VSP Panel چیست؟

پنل رومیزی کنفرانس که به VSP هم شناخته می شود یک پنل ثابت می باشد که بر روی میز های کنفرانس نصب می گردد. کاربرد های این پنل و نحوه نصب این پنل و به چه صورت می باشد را در ادامه بررسی می کنیم.

پنل های VSP دارای چه پورت هایی می باشند ؟

پورت VGA

پورت HDMI

پورت شبکه

پورت USB

ورودی صدا

ورودی برق

پنل رومیزی کنفرانس یا پنل VSP چیست ؟

پنل میز کنفرانس که به آن VSP گفته می شود یک باکس است که بر روی میز های کنفرانس نصب می گردد که با نصب این پنل VSP دسترسی به انواع پورت ها را ( بسته به نوع پنل ) دارید. جعبه اتصال میز کنفرانس Conference Table Connectivity Box همان باکس VSP می باشد که بر روی میز های کنفرانس نصب می گرد.

کاربرد های پنل VSP چیست ؟

کاربرد اصلی پنل رومیزی در سالن های کنفرانس و همایش ها و همچنین اتاق های جلسات می باشد. در سالن های کنفرانس این VSP PANEL رومیزی به کاربران این امکان را میدهد که در صورت نیاز صدا و تصویر را از دستگاه همراه خود ( لپ تاپ یا وسیله ای که دارای خروجی تصویر یا صدا باشد) با دیگران به اشتراک بگذارند. از دیگر کاربرد های پنل VSP می شود به استفاده در کلاس های آموزشی و اتاق مدیریت اشاره کرد.

پنل رومیزی

نیاز به مشاوره دارید! همین حالا تماس بگیرید.

نمونه های نصب شده و اجرا شده

سالن کنفرانس

فرمانداری طرقبه شاندیز

IMG_3718

سالن کنفرانس

پارک علم و فناوری

سالن کنفرانس آموزش و پرورش

سالن کنفرانس

مجتمع ورزشی اندیشه

استان-4

سالن کنفرانس

سازمان کشاورزی آستان قدس

Untsdfgsdtled-2

سالن کنفرانس

۹۵ نفره اتاق بازرگانی

سالن کنفرانس

استانداری خراسان رضوی

پنل VSP رومیزی تاشو و مخصوص میز کنفرانس

در سالن کنفرانس جهت پخش فایل از لپ تاپ، فلش و … توسط رئیس کنفرانس و یا شرکت کنندگان کنفرانس در سالن کنفرانس با قرار دادن ماژول برروی میز میتوان این امر را به سادگی و کیفیت بالا انجام داد. ماژول برروی میز به طور توکار نصب میگردد و با زدن دکمه به صورت لپ تاپی باز شده و میتوان از ورودی ها استفاد کرد. نصب پنل VSP یا پنل رومیزی بروی میزها هر شرکت کننده در جلسه سالن کنفرانس ، می‌تواند براحتی در کمترین زمان ممکن اطلاعات مورد نیاز کامپیوتر و یا لب تاب را از طریق سیستم های نمایشی از قبیل : دیتا پروژکتور و یا LCD بطور کامل با رزولیشن بالا نمایش دهد و یا با استفاده از پورتهای شبکه یا اینترنت فایلهای قابل اجراء را پخش نمایند.

امکان اتصال دوشاخه برق لب تاب و یا تجهیزات الکترونیکی موبایل و غیره….. امکان پخش صدای لب تاب از طریق سوکت صوت و اتصال به سیستم آمپلی فایر انتخاب فرد نمایش دهنده توسط کلیدهایی که برای همین منظور کارگذاری می‌شوند توسط رئیس جلسه انجام می‌گیرد رئیس جلسه میتواند فرد نمایش دهنده را مستقیماً انتخاب کند. به این ترتیب جابجایی شرکت‌کنندگان برای نمایش تصاویر رایانه‌ای لزومی ندارد و هر شرکت کننده از جایگاه خود می‌تواند تصاویر و صوت رایانه خود را در سالن نمایش دهد در این سیستم ورودی های Sound مربوط به صدای رایانه بوده و از بلندگو های نصب شده در سالن پخش خواهد شد.

پنل های رومیزی میز کنفرانس در دو مدل برقی و دستی موجود است که مدل برقی آن از جدیدترین مدل های VSP پنل می باشد که بصورت الکترونیکی در دسترس کاربر قرار گرفته و کاربر درصورت نیاز و بعد از زدن کلید صفحه چرخان برای او ظاهر می گردد طرح ها و مدل ها در حالت دستی کمی بیشتر است نسبت به مدل های برقی پنل VSP در اینجا چند نمونه از این پنل ها را میتوانید مشاهده نمایید. جهت بررسی مدل ها و نمونه پنل VSP های جدید و بررسی قیمت انواع VSP PANEL ها می توانید با شماره ۳۷۰۲۴-۰۵۱ تماس بگیرید تا از بهترین مشاوره ها و راهنمایی ها با توجه به محیط ، سالن کنفرانس و سالن جلسات خود برخوردار شوید.

پنل رومیزی
پنل رومیزی
پنل رومیزی
پنل رومیزی

پنل VSP ونتک - VANTEK

پنل رومیزی
پنل رومیزی
پنل رومیزی
پنل رومیزی

پنل VSP ونتک - VANTEK