سیستم تصویر برداری اتوترکینگ

برخی از دوربین های پیشرفته اتوترکینگ می توانند عملکرد ردیابی خودکار در محیط های شما انجام دهند  ، بنابراین معمولاً دوربین اتوترکینگ “هوشمند” نامیده می شوند. ردیابی خودکار بدان معنی است که دوربین می تواند به طور خودکار اشیاء متحرک را ردیابی کند. همانطور که گمان می کنید ، سیستم تصویر برداری اتوترکینگ هنگام نظارت بر مناطق کم تردد از جمله پارکینگ ها ، موزه ها و همچنین نظارت بر محیط های امنیتی و فروشگاه ها بسیار کار آمد است.

به طور معمول ، سیستم تصویر برداری اتوترکینگ شامل یک ماژول ردیابی خودکار است که براساس الگوریتم تجزیه و تحلیل  تصویر با نرم افزار ویژه اجسام و افراد محترک را می تواند شاناسایی کنید. کاربران همچنین می توانند از ماوس برای انتخاب و قفل شیء برای ردیابی خودکار استفاده کنند ، این امر می تواند هنگام مشاهده و ردیابی از چندین اشیاء متحرک  نادرست جلوگیری کند.

ویژگی دوربین های چرخشی کنفرانسی چیست؟

نظارت و ضبط کلیه تحرکات

ردیابی خودکار افراد

قابلیت تنظیم حساسیت

قابلیت بزرگ نمایی و فوکوس

قابلیت ردیابی چندگانه

جایگزین چندین دوربین

سیستم تصویر برداری اتوترکینگ یک شی با بیشترین حرکت یا بیشترین اندازه را معمولا زیر نظر می گیرد. برخی از اشکالات اساسی این دوربین ها شامل موارد زیر است:

  • این ویژگی می تواند اشیاء نامربوط مانند پرچم ها یا سایر اشیاء متحرک را ردیابی کند.
  • همچنین می تواند به دلیل اینکه شیء دوم بزرگتر باشد آن را ردیابی کند و از یک موضوع به یک موضوع بی ربط تغییر جهت دهید.
  • با افزایش مساحت و افزایش میزان فعالیت ، این مشکلات افزایش می یابد. به عنوان مثال ، این احتمال وجود دارد که در پارکینگ یا سالن ها ، بسیار ضعیف عمل کند زیرا صدها ماشین و مردم در اطراف خود حرکت می کنند.

اگرچه دوربین تصویر برداری اتوترکینگ دامنه تشخیص گسترده ای دارند ، اما برای تنظیم دوربین برای ردیابی اشیاء در حال حرکت باید کنترل دستی شود. که این کار ناخوشایند است و قابلیت اطمینان کمتری نیز دارد و معمولا این روش در بیشتر دوربین های ترکنیگ سالن کنفرانس صورت می گیرد. علاوه بر این ، اگر چندین دوربین نصب شده باشد ، کنترل آنها به طور همزمان در هنگام بروز برخی شلوغی ها امکان پذیر نیست. به عنوان مثال ، موزه ها پس از بسته شدن و پارکینگ ها در شب می توانند بسیار ساکت باشند و هیچ حرکتی رخ ندهد. به طور معمول ، سارقین که می توانند پس از بسته شدن به یک موزه وارد شوند ، دارای حداقل حرکاتی هستند ، اما گرفتن این حرکات برای تیم های امنیتی بسیار مهم است.

یکی از فناوری های جدید در سالن های کنفرانس استفاده از دوربین اتوترکینگ می باشد. این دوربین ها در جلسات شما می توانند یک امتیاز مثبتی به حساب آورده شوند ، به گونه ای کـه این دوربین ها با اتصال به میکروفون ها و هماهنگ شدن با آن ها در هـنگام سخنرانی افراد توسط یکی از میکروفون ها این دوربین ها به سمت شخص گوینده چرخش می نماید و تصویر را بـروی مانیتور ها یا ویدیو وال نمایش می دهند. به معنی دیگر زمانی که کنسول کنفرانسی روشن می شود که در واقع به معنای آغاز سخنرانی فرد مستقر در پشت میکروفون می باشد نزدیک ترین دوربین که در سالن کنفرانس نصب شده است به سمت جایگاه فرد سخنگو هدایت می شود و عملیات برداشت تصویر را آغاز می کند .

نیاز به مشاوره دارید!

تصویر برداری با کیفیت از جلسه و سالن شما یک موضوع مهم و اصلی می باشد کـه در سالن های بزرگ و مهم نصب این دوربین ها امری بسیار مهم و واجبی می باشد. این سری از دوربین ها با کیفیت خارق العاده خود تصویر بسیار با کیفیتی برروی مانیتور های نصب شده و ویدئو وال شما نمایش می دهند . به طور کلی این دوربین ها را نمی توان با دوربین های معمولی از لحاظ کیفیت مقایسه کرد زیرا یکی از نقاط قوت این دوربین های تصویر برداری ، کیفیت بالای آنها می باشد. در نتیجه اگر تصویری با کیفیت از جلسه و سالن خود می خواهید گزینه ی انتخابی شما این سری از دوربین ها می باشد.

