جستجو
Close this search box.

چشم انداز

پایگاه تحلیل گران فناوری های نوین صدرا ایرانیان با بهره گیری از مهندسی معکوس ، دانش بومی اقدام به تولید بروز ترین تجهیزات ویدئو کنفرانس و خدمات طراحی و تجهیز سالن کنفرانس در ایران و منطقه تلاش خواهد کرد . ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر کالا ها و خدمات در شمار معتبر ترین تولیدکنندگان تجهیزات کنفرانس در جهان در آییم.

ارزش های بنیادین

التزام به مدیریت کیفیت جامع جهت بهبود مستمر کالاها و خدمات ، ارائه راه حل های استراتژیک بر اساس سنجش نیاز های مشتری بر پایه تحقیقات بازاریابی مستمر در ایران ، پیوند دایمی با مشتریان وفادار ، اعتقاد به انگیزش، کار گروهی و مشارکت های موثر سازمانی ، آموزش و رشد مداوم کارکنان به منظور خلاقیت و بهبود مستمرپیروی از مدیریت نظام یافته به منظور ارتقای کیفیت فنی شرکت تصمیم گیری بر مبنای بررسی و تجزیه و تحلیل علمی داده ها و اطلاعات، تلاش در زمینه ایجاد محصولاتی متنوع و متمایز بلحاظ طراحی ، کیفیت و ارزش ، استفاده از منابع انسانی در راستای ارتقاء آسایش، اطمینان و رضایتمندی مردم و ذینفعان به بهینگی مصرف منابع و انرژیهای ملی و جهانی است.

تحقیق و توسعه

گسترش بازارهای رقابتی جهان، لزوم عرضه محصولات و خدمات متمایزی را از سوی شرکت های تولیدی و خدماتی الزامی نموده است. لذا ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه بیش از پیش اهمیت یافته است. از این رو واحد تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان با هدف بهینه سازی عملکرد و خدمات تاسیس و توانسته تاثیر بسزایی بر فرایند توسعه کالاهای کنفرانسی و طراحی های متمایز داشته باشد. امروزه موفقیت از آن شرکت هایی است که تکنولوژی و دانش روز را برای تولید محصولاتی با سطح کیفیت بالا و نوآوری روز عرضه نمایند. لذا شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان با سرلوحه قرار دادن این خط مشی، واحد تحقیق و توسعه را به عنوان منبع حیاتی و محرک رشد ملزم بر طراحی محصولات جدید و بهینه سازی عملکرد فرآیندهای گذشته نموده است.

محیط زیست

بدیهی است که حفاظت از محیط زیست جزء وظایف اصلی هر سازمان است و کشوری که بتواند محیطی سبز ، مرتب و تمیز ایجاد کندمطمئنا کشوری موفق است . دستیابی به تعادل میان محیط زیست، جامعه و اقتصاد برای برآوردن نیازهای امروزی بدون به خطر انداختن توانایی نسل‌های بعدی برای برآوردن نیازهایشان ضروری است. از همین رو، صدرا ایرانیان به عنوان یک برند مدرن و حرفه‌ای با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی در مدیریت محیط زیست و پیرامون، متعهد و ملزم به رویکردی سیستمی به مدیریت محیط زیست می‌باشد. امروزه بسیاری از سازمان ها با اخذ پروانه بهره برداری منجرب به دریافت نتایج کارآمدتر ، مقرون به صرفه و سودآور شده است.

خدمات پس از فروش

شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان به عنوان تولید کننده تجهیزات تخصصی کنفرانسی با رعایت اصول حرفه ای مشتری مداری ، مفتخر به فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان محترم می نماید. این شرکت جهت آسودگی خاطر مشتریان خود دارای ۶۰ ماه خدمات پس از فروش از قبیل آموز ش، راهنمای نصب، در صورت نیاز بازدید و ... می باشد و همچنین تمامی کالاهای خریداری شده از برند صدرا دارای ۱۸ ماه گارانتی نیز می باشد.

حقوق مصرف کنندگان

حقوق مصرف کننده عبارت است از حق برخورداری از کالا با کیفیت همراه با حق انتخاب و قیمت مناسب است ، مشتریان مصرف کننده ، جزء سرمایه های این شرکت هستند و به این منظور شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان در جهت اعتماد زایی بیشتر این عزیزان از تمامی ظرفیت موجود جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان استفاده می کند، صدرا ایرانیان مسئول صحت و سلامت کالا و خدمات عرضه شده می باشد و در صورت مغایرت کلیه خسارات مادی و معنوی به وجود آمده را پرداخت می کند .به همین منظور تمامی کالا های خریداری شده دارای ضمانتنامه کتبی می باشد همچنین قبل از خرید تمامی مشخصات و اطلاعات کالا به مصرف کننده داده می شود تا مشتری قبل از پرداخت هزینه آگاهی کامل داشته باشد.

کمتر از دو دقیقه تماس می گیریم.

جهت برقراری ارتباط لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.

کمتر از دو دقیقه تماس می گیریم.

جهت برقراری ارتباط لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.