان پیشرو برای دستیابی به هدف‌های مهم آن مجموعه است.

کارت کپچر

کارت کپچر چیست ؟  کارت کپچر که با نام هایی مانند ویدیو کپچر ، کپچر کارت یا Video Capture Card هم نامیده می شود، به

معرفی سیستم صوتی کنفرانس

با توجه به افزایش کاربرد تکنولوژی در جهان امروز، تقریباً برای انجام هر فعالیتی، استفاده از ابزارهای تکنولوژیک لازم است. همان‌طور که می‌دانید ارتباطات یکی

مطالب سیستم کنفرانس

دوربین کنفرانسی سونی

کمپانی‌های مختلفی در زمینه طراحی و راه‌اندازی تجهیزات کنفرانسی فعالیت دارند. شرکت سونی، برندی معروف و معتبر بوده که در عرضه تجهیزات صوتی و تصویری

معرفی سیستم کنفرانس LEM

سیستم کنفرانس LEM یکی از مهم‌ترین تجهیزات مربوط به هر سالن کنفرانسی است. این سیستم از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است که میکروفون ریاست جلسه،

اسپیکرفون چیست ؟

با توجه به شرایط پیش آمده و شیوع ویروس کرونا، افراد نسبت به قبل، زمان بیشتری را در خانه سپری می­کنند. همچنین اساتید، معلمان، مدیران

بررسی سیستم کنفرانس رکسون

سیستم کنفرانس را می­توان مجموعه ­ای کامل از میکروفون کنفرانسی، آمپلی فایرها، بلندگوها، میکسرهای صدا، مانیتور های کنفرانسی، دوربین کنفرانسی و… دانست. این تجهیزات براساس

مطالب ویدئو کنفرانس