سیستم تصویر برداری اتوترکینگ برای شما لازم است؟

یک موضوع اساسی وجود دارد که در سالن کنفرانس خود به چند دوربین اتوترکینگ نیاز دارید. در رویدادهای بزرگتر و اتاق های کنفرانس بزرگ ، استفاده از چنیدین دوربین الزامی است. شما باید در اتاق یک اپراتور دوربین داشته باشید. گاهی اوقات یک دوربین فقط کافی نیست. وقتی اتاق بزرگ است ، یک دوربین کل صحنه را ضبط نمی کند و ممکن است گاهی اوقات بخشی از جلسه خود زا نتوانید ضبط کنید. ناگفته نماند که برای اتاق کنفرانس کوچک  ۴ دوربین می تواند نیاز شما را فراهم نمایید.

این ممکن است مهمترین سؤالی باشد که باید از خود بپرسید. آیا شما حاضر به صرف هزینه بیشتر و ایجاد یک فیلم برجسته باورنکردنی ضبط شده با دوربین های متعدد هستید یا سعی می کنید تمام جنبه های این رویداد را با کمتر پوشش دهید.

قبل از رسیدن به این قسمت ، درباره ویدیو و تصویری که می خواهید ضبط کند ، بودجه ای که دارید فکر کنید. با صدرا کامپیوتر مشورت کنید – ما به شما کمک می کنیم تا تعیین کنید چند دوربین اتوترکینگ و چه نوع سیستم تصویر برداری اتوترکینگ برای کنفرانس خود لازم دارید و شما را در روند انجام نصب و راه اندازی راهنمایی می کنیم. فقط با ما تماس بگیرید!

کدام یک از مدل های دوربین اتوترکینگ بهتر است؟

دوربین های استوانه ای شکل؟
دوربین استوانه ای شکل نوعی دوربین نظارت می باشد و برای سالن کنفرانس کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. دوربین های امنیتی استوانه ای معمولاً کوچک هستند (از طول ۲ تا ۸ اینچ). دوربین های IP Bullet دارای یک لنز با فاصله کانونی ثابت یا متغیر هستند که این یک نقطه قوت برای فضاهای خاص و باز است
. مزایای مهم دوربین های استوانه ای:
به طور کلی ارزان تر هستند(بهترین انتخاب با بودجه کم است)
نصب آسان

دوربین های گنبدی  شکل؟
این دوربین ها به دلیل شکل گنبدی آن نامگذاری شده اند. یک دوربین گنبدی معمولاً بر روی سقف ، زیر طاق ها ، داخل خانه و خارج از محیط نصب می شود. یک دوربین  گنبدی معمولاً از یک پایه فلزی  و یک پوشش پلاستیکی پلی کربنات برای محافظت از خود در برابر عوامل محیطی برخوردار است. مزایای مهم دوربین های گنبدی:
مصرف پایین انرژی
از فاصله دور ناشناخته است
مقاوم در برابر وندال

دوربین PTZ ؟ یک دوربین با سرعت است که قادر به کنترل از راه دور و کنترل زوم است. دوربین های PTZ می توانند به صورت چپ و راست حرکت کنند ، به سمت بالا و پایین کج شوند و در داخل و خارج بزرگنمایی کنند. دوربین های PTZ معمولاً در ابعاد بزرگتر با وضوح فوق العاده هستند. مزایای مهم دوربین های PTZ:
چرخش ۳۶۰ و ۹۰ درجه برای ایجاد یک میدان دید بزرگتر
بزرگنمایی نوری برای دیدن اشیاء دور با وضوح بالا
بیشتر دوربین های PTZ تصاویر با کیفیت بالا را ضبط می کنند.

دوربین های استوانه ای ، دوربین های گنبدی و دوربین های  PTZ همه می توانند در زمینه نظارت بر منازل و سالن کنفرانس را داشته باشند و از ویژگی های مشابهی مانند دید در شب IR ، دید از راه دور ، تشخیص حرکت ، طراحی ضد آب برای فضای بیرون و غیره پشتیبانی کنند. با این حال ، آنها هنوز هم اختلافاتی دارند. و تفاوت های عمده بین دوربین گلوله و دوربین استوانه  و دوربین گنبدی و PTZ عمدتاً در نصب ، محل نصب ، محدوده دید ، دید در شب ، سایر موارد نهفته است.

بررسی و خرید دوربین اتوترک

جهت بررسی مدل ها و نمونه دوربین های جدید و بررسی قیمت انواع دوربین اتوترک می توانید با شماره ۳۷۰۲۴-۰۵۱ تماس بگیرید تا از بهترین مشاوره ها و راهنمایی ها با توجه به محیط ، سالن کنفرانس و سالن جلسات خود برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »

کنفرانس و ویدئو کنفرانس

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »

تجهیزات کنفرانسی

برد هوشمند ونتک em83

برخی قابلیت های کلیدی برد هوشمند ونتک em83: سایز داخلی (فعال): ۸۳ اینچ تکنولوژی لمسی: الکترومگنتیک وزن برد: ۲۵کیلوگرم رابط کاربری: قلم مخصوص برد تعداد کاربر: ۲ کاربر

مطالعه بیشتر »